Moje małe co nieco cz. III

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AguJa
500p
500p
Posty: 570
Od: 28 lip 2015, o 22:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witaj Olu :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :)
Piękne zdjęcia jeziora!
Przejrzałam też Twoja bardzo wczesną wiosnę... I sprawdzałam u siebie zaraz ... Ale u mnie wszystko jeszcze w ziemi.
Zamawiasz lilie w lilypol może? Zaglądam codziennie na ich stronę i cisza :/ nie pamiętam w jak im czasie pojawiła się ubiegłoroczna oferta :/ czekam z niecierpliwością!! :)
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu, kochana, w Nowym roku życzę Ci wszelkich wspaniałości w życiu osobistym, zawodowym i ogrodniczym. ;:196
Wiosna u Ciebie całą parą, no może przedwiośnie. U mnie dużo spokojniej. Zastanawiałam się, czy nie przesadzać róż. Jak taka pogoda jeszcze się utrzyma to chyba to zrobię.

:wit :wit :wit
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu u mnie też wszystko podobnie wygląda, tyle że pierwiosnki noski bardziej schowane jednak mają :wink: Też się boję co to dalej będzie, zwłaszcza gdyby jakieś większe mrozy miały nadejść :(
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Kochane dziewczynki cieszę się bardzo , że do mnie zaglądacie. Mimo tego , że w wątku za bardzo nic się nie dzieje... ;:196
Niedawno miałyśmy podrygi wiosny, od paru dni mam lekki mrozik i sypnęło śniegiem. Wczoraj wieczorem wiało jakby chciało głowę urwać...podobno jakiś Ferdynand nas nawiedził.Ja mieszkam w spokojnym rejonie ale mam nadzieję , że i u was żadnych strat nie poczynił ten huragan... ;:168

Adamanna ty już myślisz o sadzeniu....ja jeszcze nie uderzyłam do żadnego marketu i nawet nie wiem czy te kolorowe torebeczki z nasionkami są już powystawiane.Ale znając siebie, mimo tego ,że zakładałam mało siania w tym roku, to kto wie co się wydarzyć może...

Mimoza55 przyroda zaczęła się budzić przez te ostatnie anomalia. To i owady poczuły słoneczko i obudziły się z letargu zimowego.Dobrze , że sypnęło trochę śniegiem , to przystopuje narwane roślinki.

Gabi dziękuję ci kochana za życzenia, Tobie również życzę wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok.
Oby nam się wiodło.... ;:7

Małgosiu Pepsi posypało śniegiem trochę u ciebie ? U mnie biało , trochę może cebulowe przystopuje ,bo przyznam ,że już się trochę o nie bałam. ;:219

Ewelinko i ja ci życzę wszystkiego dobrego, Tobie i całej twojej super rodzince.
Choinkę już rozebrałam , czas się było z nią pożegnać...Trzeba było bo już mi się w niej jakieś maleńkie pajączki zalęgły....Choinka się wysuszyła, to powychodziły ze swoich domków.... ;:202

Aguś na razie nie myślałam o zamawianiu czegokolwiek....Lilie kupowałam w zeszłym roku i obiecałam sobie , że w tym przystopuję . Ale gdy dostanę katalog i zacznę oglądać to już czuję co się będzie działo... ;:124

Ewcia ja bym z tymi różami nie ryzykowała...Niech one spokojnie sobie śpią...
Aktualnie chyba też masz białą pierzynkę w ogrodzie, to może twoje zapędy przystopowała.... ;:124

Małgosiu Clem masz zimę? U mnie dosyć nasypało ... zwierzyna leśna podchodzi prawie pod sam dom. Nad ranem parę dni temu miałam przyjemność z sarenką a wczoraj jak eM wyjeżdżał do pracy natknął się na lisa....Szukają jedzenia...

Mam parę fotek , niektóre jeszcze z podrygów wiosny a reszta z ostatnich dni....
Zapraszam do oglądania. ;:173



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłego dnia wam życzę , ja uciekam do pracy.....
Do napisania. :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu u Ciebie przedwiośnie na całego .U mnie to nawet namiastki tego nie ma ;:174 No cóż masz cieplej u siebie jednak moje powojniki też szaleją i niektóre róże dalej mają pąki i jakby świeżutkie listki.Jednak przebiśniegi głęboko są jeszcze schowane .Pozdrawiam styczniowo ,bo dopiero dzisiaj przebudziłam sie ze snu zimowego :wink:
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu u mnie za płotem jest pole, a za nim las, więc widok sarenek wcale nie należy do rzadkości. Psiaki niestety ciągle nie mogą pogodzić się z tym, że jakieś stwory kręcą im się pod nosem i szczekają na całego... Fajne zdjęcia sikorek ;:333 U mnie kilka dni temu widziałam całe stadko na modrzewiu, niestety nie uwieczniłam tego, a teraz już ich nie widzę :(
Przyroda szaleje w tym roku wyjątkowo, no bo skąd w styczniu marcowe zdjęcia :D
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu piękny zimowy ogród ;:108 ;:108
Storczyki pięknie kwitną.
U nie też kilka kwitnie.
Karmnik masz fajniusi, oryginalny ?
Swój, robiony ??
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Kochani witajcie w niedzielne popołudnie :wit
U mnie wczoraj mglisto, że świata nie było widać a dziś deszczowo i ponuro ....Pogoda barowa, nawet psiak się nie da na dwór wygonić. ;:306
Jesteśmy dziś zaproszeni na 9 urodziny mojej chrześnicy , więc resztę dnia miło spędzimy... ;:333
Po drodze na imprezę muszę skoczyć jeszcze do Kaufl....i mam zamiar zajrzeć na stoisko ogrodowe. Nie ręczę za siebie czy wyjdę z pustymi rękoma... ;:124

Jadziu przedwiośnie troszkę się przystopowało. Śnieg zasypał rabatki i tym samym roślinki.Dziś deszczowo to wszystko się spłucze już całkowicie i znów będzie szaro i buro... ;:222

Małgosiu parę dni temu próbowałam zrobić parę zdjęć stołujących się u mnie sikorek i wyobraź sobie , że wszystkie wyszły niewyraźnie. Tak się małe istotki szybko ruszały. ;:219

Aniu anabuko karmniczek mam kupiony. Znajoma przywiozła mi go z giełdy za całe 20 zł. Żaden pieniądz a piękna ozdoba ogrodu... ;:108

Z racji tego , że nie mam żadnych nowych zdjęć a pogoda za oknem jest jaka jest.....wrzucę coś na przywołanie wiosny. Już tylko 51 dni...... ;:219 Cała wieczność, prawda? ;:306



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Na razie jest ciepło i niech tak pozostanie. Olu czy w B już coś widać wiosennego bo dawno tam nie zaglądałam Prymulki zawsze cieszą o każdej porze
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Jadziu na razie tylko hiacynty i żonkile w małych doniczkach. Nic specjalnego... Też czekam. ;:108
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witaj Olu :wit . Piękne zdjęcia na przywołanie wiosny :lol: . Czas szybko leci więc zanim się obejrzysz będzie wiosna ;:138 . Luty nam szybko zleci a w marcu można już dłubać w ogrodzie . U mnie też pogoda barowa i nic nie chce się robić a w dodatku Emilka ma ospę ;:oj . Ciekawe ferie nam się szykują bo pewnie za kilka dni druga będzie cała w krostach ;:218 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu, dziś pogoda nie sprzyja spacerom po ogrodzie, pochmurno, wiatr halny roztopił resztki śniegu , wiec z przyjemnością obejrzałam
Twoje wiosenne kwiatuszki, to mi troszkę podniesie samopoczucie , bo mój organizm źle znosi wiatr halny. ;:168
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witam was wieczorkiem... :wit

Ewelinko na pewno wiosna szybciutko przyjdzie, teraz jednak jak się na nią czeka, to wydaje się to wiecznością. ;:131 W sklepach już pokazały się torebki z nasionkami więc pomału zacznie się szaleństwo siania...
Ja dziś byłam grzeczna i kupiłam tylko jedną torebeczkę Werbeny Patagońskiej... ;:333
Ale za to przygarnęłam na parapet namiastkę wiosny w postaci trzech cebulek hiacyntów...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wandziu więc dziś pokażę ci dalszy ciąg wiosny ale teraźniejszej....nie żadnej tam odgrzewanej... ;:108 U mnie dziś nawet było przyjemnie, ;:3 świeciło , wiatr wiał ale niezbyt mocny...Obeszłam ogród i ustrzeliłam takie oto fotki...




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na koniec moja wierna towarzyszka Daisy. ;:167

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”