Większość nasadzeń

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ma-Do
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1754
Od: 22 lut 2010, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj Ewo, :wit wreszcie dotarłam do Twojego uroczego ogrodu :D
Masz rację,sasanki to przepiękne, wiosenne rośliny.Ja też w zeszłym sezonie sadziłam swoje siewki sasanek jako obwódkę dla róż -głównie dlatego,że na skalniaku zabrakło już dla nich miejsca ;:oj Sądzę,że to idealne połączenie i sasankom będzie z różami dobrze.
Zrobiło się tak ciepło,że zaczęłam już przycinać róże i liczę,że nie będzie już większych ochłodzeń.
Wczoraj leciały żurawie i dzikie gęsi,a one chyba wiedzą najlepiej ,że wiosna tuż,tuż. ;:65
Pozdrawiam , Małgosia
Moje wątki
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu , dobrze , że już jesteś , bo kolejny wątek zaczyna żyć, a to pierwsze prawdziwe oznaki zbliżającej się wiosny , więc zaczynamy kolejny ogrodowy sezon i niech on będzie piękny i kolorowy , a nasze ogrody niech z każdym rokiem pięknieja i cieszą nas niezmiennie .Pozdrawiam cieplutko i dobrych dni życzę ;:196
Awatar użytkownika
Minnie
200p
200p
Posty: 273
Od: 11 kwie 2016, o 15:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj, Ewo :wit

Ciekawy masz pomysł ze szpalerem sasankowym, obłędny to będzie widok! Ja posadziłam w zeszłym roku dwie sadzonki, widzę, że biała na pewno żyje, ale fioletowej ni widu, ni słychu. Dobrze, że piszesz, że one nie lubią przesadzania. W zeszłym roku posadziłam sadzonki wciskając je między inne rośliny tak, aby potem nie było dziury, gdy latem zaczną zamierać. Jakież było moje zdziwienie, kiedy od wiosny do jesieni zachowały komplet ulistnienia i siedziały biedne jak sardynki w puszce między różami i bylinami :;230 Jakoś sobie ubzdurałam, że podobnie jak inne wczesnowiosenne, latem tracą liście i zamierają do kolejnej wiosny ;:124 Tak to się kończy, gdy sadzi się roślinę bez wiedzy o jej zwyczajach :D No cóż, wciąż jestem początkującym ogrodnikiem, pewnie to nie ostatnia taka wpadka, a i nie pierwsza :D

Pergole pewnie już pomalowane, ciekawe, co na nich będzie rosło :D Czy są to stare, potrzebujące odświeżenia?
Pozdrawiam serdecznie, Ania
Bylinowo-różany ogród u Minnie
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuś, za tydzień w poniedziałek będę siała co nieco. Może się przyłączysz - będzie raźniej i czas się na to zaklepie ;:215
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa jakoś nie odpowiada (chociaż podgląda z ukrycia :D ), pewnie zapracowana w ogrodzie. Początek sezonu to największa harówka.
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Kochani, witam Was po dłuższej przerwie. ;:196 Ciągły brak czasu. Mało pracuję w ogrodzie i tak będzie raczej w tym sezonie. Mamy w tym roku ważną uroczystość rodzinną, która wymaga sporego zaangażowania. Dodatkowo trzeba będzie trochę podziałać w środku domu.

No, ale koniec pisania, teraz czas dla roślin.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj Ewciu,cudowności zakwitły w Twoim ogrodzie i taka ich ilość ,pięknie i kolorowo ,rzekę sasanek, to rzadkość oglądać,ślicznie to wygląda ,jestem zachwycona tym wiosennym ogrodem ,pozdrawiam ;:168
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj Martuś. Nareszcie mamy troszkę kwiatków w ogrodzie. Fajny początek, mam nadzieję udanego roku.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
rikkuu
200p
200p
Posty: 356
Od: 26 gru 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Lubina, dolnośląskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa, te łany sasanek wyglądają przepięknie ??????
Ula
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Większość nasadzeń

Post »

Wow, jak ślicznie wyglądają sasanki w takiej ilości ;:oj Nie tylko kwitną cudnie, ale i same rośliny są w doskonałej formie. To samo dotyczy hiacyntów. Czym je karmisz, że są takie wypasione? Fajne mają kolorki, u siebie też zaczęłam wprowadzać różne kolory, ale gdzie mi do Ciebie. Te żółciutkie są takie radosne ;:oj
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Większość nasadzeń

Post »

Też zawsze zachwycam się sasankami u ciebie ;:173 Ale i inne zasługują na pochwałę i uznanie ;:108
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu , z przytupem otwierasz wiosnę u siebie , jest pięknie , pachnąco i kolorowo , no i widać Twoją zeszłoroczną pracę . Jesteś bardzo pracowita i pomysłowa , więc sezon w Twoim ogrodzie z pewnością będzie pełen niespodzianek Wierzę w Twoją pracowitość i pomysłowość , więc z pewnością będzie to bardzo ciekawy sezon . Pozdrawiam i ;:3 życzę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”