Mój ogród na fotografii- cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu teraz wiem, że do tego trzeba mieć wiele akcesoriów, nie jest to tania zabawa.
Zdolności masz do pozazdroszczenia, a jak czytam, że Twoja praca była związana z umiejętnościami manualno- artystycznymi, to nie dziwi mnie jakie cuda robisz.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Dorotko zgadza się ,ze trzeba trochę funduszy na rozwijanie pasji i zamiłowań . Ja mam to do siebie, ze chciałabym spróbować swoich sił, umiejętności w każdej interesującej mnie dziedzinie . Praca w szkole bardzo mnie uskrzydlała , motywowała, absorbowała. Kochałam kontakty z młodzieżą . Młodzi ludzie mają w sobie tyle potencjału, zdolności , kreatywności . Praca z młodzieżą zaciera niejako różnice wiekowe i sprawia ,ze " żyjemy rytmem młodzieżowym" ;:306 ;:306 ;:306 Posyłam serdeczności ;:168
P.S
Cieszę się ,bo od wczoraj zdecydowanie polepszyła się aura , temp. oscylowała w granicach +7 C , dużo słońca i w ogóle w człowieka wstąpiła nowa energia. Dodatkowo jestem wzmocniona zabiegami rehabilitacyjnymi / od poniedziałku/. Oby tak dalej , to będzie ;:215 .
Zrobiłam kilka świątecznych kartek . Nie są jakieś nadzwyczajne ponieważ za późno zorientowałam się,ze powinnam zamówić materiały. Powstały zatem z pozostałości ubiegłorocznych i własnoręcznie wykonanych kwiatków.

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
1Kasia1
100p
100p
Posty: 194
Od: 1 lut 2016, o 17:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu piękne świąteczne kartki! ;:138
Masz wielkie zdolności. Ja mam umysł ścisły i lewe ręce do takich wykonań artystycznych.
Pogody i ;:3 życzę.
Pozdrawiam - Kasia :)
Dom w Lukrecji z ogrodem
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Dziękuję Kasiu za miłe słowa ;:168 Niewiele miałam materiałów, by coś ciekawego stworzyć , a teraz już za późno by zamawiać. Jutro , jeśli tylko pogoda dopisze, zamierzam zabrać się za świąteczne dekoracje . Odświeżyć te ubiegłoroczne i stworzyć coś nowego. :tan
Namiastka wiosny w moim ogrodzie

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu ja myślę, że skromność przez Ciebie przemawia, kartki są bardzo ładne ;:138 ;:333 widać już pierwsze oznaki wiosny u Ciebie, klimat u nas cieplejszy, ale te mrozy trochę wszystko popsuły :) czekamy na ocieplenie, ja mam wrażenie, że w tym roku wszystko będzie opóźnione jeśli chodzi o prace w ogrodzie :)
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu proszę pokaż swoje dekoracje może coś podpatrzę.
Wiosna nam się obudziła, każde kwitnienie cieszy.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Kochani , przepraszam ,ze dopiero teraz tu jestem ;:180 Tak jakoś się potoczyło ,ze dwa dni,tuż przed świętami / czwartek i piątek /spędziłam w poczekalniach lekarskich /.
Mariuszu zdawałam sobie sprawę ,ze kartki wykonane z tego " co pozostało z poprzednich sezonów " nie odzwierciedlały w całości moich zdolności ;:306 ;:306 ;:306 Pogoda aktualnie wymarzona , wczoraj ponad 20 stopni na termometrze/ w słońcu /, dzisiaj zapowiada się jeszcze cieplej. Wczoraj większość dnia spędziłam w ogrodzie , przygotowując do sezonu . ;:215
DorotkoWybacz,ze nie wstawiłam zdjęć z moimi dekoracjami , zdjęcia zrobiłam , wstawię , być może przydadzą się na przyszłość ;:108 Wstawię wieczorem , bo teraz śmigam do ogrodu , szkoda tak pięknego dnia ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4326
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Masz rację Bogusiu - szkoda dnia.
Ja z ogrodu przychodzę tyko 'na spanie' a jak się ociepli to będę tam na i noc zostawał :)
Tulipany i sasanki już kwitną u nas, a żonkile pewnie jutro pokażą swe kwiaty. Jest pięknie :D
Miłych prac ogrodowych życzę.
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Niesamowite, jak dawno tu byłam . Niestety , moje hektary ;:306 pochłaniają wiele czasu . Zostawiam kilka aktualnych fotek ogrodowych oraz efekt metamorfozy skrzynek kwiatowych z mahoniowych na bielone ;:306 Prawą rękę, od szczotkowania ,solidnie nadwyrężyłam, ale z efektu jestem zadowolona ;:108
P. S Na tych zdjęciach jest jedna część mojego ogrodu
Andrzeju! mimo ,ze ogród mam na "wyciągnięcie ręki" to mimo wszystko najchętniej spędzałabym w nim całe dnie . Nawet zapominam o jedzeniu ;:306
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/320bf0d523eb9932]Obrazek[/
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
aniap56
200p
200p
Posty: 409
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

:wit
Ja też dawno nie byłam w Twoim ogrodzie, ale skoro i właścicielka rzadko bywa to i ja mogę ;:306 ;:306 ;:306
Skrzyneczki bardzo fajnie wyszły .Na drugim zdjęciu jest jeszcze ławka mahoniowa(albo krzesło )czy ona tez w kolejce do bielenia?
Pogoda jak zwykle nas zaskoczyła i wcale się nie dziwie, że większość dnia spędzasz w ogrodzie. Fajnie korzystać po zimie ze świeżego powietrza jednocześnie pracując i obserwując zmieniającą się przyrodę.
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu skrzynie przepiękne Ci wyszły, masz talent ;:215
Teraz dużo czasu spędzamy pracując w ogrodzie, ja też zatracam się na całego zapominając o obiedzie. Tylko jak mąż jest w domu jestem porządną gospodynią ;:306
Zazdroszczę hektarów, ale pracy w nim niekoniecznie, sama nie wyrabiam na skromnych 15 arach.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Aniu, sprawiłaś mi miłą niespodziankę swoją obecnością ;:196 niestety ławka mahoniowa i dwa fotele pozostaną takie , jakie są .Za dużo szlifowania, a czasu tak mało ,ze nie wyrabiam się .Będą odstawione w odpowiednie miejsce. Do pobielenia / najpierw muszę oczyścić / pozostały mi 4 skrzynie , ogrodowy stolik z palet , ławka i dekoracyjny, niewielki płotek. Sporo tego , ale dzisiaj pada, więc w ogrodzie pracy nie będzie . Wykorzystam tunel foliowy do prac malarskich ;:306 Pzed południem przyjacielskie spotkanie w dawnym miejscu pracy , na dobry początek dnia .Pracując w ogrodzie , jestem w swoim żywiole , choć ciut za dużo tego areału.
Dorotko! Powiem Ci ,ze nie tyle talentu co siły i samozaparcia trzeba , by oczyścić te skrzynie. Zastanawiam się , po jakie licho , impregnowałam je taką ciemną bejcą. Odpowiedz sama też sobie dałam , takie były wówczas moje upodobania ;:306 ;:306 ;:306 Mój mąż ,po przejściu na emeryturę zastępuje mnie częściowo w obowiązkach kulinarno -domowych, choć najczęściej jest tak , że rano przygotowuję obiad , mąż dokańcza ,nakrywa do stołu i przywołuje mnie do konsumpcji ;:306 ;:306 ;:306
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu jak dobrze mieć wsparcie w drugiej połówce, mój mąż też dużo pomaga, szkoda tylko, że nie gotuje.
Zapewne wtedy była taka moda kolorystyczna, dziś dominuje biel, lawenda, niebieskie odcienie. Dobrze, że umiesz wszystko zrobić, bądź dumna ;:215
Piękne wiosenne widoki.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”