Moje małe co nieco cz. III

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Ewelinko ja u ciebie wydeptuję ścieżki na ogrodzie, a ty u mnie w tym samym czasie....
No i minęłyśmy się.... ;:306
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu utknęłam w Twoich zaspach i nie mogę się ruszyć ;:306 .
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu bajkowa zima u Ciebie :)
U mnie już nie ma śladu po śniegu.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

A u mnie dopiero dzisiaj zima zawitała...i cieszę się widokami za oknem..Bajkowo... :heja

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Aż trudno uwierzyć że te jesienne i zimowe zdjęcia dzieli tylko kilka dni ;:131 faktycznie pogoda mogłaby poczekać z takimi widokami na święta, ale co zrobić...?
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Piękne zimowe zdjęcia.
Jeszcze masz Ten śnieg ??
I mnie też tak było w niedzielę I poniedziałek.
A we wtorek już zaczęło topniec.W środę i czwartek deszcz zmyl resztki zimy.
:roll:
Ciekawa jestem jakie to święta będą .
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu, ja już w tym tygodniu usypałam kopczyki a we wtorek niektóre różyczki dostaną kubraczki, będzie im cieplutko. Ponoć
święta mamy mieć bez śniegu :( ale z tymi prognozami długoterminowymi nic nie wiadomo, może posypie i będzie bajkowo. ;:168
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Kochane dziewczynki , dziękuję że do mnie zaglądałyście. ;:196
Ja ,jak my wszystkie ,ostatnio słabo z czasem stoję, przygotowania do świąt zawładnęły mną doszczętnie a poza tym praca i praca...
Ledwo znalazłam chwilkę żeby okopczykować róże...Do tej pory mam całe dłonie podrapane i wszyscy w pracy pytają czy mam kota....A to niedobre różane panny tak mnie załatwiły.

W tym roku mam wymarzoną żywą choinkę. Nigdy nie kupowałam ,bo nie mam jej gdzie postawić. Ale oświeciło mnie w tym roku , że drzewko wcale nie musi być duże i zajmować pół pokoju. Kupiłam taką do 1.20cm , w ładnej donicy i stoi sobie na stoliku w kąciku.

A jak już jesteśmy przy choince , to życzę wam kochani Wesołych Świąt , spędzonych w gronie najbliższych, moc prezentów , dużo zdrówka, spokoju i zadowolenia z codzienności...a przede wszystkim z naszych ogrodów.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Piękna zima :D Nadal masz taką? U mnie też tak było kilka dni, ale już dawno zapomniałam o śniegu. W święta była taka pogoda, że nawet w Wielkanoc już jakiś czas takiej nie widziałam :lol:
Choineczka piękna ;:108 Myślisz, że przetrwa w tej donicy do kolejnych świąt? Uwielbiam żywe, ale nie cięte, bo szkoda mi ścinać biedne drzewko, a taka w donicy wydaje mi się wyjściem idealnym :wink:
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Święta minęły ...Nowy Rok nadchodzi ...Dużo dobrego życzę Tobie i Twoim bliskim! ;:196

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witajcie kochani :wit
Napisałam cały post i skasował mi się.... :evil: :twisted:
No to od nowa....
Maryniu święta , święta i po świętach. Czekania, sprzątania, szykowania i wszystko przeleciało nie wiadomo kiedy....Jeszcze tylko sylwester przed nami i znów będziemy starsze o Rok.Tobie i mężowi życzę szampańskiej zabawy ( nawet przed telewizorem....) i aby Nowy Rok był dla was pomyślny. ;:196

Małgosiu jaki śnieg.....tylko można o nim pomarzyć.Moja Justyna wymarzyła sobie święta ze śniegiem po pachy a tu nic z tego nie wyszło. Nawet Pasterka nie miała swojego uroku bez śnieżnej oprawy. ;:222
W drugi dzień świąt byłam z moją Daisy na spacerku nad pobliskim jeziorem to tyle ludzi spacerowało, dzieci zamiast używać na sankach , to na rolkach i rowerach....Pogoda piękna, wcale nie grudniowa.... ;:173
Choinkę chciałam kupić w donicy i właśnie ją przetrzymać w ogrodzie do następnych świąt. Ale wszystkie , te sprzedawane w donicach są kopane , z obciętym systemem korzeniowym, nie ukorzenią się .Trzeba by było trafić na taką co od maleńkiej sadzonki w niej rośnie.Kupiłam w końcu ciętą a donica robi za stojak...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziś zrobiłam mały obchód po ogrodzie ....przyroda oszalała, pierwiosnki kwitną, róże jakby miały zacząć puszczać pączki a najbardziej ruszyły powojniki i wiciokrzew. Wiosnę poczuły przy tej pogodzie...

A taki miałam ostatnio zachód słońca...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wystawiłam do ogrodu ptasią stołówkę ,ale przez te dość wysokie temperatury na dworze ,nawet tam nie ma za dużego zainteresowania...
Ciężko jest uchwycić jakiegoś klienta...

Obrazek

Na koniec jeszcze mały świąteczny akcent...



Obrazek
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witaj Olu , szkoda że poznikały moje wcześniejsze świąteczne życzenia dla Ciebie .Kiedyś kupowałam choinki w doniczkach a potem sadziłam do ogrodu , ale on też nie z gumy :;230 , więc po 2-3 latach ścinałam je na święta . Mam jeszcze jedną taką choinkę do wycięcia na świąteczne drzewko i pewnie znowu zacznę kupować z korzeniami , ale ja to robiłam zawsze w listopadzie w szkółkach i wtedy płaciłam niewielkie pieniądze .Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku i żeby Twój ogród spełniał oczekiwania swojej ogrodniczki . ;:196
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Elu właśnie wydawało mi się że widziałam jakiś post a za jakiś czas gdy miałam wolną chwilę i chciałam odpisać , juz go nie było. Nic nie szkodzi...
Ja i tak się zastanawiałam gdzie bym tą choinkę posadziła gdybym kupiła z korzeniami... :? Wszystkie miejscówki zajęte... ;:108
Wczoraj pisałam, że po śniegu zostały tylko wspomnienia ...rano wstaję do pracy a tu bieluteńko... I odśnieżanie samochodu zaraz na przebudzenie.... ;:306 Eluś życzę ci szczęśliwego Nowego Roku, szampańskiego sylwestra. ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”