Mój ogród na fotografii- cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wsiania
500p
500p
Posty: 692
Od: 27 sty 2012, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Brzegu

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu kwitnienia wiosenne piękne! I wszystko rozumiem, ale... fiołki? :shock: U mnie listki dopiero z ziemi wychodzą, a u Ciebie kępy kwiatów! Cebulice zakupiłam ostatnio w doniczce, bo zawsze mi się podobały. Za siewki ciemierników trzymam kciuki, bo bardzo je polubiłam. Dziękuję ;:196 (za dobre chęci, oczywiście :) ).
Moje wsiowe poczynania - c.j.d. :)
gdzie diabeł nie może... tam mnie wołają :)
pozdrawiam, Ania
Katarzynka
500p
500p
Posty: 696
Od: 23 mar 2007, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu u Ciebie to już wiosna na całego ;:138 Uwielbiam fiołki , moje jeszcze bardzo mizerne a do kwitnienia to im jeszcze daleko ale jeśli u Ciebie już kwitną to moje za dwa tygodnie zachwycą kwiatkami i zapachem. ;:173
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Kolorowo,ciepło i radośnie u ciebie :wink: Wrzos piękny ;:333
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Aniu! dzisiaj pogoda zdecydowanie popsuła się. Wieje od rana , temperatura spadła do 14* i wiszą deszczowe chmury. Myślałam,ze wiatr przegoni je znad mojego ogrodu ;:306 ,Zdecydowanie wolę pracować w ogrodzie gdy słoneczko ogrzewa mi plecy. Od czasu do czasu przedzierało się, więc wykorzystałam czas i posadziłam roślinki. Radość moja dzisiaj wielka ponieważ dotarły dwie przesyłki ze szkółek : 8 róż/ 2 na pniu, 2 pnące i 4 rabatowe/, 2 azalie , sporo traw ozdobnych, dereń i tawuła .Posadziłam łącznie od początku marca 21 róż ;:215 Nie ma sprawy ciemiernik na pewno wysieje się...gdy tylko zauważę siewki odpowiednich rozmiarów przepikuję do doniczek. Moje trawniczki/ łączki/ pokryte kępami fiołków.
:wit Kasiu!..zgadza się , wiosna rozgaszcza się na całego :tan Szkoda,ze dzisiaj pogoda zdecydowanie popsuła się. No ale cóż. poczekamy do piątku , mają wrócić słoneczne dni . ;:215
Mariuszu Tak pięknie kwitną teraz wrzośce Wrzosy kwitną od lipca do października, natomiast wrzośce od końca lutego do kwietnia. Wczoraj i przedwczoraj było bardzo ciepło. Dzisiaj ponury dzień ....no dobrze, niech popada na posadzone dzisiaj roślinki.

Zostawiam aktualne kwitnienia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu jakie piękne kwitnienia. Po południu też pogoda się zmieniła wiatr wieje, może deszczyk popada.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu,8 zdjęcie to tulipan?Piękny kwiat :)
aniap56
200p
200p
Posty: 409
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Zagladam,czytam i podziwiam. Piękna ta wiosna już u Ciebie. Nie mam czasu na pisanie bo dużo czasu spędzam z wnusia, a od jutra jestem z nią 6 dni sama., w domu mam remont i działka z do skoku. ;:306 .Pozdrawiam serdecznie, buziaki dla wnusi ;:168
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Dorotko! wiało niemiłosiernie, ale nie popadało. Pozdrawiam cieplutko! ;:168
Mariuszu, tak to tulipan...w realu jeszcze ciekawszy. Posyłam serdeczności! ;:180
Aniu! ;:168 dziękuję. Ja obawiałam się braku czasu na FO w związku z opieką nad wnusią ,okazuje się ,ze obowiązki zostały rozdzielone na 2 babcie . Syn i synowa też mają w miesiącu sporo wolnego. Kochane te nasze wnuczęta, takie słodziaki . W jakim wieku jest Twoja wnusia? Nasza zaczęła 14 miesiąc. ;:215
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu,pamiętasz może nazwę tego tulipana :wink: Muszę go mieć :D
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Mariuszu, niestety nie znam nazwy. Dwa lata temu od właścicielki gospodarstwa ogrodniczego dostałam kilka cebulek. Nie ma sprawy , jesienią będę zmieniała im miejscówkę, więc podzielę się z Tobą. Przypomnij się, ok ! Pozdrawiam! ;:180
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Popadało nocką ale to za mało. Rano zachmurzone, po południu piękne słoneczko.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu ;:196 ;:138
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witam Was kochani! Cudowny dzisiaj był dzień . Napracowałam się niesamowicie na swoich hektarach ;:306 ale mimo wszystko jestem usatysfakcjonowana i zrelaksowana, ba ...nawet opalona :tan Niestety nie zdążyłam sfotografować dzisiejszego stanu wiosny w ogrodzie i efektów mojej pracy. Jutro na pewno uczynię to ;:108
Dorotko, u mnie nie padało , ale poziom wód gruntowych wysoki , zatem ziemia sporo nawilgocona. Nigdy nie mieliśmy jeszcze w stawie tak wysokiego stanu wody jak aktualnie. cieszę się , bo będzie można solidnie podlewać roślinki/ pompa już zainstalowana/. U nas od rana pięknie operowało słoneczko. Pozdrawiam cieplutko ;:168
Mariuszu!...nie ma sprawy, chętnie podzielę się . Jutro zaznaczę, żeby nie pomylić z innymi ;:108 Jak tylko liście wyschną , wykopię i prześlę Ci.Posyłam serdeczności! ;:180
Aniu! niesamowicie czas leci . często wspominamy z mężem,ze niedawno czekaliśmy na narodziny Michalinki a już biega. Faktycznie biega...jest bardzo energiczną , ruchliwą dziewczynką...chodzić zaczęła gdy skończyła 9-m-cy ;:215 Takie nasze rozkoszne słodziaki :tan Pozdrawiam serdecznie! ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”