Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
Opryskiwacz
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 
   ::  Koronawirus - Licznik ::     ::  Koronawirus (bez Chin) ::    

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
danuta z
 Tytuł: Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2
PostNapisane: 8 lip 2021, o 17:48 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Pogratulować pięknej altanki -domku.Te zbiorniki bardzo fajne i tyle wody z odzysku. ;:224
Wszystko pięknie u Ciebie rośnie i owocuje.U mnie jeszcze wszystko zielone,wiadomo północ. ;:222
Miłego dnia Alu.

Zobacz profil Wyślij e-mail      

plocczanka
PostNapisane: 9 lip 2021, o 21:16 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Alu, altanka ... raczej śliczny domek, który zaprasza do zamieszkania go, choćby na letni czas. ;:215
Kolorowo na rabatach, pięknie kwitną różyczki, warzywa i owoce kuszą i cieszą. ;:333 ;:303 :tan Niech im się żadna krzywda nie przytrafi ku radości pracowitej Ogrodniczki. ;:167
Spokojnego weekendu, Aluś. ;:196 ;:196

christinkrysia
PostNapisane: 10 lip 2021, o 23:14 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Alicjo witam i pozdrawiam :)
Aktualny sezon zaczęłaś bardzo pracowicie i do tego nerwówka ale tak jest z tymi "naszymi majstrami". Mocni w gębie ale też do czasu bo bardzo przemyślanie podeszłaś do nich - brawo :)
Efekty widać na załączonych zdjęciach i naprawdę ładnie wyszło.
A te beczki wyglądają jaby tam stały od zawsze bo tak się wkomponowały.
Moje pomidorki jeszcze się nie czerwienią ale wiosna była bardzo długo zimna i wszystko stało. Czy pomidory uprawiasz w doniczkach ?
Obyś to najgorsze miała juz za sobą i reszta sezonu upływała na pracach pielęgnacyjnych i doglądaniu naszych kochanych roślinek.
Życzę zdrowia i poprawy pogody.

korzo_m
PostNapisane: 12 lip 2021, o 18:41 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
Alu nie było mnie na forum, a u Ciebie tyle zmian. Domek piękny, zmienił wizerunek, a tarasik wyszedł bardzo przytulnie. Nerwówki i zniszczeń przy fachowcach nie zazdroszczę. Ja mam traumę, każdego wykonawcy się już boję. Uważam, że Ty na koniec super sobie poradziłaś, podliczenie strat, głośne powiedzenie, przygotowanie dokumentu ew. reklamacji, że ja na coś takiego nie wpadłam. No cóż człowiek uczy się przez całe życie :lol:
Teraz spełniaj się ogrodowo, ciesz się kolorowym ogrodem.

Alicja125
PostNapisane: 22 lip 2021, o 15:07 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
Witajcie kochane po wakacjach ;:167
Urlop juz za mna teraz biore się za zaprawianie mam juz zrobiony sok z czerwonej porzeczki, kiszone ogórki i sałatkę z ogórków też zrobiłam bo po przyjeździe uzbierałam 9 kg ogórków jutro czeka mnie obieranie wiśni, czarnej porzeczki, a potem białej. Remont cały czas trwa w sobotę wykopujemy starą zardzewiałą beczkę z ziemi i podłączamy mausera więc robota nas czeka i przypuszczam że tak będzie do zimy.
A tak trochę z innej beczki. Córka kupuje dom i już pyta mnie czy jej pomogę w urządzaniu ogrodu cos mi sie wydaje, że będę miała dwie działki do roboty ;:306 Były też plany od początku żebym z nimi zamieszkała bo dom ma 3 piętra każde mieszkanie na piętrze osobne, ale ja nie wiem jeszcze i się zastanawiamy z jednej strony fajnie, a z drugiej nie chce mi się remontów robić i wszystko urządzać od początku.

Obrazek

Witaj Krysiu teraz zrobiło sie znacznie przyjemnie na działce i jak by sie dalo to nie wracałbym do domu nawet na wakacje nie chciało mi się jechać. Pojemniki już pełne ale przy takiej pogodzie przypuszczam że nie na długo bo podlewać trzeba. Pozdrawiam Cię serdecznie przesyłam ;:196 ;:167

Witaj Aniu dziękuję za odwiedzinki i miłe słowa, a dzbany fajne przydają się bo wody zawsze mało dodatkowo , że można było starać się o dofinansowanie i że pieniążki juz dali. Przy remontach zawsze jakieś problemy, a mnie jeszcze jeden czeka mam nadzieję, że będzie lepiej. Pozdrawiam cieplutko przesyłam ;:196

Obrazek

Annes 77 witaj kochana borówek jest sporo będę musiała czymś nakryć by ptaki nie zjadły bo szkoda choć ptaki to jedno ale mam tez ptaki takie na dwóch nogach co chodzą i dziobią ;:306 Chciałabym zrobić dżem bo bardzo mi smakuje więc trzeba chować. dziekuje za odwiedzinki pozdrawiam cieplutko przesyłam ;:196

Witaj Danusiu dziękuję za miłe słowa i odwiedzinki. Rośnie wszystko i sporo pracy teraz czeka tyle zaprawiania że nie ma czasu na nic, ale i tak stawiam bardziej na to aby sobie zjeść zrobić kompot czy upiec placka bo takie owoce z krzaka najbardziej smakują. Pozdrawiam cię serdecznie przesyłam ;:167 ;:196

Obrazek

Witaj Lucynko dziękuję za odwiedzinki i miłe słowa. Altanka coraz lepsza, ale jeszcze brakuje jak byłam na wakacjach to najpierw kupiłam dekoracje do altanki dziś je tam zawiozę i trafią na kominek. W ten weekend dopiero rozkładam basen i planuje więcej tam nocować bo przed urlopem jakoś było trudno. Oby tylko pogoda była czego sobie i Tobie życzę. Pozdrawiam przesyłam ;:196 ;:167

Witaj Krysiu jedno juz za mna ale jeszcze tyle pracy przede mną ze hoho kiedyś trzeba było to zrobić i padło na ten rok. Pomidorki kochana posadziłam tak wczesne i niewysokie do doniczek 11 sztuk, a wysokie jak aurija do gruntu 10 sztuk na więcej brakło miejsca u mnie już są jak tylko nie będzie zarazy to będzie radocha. Teraz po powrocie mam zamiar odpoczywać na hamaczku i oczywiście podziwiać wasze piękne ogródki. Dziękuję Ci za odwiedzinki i miłe słowa, które dają tak wiele wsparcia. Pozdrawiam i przesyłam moc
;:168 ;:196

Witaj Dorotko miło że wpadłaś dziękuję za miłe słowa i odwiedzinki. Na tarasie teraz fajnie się siedzi zwłaszcza jak pada a jest tak ciepło i parno. Z fachowcami załatwiłam jak na to zasłużyli w końcu pieniądze na ulicy nie znalazłam trzeba na nie zarobić, a nie żeby ktoś zniszczył nasza prace. Tak straciłam kwiatka był już duży i pięknie kwitł teraz musze poczekac któryś rok żeby zaś cieszył oko. Pozdrawiam serdecznie przesyłam ;:196 ;:167

Ten liliowiec taki biedny przez mausera ale nie miałam gdzie go dać tymczasowo.

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich serdecznie dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za miłe słowa które dają tak dużo wsparcia i motywacji do pracy. Teraz jadę na działkę bo za chwile przyjdzie mąż z pracy, a jutro wpadam do was ciekawe co tam słychać ;:196

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 141 ]  Idź do strony nr...        1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: jode22 i 94 gości