Większość nasadzeń

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Soniu dobrze, że piszesz bo biała szałwia właśnie przekwita.


Obrazek

Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuś, pięknie prezentuje się ławka z pergolą.
Fajny kolor, bardzo mi się podoba.
Masz już pomysł, czym będziesz ją obsadzać, bo pergola aż prosi się o jakieś romantyczne pnącze :lol:
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Wiola, w donicy już czeka róża Veilchenblau. dodatkowo chciałabym jakiegoś powojnika, ale póki co nie mam wybranego. Obsadzona będzie też hortensją Anabellą, też już czeka. I jeszcze coś tam posadzę tylko musimy jeszcze poprawić malowanie i już będzie finał.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj :wit . O widzisz, a więc kupię Smoky ;:215 . Piszesz, że wzięło Cię na krzaczaste i pnące. Rozumiem to, bo takie różane potwory robią klimat ale jednak zajmują sporo miejsca ;:224 . Ja obiecałam sobie, że posadzę też trochę historycznych i pnące też na pewno będą . Bardzo ładna ławeczka z pergolą ;:215 . Już widzę różę Veilchenblau ;:215 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Większość nasadzeń

Post »

Piękny duecik powojnika i ostróżki. A ławeczka zachęca do odpoczynku... uroczo u Ciebie ;:167
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo no i pięknie ;:333 ławeczka już stoi, teraz tylko nasadzenia i czekać aż ją obrosną :) Powojniki piękne a z ostróżkami jeszcze piękniejsze ;:63
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ławeczka z pergolą pierwsza klasa. Troszkę trzeba pewnie będzie poczekać na to, by zarosła, ale jak już się tak stanie będziesz miała super zakątek. Uwielbiam takie klimaty!
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ach te twoje pełne liliowce ;:173 Od razu chce się więcej i więcej ;:223
Ławeczka z pergolą piękna, wiesz już czym ją obsadzisz?
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo odważna kobitka z ciebie, skoro potrafiłaś rwać pąki różane.. Ja bym nie dała rady.. :lol: :D

Nie tylko róże masz cudowne, ale i liliowce i piękne, pełne ostróżki o zjawiskowych kolorach. Ławeczka z pergolą cudna. Wymarzone miejsce na chwile z książką. Nad różą tam bym się zastanawiała, bo nie chciałabym być podrapana, ale jakieś powojniki z ładnym bluszczem- czemu nie? :) Albo pachnący wiciokrzew.
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewciu mnie też się podoba ta pergolo-ławeczka, pomysłowa. oryginalna i bardzo elegancka ;:215 , ale duet clematis i ostróżka jest równie piękny https://images82.fotosik.pl/1097/4d93db3e557c01e7.jpg Miłego weekendu ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewciu śliczne ostróżki i ławeczka z pergolą! jakaś bujna róża kwitnąca cały sezon ładnie wyglądałby na niej... no i Ty z kawką siedząca na ławeczce ;:304
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

ewelkacha88 Ewelinko róże historyczne też mnie kuszą, ale na szczęście nie mam miejsca. W tym roku prawdopodobnie pożegnam się z kolejnymi różami. Krzaczaste zajmują więcej miejsca, ale robią duże plamy kolorystyczne, a mnie się tak podoba. Kup tą świdośliwę i będzie Twoje podniebienie w siódmym niebie.

apus Basiu, dziękuję z pochwałę. Zastanawiałam się w jakim stylu będzie mój ogród, kiedy projekt był tylko w mojej głowie. Nie bardzo wiedziałam. Teraz stwierdzam, że to wszystko idzie w kierunku ogrodu romantycznego. ;:3

maniolek Mariusz ławeczka już obsadzona. Teraz trzeba czekać, aż się rośliny rozrosną. Efekt będzie zapewne za dwa lata. Zobaczymy, czy warto będzie czekać.

ewka36jj Ewa, ja też lubię takie klimaty, róże i byliny, ławeczki i pergole, do tego murki z kamienia. Zobaczymy co uda mi się wyczarować na tym kawałku ziemi. ;:oj

clem3 Małgosiu, ławeczka już obsadzona. Liliowce są cudne, tylko za krótko kwitną.

Shire Moniko, róża już posadzona i postaram się nad nią zapanować, żeby nas nie drapała. Kwiaty kwitną i cieszą i to bardzo.

ewarost Ewa, ja też uważam, że ktoś to dobrze zaprojektował. Ławka stoi w słońcu, a kiedy się na niej siedzi nie czuje się tego. Jak obrośnie roślinami będzie jeszcze lepiej. Teraz mogę zająć się porządkowaniem miejsca koło czereśni, która dawała nam cień.

Maska Marysiu, na tą kawę na ławeczce to jeszcze nie bardzo mam czas, ale kiedyś może poskromię ten nieład i będzie czas na delektowanie się pięknem kwitów.

Kiełkuje kolejna porcja trawy i to bardzo cieszy


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu, ogród romantyczny! Taaak!
Naprawdę aż chce się po nim spacerować... a ta alejka... super!
Piękna pysznogłówka, długo ją masz już u siebie? Moja gdzieś przepadła... albo ją wyplewiłam :roll:
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”