Mój ogród na fotografii- cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu przepiękne ozdoby świąteczne , masz talent ;:168
aniap56
200p
200p
Posty: 409
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Zagladam i podziwiam ale na wpisy brak czasu. Jednak za sliczniutkie ozdoby świąteczne muszę Cię pochwalić :lol: .Masz i talent i pomysły ;:180 .Pozdrawiam serdecznie, pokazuj co tworzysz, buziaki dla Was , a zwłaszcza dla wnusi :tan :shock:
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Tereniu , dziękuję serdecznie za pochwały. Teraz wieczory długie , więc staram się aktywnie je spędzać , tworząc coś :tan
Aniu doskonale wiem jak to jest z tym czasem a zwłaszcza wpisami. Ja tez serfuję po zaprzyjaźnionych ogrodach i znikam :;230 Pozdrawiam wzajemnie cieplutko i posyłam uściski a wnusię wyściskam i wycałuję wyjątkowo. Och,to nasz słodki , malutki skarb.Mogłabym słuchać jej mowy całymi dniami. Pomysły na ozdoby zaczerpnięte z netu. Najgorsze jest to,ze ja we wszystkim chciałabym spróbować swoich sił. A to jeszcze bardziej kosztowne niż choroba kwiatowa ;:306 Codziennie obiecuję sobie,ze już nic nie zamawiam . Niestety kiepsko mi to wychodzi :;230
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
kwiatolek
50p
50p
Posty: 50
Od: 28 paź 2017, o 23:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bardzo ciekawe te domki w kuli. Z czego są zrobione?
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu nadrabiam zaległości w Twoim wątku. Pomidorów miałaś ogrom, jaką odmianę sadziłaś.
Talent plastyczny masz w rękach, piękne kwiaty tworzysz.
Dekoracje świąteczne również fajne.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Tereniu, witam serdecznie i przepraszam ,ze dopiero odpisuję ,ale doba za krótka ;:306 ,
W akrylowej , dzielonej kuli umieszczona przecięta kula styropianowa. Na podstawę styropianową wykładam masę śnieżną a następnie różne dodatki. Domki wycinam i sklejam z makiety . To są moje początki , podstawy wykonania poznałam , w przyszłym roku będę bogatsza już w doświadczenie . Pozdrawiam ;:168
Dorotko! witam i pozdrawiam cieplutko. ;:168 Pomidory jeszcze teraz jemy swoje , wprawdzie już nie mają takiego smaku ale na kanapki albo w śmietanie super. Kupuję co roku gotowe sadzonki u miejscowego, sprawdzonego ogrodnika . W tym roku mieliśmy holenderską odmianę Belladona. Powiedz mi czy porzeczka krwista żyje ? ;:306
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu porzeczka żyje, trzymałam je cały czas w donicach i tak je zadołowałam, wiosną będę zastanawiała się gdzie je docelowo posadzić. Nie wiem czy je dam jako osobne krzaczki, czy posadzę do jednego dołka.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Dorotko, :wit super ,ze porzeczki przetrwały :tan
U mnie zimy jak na razie nie widać. Śniegu jeszcze nie było , jedynie z dwa razy rano temp. O *. cieszę się bo mogę jeszcze co nieco poczynić w ogrodzie. Niektóre róże i pelargonie jeszcze cieszą swoimi kwiatkami . :tan Swojskie pomidory dojrzewają w piwnicy i zaspakajają nasze kubki smakowe ;:306 a wszystko to co napisałam ,dokumentuję dzisiejszymi fotkami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
grafi26
200p
200p
Posty: 390
Od: 25 mar 2016, o 14:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Róże kwitnące w grudniu to rzadko spotykane . Rozweselają ogród w te ponure deszczowe dni. U mnie też jeszcze kwitną i ciemiernik obsypany białymi kwiatkami. Dużo pomidorów udało ci się przechować. Smak jednak już nie taki jak w lecie- sama to przyznasz, ale o wiele lepszy od sklepowych.
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

No faktycznie jeszcze pięknie kwitną kwiaty, u nas to już dawno wspomnienie.
Zima zaatakowała, ale dziś już śniegu nie ma.
Pomidorki jeszcze długo będziesz jadła
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Grafi26 miło mi goscić Ciebie w moim wątku :tan Zgadza się, smak pomidorów już nijaki ;:108 ale świadomość ,ze bez chemii czyni je bardziej apetycznymi niż ze sklepów. Tak w ogóle ...to ja je jem na kanapkach / moim domownikom juz nie smakują/a w większości zużywam na przecier do zupy pomidorowej . Dzisiaj słoneczko wstydliwie ;:306 wygląda co chwilę zza chmur , zatem całkiem przyjemnie pospacerowałam po ogrodzie . Zapraszam ponownie i pozdrawiam cieplutko ;:108
Dorotko! jeszcze za chwilę wybieram się do ogrodu pograbić resztę liści/ długo u mnie trzymały się na drzewach/. Cieszę się bo akurat w środę odbiór odpadów Bio. Przyjemnie oglądać o tej porze kwitnące jeszcze kwiatki. Muszę wziąć aparat ,bo widziałam jeszcze / raczej ponownie ;:306 /kwitnące fiołki
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4317
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

bwoj54 pisze:Wyplatam, dekoruję , przyklejam ...jestem w swoim żywiole
Wiedziałem!
Trochę się już znamy :wink:
Piękne te kule świąteczne Bogusiu! ;:138
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Dziękuję serdecznie Andrzeju za pochwały moich prac a jednocześnie miło mi,ze zawitałeś do mojego wątku. Bombki przestrzenne to moje początki ale wierzę ,ze każda następna będzie lepsza , wszak " praktyka czyni mistrza" ;:306
Dzisiaj na dobre kończę z pracami dekoratorskimi , bo święta tuż , tuż. Zostały mi do wykończenia dwie bombki styropianowe/ metodą de'coupage. Wstawię, gdy skończę. Mój ogród przypomina jeszcze ten jesienny,śniegu jeszcze nie było z wyjątkiem jednego dnia/ w minioną sobotę/ kiedy poprószył i momentalnie stopniał . W skrzyniach przed domem kwitną jeszcze pelargonie,aż szkoda wynosić . Część w wiszących donicach doskonale prezentuje się w tunelu foliowym ;:306
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”