Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
JuliaS
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 24 mar 2017, o 10:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Ale piękny kot!
Ogród oczywiście też, ale kot spodobał mi się najbardziej :)
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

92 róże masz? :shock: Ale musi u Ciebie ładnie wieczorami pachnieć w ogrodzie! Chociaż teraz już chyba przydałoby się zaokrąglić, jak się zmieściło 92 krzaki, to te osiem też jakoś się upchnie ;:215
Super kotek, lubię takie rude cynamonki. Co to kocidła mają z kartonami, że żadnemu nie przepuszczą? :wink:
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Moje koty też uwielbiają kartony. Tylko przyjdzie jakaś paczka, patrzę kotów nie ma...siedzą już w kartonie :;230
Krokusy, kilka kolorów naraz super wygląda ;:167
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Marta, nawet nie wiesz jak się śmiałam z tego kubeczka. Nie dalej niż tydzień temu robiłam rekonesans w kuchennych szafkach i narzekałam mężowi, że połowa kubków to takie albo gratisy, albo dzieci przyniosły i każdy z innej parafii, mogłyby się wytłuc i wreszcie zapełnimy ubytki jednakowymi. Otwieram paczkę z różami, a tam kolejny kubeczek z serii jedyny w swoim rodzaju :;230 Ta etykietowa róża to Schone Maid ;:108

Julia, witaj w moich skromnych progach :wit Gdybym wiedziała, że pan Rudziak zwabia do mnie publiczność to już dawno wstawiłabym relację z jego "nieocenionej" pomocy w ogrodzie. Ostatnio co drugie zdjęcie krokusów mam z ogonem tudzież uszami w kadrze. Rudziak twierdzi, że nie mam prawa schylać się do robienia zdjęć, a w międzyczasie nie głaskać za uszkiem ;:306

Aga, toż ja już posadziłam różę do donicy tak bardzo nie mam miejsca ;:224 Chociaż w zakamarkach umysłu czają się niecne plany obsadzenia altany której jeszcze nie ma, oczywiście na rabacie, która jeszcze nie istnieje :;230 :;230
Koty mają jakiegoś genetycznie wbudowanego "fisia" na punkcie kartonów. Dosłownie wyciągnęłam wkład, a on już czekał na zwolnione miejsce ;:108

Kasia, właśnie pisałam Agnieszce- te kartony plus kot to czysta genetyka :;230 Gdybyś widziała jak mój grubasek próbuje się wcisnąć do pudełeczka po takiej większej herbacie.. bezcenne. I na domiar wszystkiego jest święcie przekonany, że to z pudełkiem jest coś nie tak, a nie z jego tuszą ;:224
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Sabinko, ale masz tych róż! Masz taką różę, którą chciałabyś mieć, a jest np. niedostępna w Polsce? Takie różane chciejstwo?

Nieobraziłabym się jakby mi dali z Floribundy taki kubeczek ;:173 Ja dopiero drugi raz u nich zamawiałam, to może mam jeszcze szansę dostać :D

Ja róż mam ok 40, ale to same pnące, krzaczaste, rabatowe, nie mam np. jeszcze żadnych małych, bo obsadzam dopiero tyły rabat. Dopiero będzie jak zacznę wypełniać przody i obwódki :D

Pięknego masz kota, u mnie funkcję kota zajmują dzieci. Jak tylko kurier coś przywozi, to zaraz razem wnoszą paczkę do pokoju, próbują otworzyć, a jak tylko wyciągnę z niej rośliny, to albo sami wskakują do pudełka, albo zaczynają zaraz wrzucać tam klocki :D
Awatar użytkownika
Yollanda
500p
500p
Posty: 952
Od: 23 maja 2014, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Krokusy pięknie zdobią Twój ogród. Po długiej zimie te małe kwiatuszki roztaczają pozytywny blask i energię. Humor na ich widok od razu się poprawia. Zaraz za nimi rozkwitną narcyzy i tulipany. Wtedy będzie już tak jak należy, czyli kolorowo, kwieciście, radośnie i wesoło. Początek sezonu można uznać za otwarty.
Cebule lilii faktycznie dorodne otrzymałaś. Już czekam na cudne kwiaty. Też mam trochę lilii, może się popiszą w tym roku.
Nowe róże to wielka frajda. Pierwsze kwiatki nowych odmian są zawsze miłą zagadką i niespodzianką.
To różowa to chyba "Schone Maid" Tantau - bardzo mi się podoba. Niech ładnie rośnie :wit
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Sabinko, ale masz śliczne krokusy ;:138 Pięknie rozpoczęłaś nowy watek :D Oglądam te zdjęcia już trzeci raz i nie mogę przestać podziwiać ;:224 Wniosek - znowu musze dosadzić więcej krokusów ;:173
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

SABINKO ,lilypol chyba wszystkim dostarczył paczki w czwartek ,bo ja też wtedy dostałam .No i gratisik też w postaci 2 cebul White Heaven .Zdarzało się też ,że zamiast 2 cebul,były 3 mniejsze ,ale jak się je dopieści to urosną i pięknie zakwitną .

Lista róż imponująca . ;:oj ;:138
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Obejrzałam sobie łany Twoich krokusów i przyznaję, że wrażenie imponujące! A i udane fotografie dodają wrażeń estetycznych , z pewnością! ;:138
Ja za dużo sadzę różności i nie znoszę jak wkopuję się w cebule... ;:oj
Lista róż też powalająca :roll: ,policzyłam to ja mam z Twojej listy 20 odmian ale mam i inne.
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Sabinko ja nie wiedziałam,że masz nowy wątek ;:oj Dobrze,że weszłam na ogrodowy ufff
Najpierw sobie spokojnie poczytam i się podelektuję . Nie wiem,czy to może nowy aparat? Jakie fotki cudne ;:167
Evii91
100p
100p
Posty: 135
Od: 20 mar 2017, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Oj piekne krokusy, kolejny raz sie nimi u Ciebie zachwycam. Gdzie mozna takie kupic? Ja w swojej miejscowosci znalazlam tylko hiacynty na gieldzie. A rudzielec do pomocy slodki. Ja tez mam rudego aleale nie chce pomagac ;)
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Mnie tam o tej porze roku mieszanka kolorystyczna jakoś nie przeszkadza
Potem już mnie razi, ale teraz róż, obok czerwieni, czy żółtego, czemu nie ;:306
Co roku dosadzam cebulowe i ciągle mi mało
Nie wiem, czy one giną, czy ja mam większe wymagania patrząc na Wasze zdjęcia?
Ja najczęściej kupuję w marketach i jestem z nich zadowolona
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Piękne krokusiki. Od dziecka bardzo je lubię :)
Ilość róż, które masz w ogrodzie, Sabinko, mnie powaliła ;:oj Roboty chyba przy nich dużo, ale radości też dużo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”