Mój ogród na fotografii- cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
aniap56
200p
200p
Posty: 409
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Tobie i Rodzince zdrowych, spokojnych, rodzinnych świąt. ;:168

Dawno nie pisałam ale oczywiście podczytuje ;:306. Murki przepiękne. ;:215
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Dziękuję Aniu serdecznie ;:167 ;:167 ;:167 Tobie Kochana i Twoim bliskim też życzę wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze ;:168 Pozdrawiam cieplutko :)
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Bogusiu w Nowym Roku :wit
A jak u Ciebie jesieniozimowiosna ?
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Iwonko :) Niestety zima do mnie nie dotarła :) Było kilka dni z minusem (1,5-2) i taka to zima :) Roślinki zdezorientowane , a ja jeszcze bardziej ...nie wiem ,co robić w ogrodzie . Aura typowo przedwiosenna , a momentami wiosennie :)Pozdrawiam cieplutko ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Niesamowite, jak ja tu dawno byłam ...choć myślami często wracałam , bo nie sposób zapomnieć wspaniałych ludzi, cudownych ogrodów ;:167 :) Być może jeszcze ktoś tu zaglądnie , więc zostawię kilka wiosennych fotek z ogrodu . Zimy u mnie nie było , po jesieni praktycznie od razu przedwiośnie ;:108 Sporo padało deszczu więc nawet w moim stawie przybyło wody . Niestety brak mrozu uniemożliwił oczyszczenie go z zeszłorocznej trzciny i innych roślin wodnych. No, ale trudno :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich , którzy się tu pojawią ;:168 tych , którzy zostawią ślad , i tych "skrytoczytaczy"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Bogusiu :) widzę, że wiosna już praktycznie i u Ciebie, deszczu nam nie brakowało to prawda ;:108 Przepięknie wygląda ogród, a ostatnie dwa zdjęcia ciemierników super ;:333 normalnie aż się cieplutko robi od patrzenia na nie :)
Oby przymrozki już nie wracały, zdrówka życzę i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Mariuszu :) Miło mi ,ze znalazłeś czas , by tu zaglądnąć . Tak , deszczu było sporo :) Z każdego opadu byłam bardzo zadowolona ) Trochę moje zdjęcia przekoloryzowane ( testuję nowy aparat) i widzę ,że ustawienia na niektórych zdjęciach"do kitu ". Pozdrawiam serdecznie i też życzę zdrówka ;:108
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Ale kolorowo Bogusiu u Ciebie, cudownie ;:138 , fajnie masz bo możesz być na ogrodzie w każdej chwili, zawsze się choć chwilę pocieszyć kolorami pozdrawiam zdrówka życzę :wit
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witam Iwonko :) to prawda, ogród pod bokiem ...to wielkie ułatwienie w pracach . Z dnia na dzień przybywa kwitnień . Szkoda ,ze właśnie teraz kwiatki narażone na niskie temperatury :) Oby tylko tyle było zmartwień ;:168 Pozdrawiam serdecznie ;:196
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu piękne kolorowe rabatki, zdjęcia nie są złe ja w pierwszej chwili myślałam, że tak pięknie słońce świeciło, a Ty piszesz, że testujesz nowy aparat.
Murki pokazywałam mojemu M, od razu stwierdził, że budował je profesjonalista ;:215 pochwal swojego za taki piękny element w ogrodzie.
Zdrowia życzę ;:196
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Iwonko :) coraz bardziej kolorowo i zielono w ogrodzie . To prawda , mamy ten komfort,ze możemy być w ogrodzie przez większość dnia . Dzisiaj Michasia powiedziała ,ze jest szczęśliwa bo ma swój plac zabaw . Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo wytrwałości na ten trudny czas ;:168
:wit Dorotko :) Mój Waldziu dziękuje za pochwały murków. Muszę przyznać ,ze "fachman " z niego na medal , bardzo dokładny , prawdziwa " złota rączka " . Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do wykonania , wszystko potrafi, gdzie nie spojrzę wszędzie jego praca. Wam też życzę dużo zdrówka ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Dobry wieczór Kochani :) Długo mnie tu nie było , ale przyznam szczerze ,ze tęskniłam za Wami ;:108 To tu pogłębiałam swoją wiedzę na temat uprawy roślin , tu rodziły się moje "ogrodowe chciejstwa" , tu poznałam wielu wspaniałych ludzi ;:167 Z wieloma utrzymuję kontakt na FB , telefoniczny ...a sercem i myślami często byłam z Wami :) Postaram się wygospodarować czas , by odwiedzić Wasze wspaniałe ogrody :) Dzisiaj zostawię kilka zdjęć z aktualnego mojego ogrodu .

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Bogusiu :wit Pospacerowałam po wątku i nacieszyłam oczy fotkami z Twojego cudownego ogrodu ;:138 Ogród marzenie ;:138 Pozdrawiam cieplutko ;:167 ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”