Moje małe co nieco cz. III

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Raczej się piszę ,,w ogrodzie" niż ,,na ogrodzie", tak jak ,,w intenrecie" a nie ,,na intenrecie" (dobra, pomińmy moje literówki ;:306 )
Rzadko się czepiam ale to akurat razi :lol:
Dobrze doczytałaś, bratki mam i ja :D Jestem taki zdolny, że w sumie z 5 sztukami to nijak co zrobić do doniczek ;:224 Mogłem 6 wziąć. No nic, sezonowe są to trzeba oszczędnie ;:173
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu oczywiście że pracowaliśmy :;230
Zresztą dla mnie taka praca, gdzie widać efekty na plus to sama radość i satysfakcja ;:108
Nawet tak odpoczywam.
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Bardzo mi się podoba wiosna u Ciebie. Przynajmniej mam pogląd co mniej więcej zakwitnie u mnie za ok. dwa tygodnie. ;:306 Z tego co widzę to chyba np omieg. :tan
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witajcie :wit
Po wczorajszym chłodniejszym dniu , dziś nastawiłam się na deszcz ,bo przecież zapowiadali , że będzie brzydko i mokro...A tu niespodzianka! Świeciło ;:3 i było dosyć ciepło.
Podlałam wszystkie róże i zasiliłam nawozem hortensje...
Zrobiłam obchód po ogrodzie i wiecie co, wszystkie powojniki się obudziły. Ale prym wiedzie Justa!!!
Gdy pozostałe dopiero pokazują pączki , ona już ładnie pnie się w górę... ;:138
Mam nadzieję , że pokaże w tym sezonie na co ją stać. ;:173



Obrazek

Mati mogłeś bratki skomponować z innymi roślinkami. Wtedy i pięć by starczyło. ;:108
Ale masz rację trzeba oszczędzać , bo przed Tobą w sezonie to jeszcze pełno pokus... ;:224


Obrazek

Kasiu ja też w niedzielę posiedziałam troszkę ,ale po chwili byłam już tak zrelaksowana , że sama sobie szukałam zajęcia. ;:108 Przyniosłam z domu sadzonki dalii i gazanii i zabrałam się za pikowanie. Teraz mam za to brak miejsca na parapecie... ;:224




Obrazek

Beatko masz rację , za chwilkę zacznie swój spektakl omieg. Bardzo lubię te wdzięczne kwiatuszki... ;:108 A jak tam twoje petunie z nasionek? Ty wiesz , że z moich nic nie wyszło...
I z tych moich i z kupionych. ;:222 Już im podziękowałam w tym roku. Kupię sobie gotowce. ;:224


Obrazek

Korzystając z ładnej pogody porobiłam fotki...
Zapraszam do oglądania. ;:173


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Piękne masz sasanki.
I muszę sobie sprawić takie peryskopowe pierwiosnki. ;:172
Petunie na razie mi śmigają, oby tylko tak dalej.
Podpatrywany przeze mnie omieg puścił już do mnie dzisiaj jedno oczko (pączka) :tan
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu , ładnie i wiosennie zaczełaś nowy wątek .Sporo masz już w ogrodzie zrobione więc możesz też w nim odpoczywać i oby jak najczęściej . Pozdrawiam cieplutko . ;:167
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Fajne są te czerwone sasanki u mnie tylko te najzwyklejsze sie ostały reszta wypadła .
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Jak ja kocham te wiosenne widoczki ;:167 Zwłaszcza w taką pogodę jaka ostatnio u nas gości ;:3
Super, że powojniki się odliczyły ;:63 Nie chcę zapeszać, ale wczoraj em (taki się ogrodnik z niego zrobił, że wszystko wypatruje przede mną ;:218 ) pokazał mi mini wypustkę w miejscu, gdzie rósł Xerxes :shock: Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w tamtym roku w ogóle nie dał znaku życia :shock: Ciekawa jestem ogromnie, czy to naprawdę on ;:65
A jak się zachowują powojniki od Wędr...? Cały czas się zastanawiam, czy warto przepłacać u konkurencji...
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Jakie piękne fotki i modele na nich :D coraz więcej kolorów się pokazuje , piękna wiosna
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Tak jak mówisz-na dwóch kurierów czekam i dwóch jeszcze zamówię ;:224
Właśnie się zorientowałem, że też kupiłem Justę w tym roku i potwierdzam-daje w najlepsze ;:oj
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witajcie kochani.Obrazek
Niby miało padać , ale jakoś deszczu nie widać. Coś jakby chłodniej , ale ;:3 świeci i nawet tego tak bardzo nie odczuwa się.Po pracy zrobiłam malutki obchód. Codziennie muszę zajrzeć w roślinki co tam od wczoraj się zmieniło...Widzę że szafirki zaczynają kwitnąć a tulipany lada chwila się rozwiną. ;:138
Muszę się pochwalić , że przed chwilą dostałam od naszej Eli (pela 11) ;:196 przesyłkę. Dostałam swoją wymarzoną hortensję piłkowaną. Malutką , ale będę na nią chuchać i dmuchać aby się przyjęła....

Beatko , peryskopowe pierwiosnki... ;:306 . Dobre określenie. A wiesz jak długo on się nie może rozwinąć...Ja już myślałam , że zasuszony. Kiedy tam już wsadziłam tą sadzonkę...
Powiem ci , że te petunie to trochę mnie wkurzały. Po jakimś czasie robiły się wysokie stojące. Miałam je w skrzynkach , to jak wyschła ziemia , co chwila się przewracały...
Ja wolę jednak coś zwisającego... ;:108

Eluniu w ogrodzie to zawsze jest co robić. A jak nie ma, to nasze główki zawsze coś wymyślą ;:224 ...Ale i odpoczynek się należy...Więc dobrze że mamy takie miejsce gdzie się relaksujemy. ;:173

Jadziu muszę jeszcze białe sasanki upolować , bo bardzo mi się podobają te włochate roślinki. ;:167

Małgosiu to fajnie , że twój eM się wciąga w ogrodnictwo. Dużo mu dało to sadzenie cebulowych na pewno... ;:63 Super niespodziankę by ci zrobił powojnik...Trzymam kciuki. ;:215
Co do powojników od Wędr....powiem ci tak... Większość zakupionych ,w zeszłym roku zakwitła. Chyba tylko trzy nie pokazały kwiatów. Jan Paweł II , Arabella i Hagley Hybrid się ociągały. W tym wszystkie idą mocno w pąki. Najsłabsze pędy ma właśnie Hagley Hybrid ale może ma za mało ;:3 . Z reszty jestem bardzo zadowolona a trochę ich kupiłam.... ;:224

Adamanna dziękuję bardzo. Modeli coraz więcej z dnia na dzień... ;:63

Tulap super że i u ciebie Justa szaleje.A jak z resztą powojników?
Powiem ci ,że kurierzy to ciebie już chyba bardzo dobrze znają...Co trochę coś ci przywożą. ;:173

A teraz zmykam. Lecę na zebranie do mojej młodszej latorośli... :wit
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Wolniej. Też rosną, ale Justa wiedzie prym.
Zna mnie już pani Ania, 4 lub 5 razy była, może jeszcze przyjedzie ;:306 Akurat nie tylko kwiaty przywozi :lol:
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witaj Olu :wit . Fajnie, że powojniki już obudziły się ;:333 . U mnie też wszystkie żywe :heja .U mnie najlepiej wygląda jak zwykle Polish Spirit. Widać pasuje mu miejscówka jak żadnemu innemu ;:108 . Poza tym masz cudną i kolorową wiosnę w ogrodzie ;:138 . Deszcz póki co droczy się z nami , pada zawsze wtedy gdy nie potrzeba ;:306 . Trzymam kciuki za Twoją nową hortensję ;:333 . Pozdrawiam :wit .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”