Od wiosny do jesieni w moim raju

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16550
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, listopad w Twoim ogrodzie bardzo kolorowy! ;:138 ;:138
Cieszę się, że wnusia lepiej się czuje ;:167 i popieram jej rodziców w sprawie zasięgnięcia opinii innego lekarza. ;:333 Ja zawsze tak robiłam, gdy moje dzieci chorowały i bardzo mnie dziwiły niekiedy rozbieżne diagnozy. :shock: Podobnie postępowałam podczas chorób M, który upierał się przy jednej diagnozie, ale ja jestem uparta baba i musiał mnie w tych sprawach słuchać.
Po zawale bardzo potrzebna okazała się dodatkowa wizyta w prywatnej klinice, a onkologicznie drugi lekarz potwierdził diagnozę pierwszego.
Trzymaj się, kochana i z optymizmem patrz w przyszłość. Teraz już tylko lepiej być musi. ;:167 ;:167 ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, jedno jest pewne, że zawsze po burzy zaświeci słoneczko. I teraz to słoneczko będzie się uśmiechało do Ciebie szczególnie. Bo ostatnio musiało się uśmiechnąć bardziej do innych. Mam nadzieję, że jak już przeżywamy łańcuszek nieprzychylnych chwil to potem łańcuszek tych miłych i serdecznych momentów będzie jeszcze dłuższy i dłuższy.
Mam zapytanko - czy jak kupowałaś tę jukę z jasnymi paseczkami to już były takie liście od małego? Bo ja zakupiłam taką na wiosnę ale stale mam na razie listki tylko zielone. I nie wiem czy czekać, czy reklamować.
Jak samopoczucie, jak nóżka?
Wszystkiego dobrego! ;:196
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witajcie ;:128

Wszystkim serdecznie dziękuję za życzenia dla wnuczki i za pochwały mojej działeczki w kolorach jesiennych , choć dzisiejszej nocy przymroziło i pewnie już po kolorkach ;:108 . Dziś u nas dzień eurowision...oczywiście zagłosowałam, cieszę się bardzo że Viki Gabor wygrała ..wnuk jest jej fanem. Zdawał mi relację przez telefon i podsyłał zdjęcia..bardzo chciał tam pojechać i w nagrodę za dobrą naukę pojechał ,,a to z relacji .




Obrazek

I kolorków także troszkę zostawiam.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;:167
Awatar użytkownika
stefcia
500p
500p
Posty: 672
Od: 2 gru 2012, o 18:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pogórze Sudeckie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj Zuziu pozwoliłam sobie pospacerować po Twojej działeczce ;:215 przepiękne roślinki- ;:173
Też głosowałam na Viki Gabor - rośnie wspaniałe mądre i nowoczesne pokolenie , między innymi nasze wnuki też ;:333
Pozdrawiam serdecznie ;:167
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj Zuzia ja też kibicowałam naszej Cieszę, się że Polska górą szkoda, że Eurowizji dla dorosłych nie możemy wygrać nawet wejść do finału. Co do działeczki to piękne kolorki szkoda, że to się już kończy. U mnie piękna dziś pogoda słoneczko oby jak najdłużej. Cieszę się, że wszystko się z wnusią wyjaśniło i że już idzie do dobrego. :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witajcie.

Wczoraj tak na szybko odpowiedziałam ogólnie a wszystko przez tą naszą wspaniałą, uzdolnioną Viki Gabor która przysporzyła nam tyle emocji :heja . Jak już wcześniej wspomniałam przymroziło u mnie, nadszedł czas aby pookrywać co wrażliwsze...może dziś ;:224

Wandziu...gdybym miała ogródek na miejscu pewnie bardziej bym uwielbiała tę porę roku ;:oj . Jak się ma go daleko, nie widzi codziennie to i niejedne kolorki przeoczy :wink: . Z tego też powodu i z braku miejsca wybieram i sadzę te które mogę podziwiać gdy tam mieszkam. ;:128

Grażynko..moje ciemierniki kwitną już co najmniej od miesiąca, kto wie czy zaraz nie przekwitną choć pączków jeszcze miały. Bardzo lubię ciemierniki choć i one należą do tych co mało mi jest dane aby się nimi nacieszyć . Nie ta pora do podziwiania ;:oj

Agnieszko..z wnusią się wyjaśniło, trudna to choroba do zdiagnozowania..jedynie porobione odpowiednie badania na które dość długo trzeba czekać . Na szczęście wiemy już co a lekarze wiedzą jaki lek podawać ;:173

Bożenko...kocurek nie mam wątpliwości że bezdomny, ma też rodzeństwo i mamusię ;:108 . Gdy zajedziemy na działeczkę zawsze przylatują od sąsiada a sąsiadowa działka bezpańska jak te kocurki :;230


Alu
..gdybym jeszcze te kolorki mogła oglądać na co dzień zmieniła bym zdanie co do kolorowej jesieni, choć nie zaprzeczam że i w mieście też jest trochę kolorków. O..choćby na balkonie ;:oj Co do Eurowizjii miejmy nadzieję że przyjdzie taki czas że i my się dostaniemy a nawet będziemy górą ;:333
Obrazek

Katiusha...dzięki za pochwały mojej działeczki, no można się zarumienić na buraka ..ale to cieszy ogromnie . A ten piękny gips ;:306 , może i piękny ale był ciężki okropnie ;:219

Lucynko..i właśnie jest już lepiej :heja , przy takich perypetiach zdrowotnych zawsze się przekonuje że zdrowie najważniejsze , jak go nie ma to nic nie cieszy ..nawet góry złota ;:185

Beatko
...dzięki za pozytywne myślenie . Tylko człowiek taka natura jak dobrze niezbyt to docenia, bądź uważa to za normalne, dopiero jak trwoga to do Boga ;:131 . Co do juki powinnaś reklamować . Moja od początku tzn od zakupu była kolorowa tzn pasiasta :D Gdy ją sadziłam wyglądała tak.

Obrazek


Stefciu
..witam cię i cieszę się że zajrzałaś i także że głosowałaś na naszą Viki ;:128 Wspaniała dziewczyna no i nasze wnuki także ;:215

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, pogody życzę ..a mnie pozostały już tylko wspominki ;:198


Obrazek


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj :wit . Faktycznie mamy uzdolnioną młodzież ;:215 . Takie emocje i Polska zapisała się w kartach historii ;:138 . Super sprawa a utwór wpadający w ucho . U mnie też od dwóch dni mały przymrozek ale to jeszcze nie będzie zima i ja jeszcze nic nie okrywam. Zima przyjdzie dopiero po świętach- standardowo ;:131 . Przykro z powodu wnuczki ale miejmy nadzieję, że szybko stanie na nogi i wróci do szkoły. Na pewno wiedzą jak leczyć takiego wirusa . Co to za biała jeżówka?? Piękna! Pozdrawiam :wit .
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Piękne wspominki ogrodu Zuziu ,mam nadzieję ,że zostawiłaś tym bezdomniakom worek karmy suchej,może zawiadom Animals,oni się tym zajmują,daj i ;:167 m adres tej opuszczonej działki a oni sobie poradzą,idzie zima ileż bólu ich czeka!
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Wnuk wygląda na zachwyconego ;:138 Wspaniałe wydarzenie ;:172
Wredne teraz te wirusy jakieś :evil: Dobrze, że wnusia zdrowieje ;:63 Róże aż pachną z ekranu ;:167
Awatar użytkownika
stefcia
500p
500p
Posty: 672
Od: 2 gru 2012, o 18:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pogórze Sudeckie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu urocza Twoja jeżówka ;:138Czy to odmiana "Honeydew"
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuzia i jak tam z przykrywaniem :) moje już przykryte bo w zeszłym roku zima mnie zaskoczyła w tym roku ja się pośpieszyłam. U mnie na razie nie mrozi, ale leje i wieje brr. ;:196

Miłego dnia

-- 29 lis 2019, o 13:38 --

Zuzia i jak tam z przykrywaniem :) moje już przykryte bo w zeszłym roku zima mnie zaskoczyła w tym roku ja się pośpieszyłam. U mnie na razie nie mrozi, ale leje i wieje brr. ;:196

Miłego dnia
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, zdrówka znowu trzeba Wam życzyć. ;:168 Nie znam tej choroby, no ale z tego co piszesz to musicie uważać.
Fajnie, że wnuk mógł być na tym konkursie, widać wrażenia są bardzo pozytywne i to pamiątkowe zdjęcie ;:333
Dziękuję za info o tej juce. Zaraz tam napiszę.
Pozdrawiam. Trzymajcie się zdrowo i cieplutko ;:196
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Piękne różyczki i las białych jeżówek. ;:oj
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”