Mój ogród na fotografii- cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Obiecałam , więc wstawiam zdjęcia nowej, podwyższonej o około 30 cm rabatki :tan / wiem, wiem ...jeszcze nic ciekawego nie widać ;:306 / Mariuszu/ maniolek/ ...na potwierdzenie moich słów i szybkiego działania :tan

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Kolejna nowa rabatka, już fajnie wygląda.
Jesienny ogród bardzo ładny.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Dziękuję Dorotko ;:168 , piękna jesień tego roku. Nie pamiętam równie bogatej palety barw w moim ogrodzie:
Zostawiam aktualne zdjęcia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Piękne kolory jesieni Bogusiu :) coś pięknego tyle barw można podziwiać, szczególnie, że jesień łaskawa w naszym rejonie :)
Rabatka ma super początek ;:215 jak wszystko podrośnie będzie super ;:333 nim się nie obejrzysz a pewnie będziemy się nią zachwycał na przyszły rok :)
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Mariuszu dziękuję za wizytę w moim wątku ;:180 Pogoda u mnie jeszcze typowo jesienna , z przebłyskami słońca i zadowalającymi temperaturami więc dokańczam spóźnione prace w ogrodzie/ grabienie ostatnich liści , usuwanie przekwitniętych roślinek/ Obiecuję częstsze wizyty na FO . Mam spore zaległości i brakuje mi wspaniałych znajomych . Pozdrawiam serdecznie .
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu pewnie ogród przygotowałaś do zimy. Teraz siedzisz przy kominku i cieszysz się spokojem i atmosferą nadchodzących świąt :D
Mam pytanko - masz sporo traw u siebie, czy Ty je jakoś specjalnie przygotowujesz na zimowanie ?
Wiosną chce dokupić kilka traw bo widzę,że na nowej działce pasuje im ta ziemia.
Podoba mi się taka z niskich "Hakonechloa" - może masz ją, a jeśli tak to czy faktycznie jest tak urokliwa jak na zdjęciach w sieci ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Krysiu ;:168 Wyobraź sobie,że przez długo utrzymujące się w moim rejonie, przyzwoite temperatury , wyjątkowo zwlekałam z zabezpieczeniem wrażliwszych roślinek. Codziennie coś zabezpieczam brzozowymi liśćmi, które zostawiłam na kupce do okrycia roślinek. Niektóre owinęłam agrowłókniną. Traw nie zabezpieczam , z wyjątkiem pampasowej , z którą walczę od 3 lat i zawsze mi wygnije/ nie znosi nadmiaru wody/. Jestem uparta i będę walczyła do skutku ;:7 W tym roku wspaniała koleżanka z FO , podzieliła się ze mną swoimi trawkami. Czekam z utęsknieniem na wiosenne efekty , mam nadzieję ,że przyjmą się . Tej o której piszesz nie mam ,ale wygląda zachęcająco do nabycia. Kilka razy sprawdzałam w okolicznych moich szkółkach ,ale niestety nie było. Krysiu, nie wiem czy przeoczyłam , czy działkę zmieniłaś z powodu zalania ? Spokojnie przygotowuję się do świąt. Lubię zaplanować wszelkie prace, aby bez pośpiechu i nie za wcześnie wejśc w atmosferę świąt.Pozdrawiam serdecznie ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10604
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

:wit Witaj Bogusiu! kolorowa jesień piękna u Ciebie ,podglądam he he i wpisuję się żebys wiedziała że tu też bywam. ;:196
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Misiu! miło mi bardzo,ze zaglądasz do mojego ogrodu. :tan Spotykamy się też na FO ;:215 . Pozdrawiam cieplutko ;:167


Kochani
chciałabym wszystkim tym, którzy bywają w moim ogrodowym wątku złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne .
Niech rok 2019 przepełniony będzie miłością , życzliwością , ciepłym spojrzeniem. Niech zdrowie i uśmiech towarzyszy Wam każdego dnia , niech zrealizują się Wasze małe i duże marzenia , nie tylko zawodowe , ale przede wszystkim prywatne. Życzę wiele radości na każdy dzień , wewnętrznego spokoju, wiary i nadziei na lepsze jutro oraz wiele przepięknych kwitnień w ogrodzie.
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
aniap56
200p
200p
Posty: 409
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bywam, czytam, rzadko piszę ;:306 ,życzenia przyjmuję ;:215
Ja również życzę Ci wszystkiego dobrego i niech spełni się to o czym marzysz ;:167
Obrazek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu dla Ciebie również najlepsze życzenia na ten Nowy Rok :)
Choć w naszym rejonie dalej jesiennie, zima coś nas omija i ciężko jakoś tak te święta i koniec roku sobie wyobrażać :) u mnie już dawno biało nie było :) dobrze, że mrozów nie ma to jakoś roślinki przetrwają. Niestety duża ilość opadów, która ponownie w tym roku u nas występuje, obawiam się, że znów zabije moje cebulowe... ale co tam cieszmy się Nowym Rokiem :)
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Bogusiu,dziękuję za piękne życzenia i też życzę ,żeby w Nowym Roku działo się jak najlepiej ,żeby nie było żadnych smutków,a tylko same radości,żeby zdrówko dopisywało,a wtedy spełnią się nasze najskrytsze marzenia i nasze ogrody przepełnią się pachnącymi kwiatami ,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Bogusiu ;:196 , wróciłam i mam nadzieję, że już tak zostanie :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”