Od wiosny do jesieni w moim raju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Moris_43
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 26
Od: 17 mar 2018, o 05:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Choroba nie może Cię powstrzymać przed przygotowaniem swojego raju do wiosny :) No cóż w Warszawie dziś śnieg :O
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu u mnie tez posypało wszystko na biało... ciekawe co zostanie jak śnieg stopnieje ... Twoje lilie nawet u mnie pachną ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu jak miło popatrzeć na takie kolorki wspominkowe, jak taki mróz za oknem, u mnie śniegu ani grama tylko wiatr i przeszywający mróz brrr.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Oj Zuziu! rozleniwiłaś się, żeby zlecić zrobienie zdjęć niesprawnym aparatem ;:306 Ale wspominkowe prześliczne a pierwsze zdjęcie to na tapetę ;:167 To tylko my chodzimy po ogrodach z nosem przy ziemi i widzimy pierwsze kwiatki i już niedługo znajdziesz wiosnę u siebie! Pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj Zuza :wit . Zima, zima i to jaka ;:oj . U mnie sporo śniegu i temperatury jak w styczniu ;:222 . masakra jakaś bo nie byłam przygotowana na takie coś . Miejmy nadzieję, że jak już teraz się wypada i wymrozi to już potem przyjdzie tylko słoneczko i wiosna. Słoneczka życzę i pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj Zuziu piękne te zdjęcia wspomnieniowe ależ się za tym tęskni zwłaszcza jak za oknem biało pozdrawiam cieplutko ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witajcie. ;:128 . No i przy niezbyt sprzyjającej pogodzie dziś odwiedziłam działeczkę. Szaro, bez słonka i ciągle zimno...chodziłam, podglądałam i szukałam wiosny. Co to za wiosna... ;:222

Iwonko..dziś nie nastawiłam się na pracę na działce, za zimno, pojechałam bardziej na zwiady a przy okazji przycięłam hortensje. ;:oj

Elu..dalej nie można nic popracować na działce. ;:185 Nawet gdybym nie patrzyła na zimno, co nieco dopiero wyłazi. Bała bym się że nie widząc co rośnie więcej szkód narobię niż będzie pożytku z moich prac. Teraz już z działeczką daję sobie spokój po świętach. Więcej będzie widać gdzie co wyłazi i nic nie wydziabię. Tyle czekałam na działeczkę, teraz niech działeczka poczeka na mnie. ;:306

Bożenko
..ty wiem że dbasz o ptaszki, poradzą sobie. Dziś na działce nie zauważyłam ani jednego ptaszka. :roll:

Moris_43..mimo chęci z mej strony póki co na przygotowanie działeczki do wiosny u mnie ciągle za zimno. :wink:

Mariuszu...u mnie śniegu z którego bardzo się cieszyłam było raptem ze trzy dni, reszta dość spore mrozy. Niestety będą straty. Dziś przyjrzałam się różom, nie wszystkie ale dużo ;:222

Ewuniu..dziś po przeglądzie działeczki stwierdziłam że szkody będą na pewno, jedyna nadzieja że co nieco się wykaraska bądż odbije od korzenia.

Marysiu..z tym aparatem tak jakoś wyszło. Latem to nasze jak by narzędzie przy pracy :;230 ..teraz po zimie znów zacznę go częściej używać to nie zapomnę, odzwyczaiłam się od aparatu. ;:173

Ewelino
...przeczekaliśmy zimę, mrozy..przeczekamy i resztę ;:oj . Nawet nie wiem jak nazwać czy wiosnę czy zimo- wiosnę. ;:306 Tak czy siak czekamy na ciepełko. :D

Alu...tęskno bardzo za działeczką i wiosną. Niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu, w tym na pogodę. ;:219

Dziś na działce, nie ma co pokazywać..byle jak. ;:219

Takie oto róże.
Obrazek

Ale są i takie, w tym Eden Rose. :heja

Obrazek
Żurawki bardzo ucierpiały.
Obrazek
Ciemierniki, jedne troszkę kwitną..innym pąki zupełnie zmarzły.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ranniki się pokazują.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Przycięta hortensja.
Obrazek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

A ja dzisiaj, mimo chłodu, pojechałam i popracowałam troszkę na działce ;:108 Ale tak jak i u Ciebie, niewiele jeszcze wyłazi z ziemi. Ale nosy tulipanów widać, to ich nie zadeptałam.
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu moje żurawki też bez kondycji, ale róże nawet całkiem dobrze sobie poradziły, ciemierniki też przemarzły, zobaczymy .... niech juz nie mrozi ;:333 a tu w nocy dalej na minusie ... Dużo ;:3
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Czyli róże pol na pół sie uchowały minionej zimy - u mnie chyba to samo.
Ale jakie już masz duże hiacynty ;:oj
Ja też dzisiaj przycinałam hortensje. Ale nie mam jeszcze takich wilekich okazów jak ta Twoja. ;:215
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj cieplutko ja dziś byłam na działce termometry wskazywały 26 stopni w słońcu po śniegu ani śladu, ale na działce straszne błoto. Biedne te różyczki u Ciebie trzymam kciuki żeby odbiły pozdrawiam ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu zrehabilitowałaś się w 100 %. Zdjęcia pokazują zaawansowaną wiosnę :D Róże u mnie tez wyglądają różnie i nawet przed ostatnimi mrozami jak dawały nadzieję to po nich już widzę konieczność cięcia do gruntu. No trudno! ważne żeby wszystkie odbiły. Hortensja to piękny okaz ;:333 Miłej niedzieli i dobrego tygodnia ;:196
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Wiosna i u Ciebie zagląda Zuziu,a te tulipanki ? to te ode mnie ? Hm... bo wszystkie do mnie poleciały!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”