Od wiosny do jesieni w moim raju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witam wszystkich cieplutko. ;:128 . Dwa dni spędziłam na działce, spało się znakomicie. Postraszyli dzisiejszym ochłodzeniem i deszczem i tak wczoraj na wieczór wróciliśmy do domu. Okazało się że niepotrzebnie bo dziś choć od rana było deszczowo zrobiła się piękna pogoda więc zaraz wybywamy..może tym razem troszkę odpocznę, trawniczek skoszony, najpilniejsze prace porobione. Ciekawe czy odpocznę. ;:oj . Na posty odpowiem póżniej. A..zapomniałam, klonik przycięty i nawet go sfociłam ..czyli nie jest najgorzej. :;230 U mnie dalej tulipanowo, bylinki dopiero się zbierają do kwitnienia.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj Zuziu! :wit
Przepiekne masz te tulipany! ..a najbardziej podoba mi sie ten zestaw na pierwszym zdjęciu..fiolet z rózem otoczony bielą..SUPER!
Dzisiaj odpoczywaj..ja tez idę zaraz na działke..ale nie będe odpoczywać...Pozdrawiam!
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Piękny bukiet tulipanowy wyszedł na pierwszym zdjęciu ;:138 Sporo ich już kwitnie, u mnie dopiero pojedyncze sztuki.
Myślałam, że te hiacynty w energetycznych kolorkach, to kupione internetowo, a to lidlowskie zakupy ;:oj W takim razie i ja się na nie przyczaję, bo bardzo mi się podobają.
Szczęściara z Ciebie, że masz z kim nocować na działeczce. Mój eM nie chce, a sama nie bardzo mam przyjemność. A czas na odpoczynek na pewno w końcu się znajdzie :heja Miłego pobytu na działeczce ;:196
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

No , popatrz , u mnie nie spadła nawet kropla deszczu a miały przejść burze ;:oj Klonik po przejściach nadal jest śliczny .

PS. jak skończyłam pisać post to zagrzmiało i luneło ;:306 , dobrze ,że można edytować :;230
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu,w takim pięknym ogrodzie, pełnym wiosennych kwiatów to chciało by się siedzieć całymi dniami. ;:oj
Tulipany masz prześliczne. Białe też mam, ale moje nie są pełne, Twoje są cudowne ;:167
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Masz naprawdę śliczne tulipany, ;:215 Zuziu i niemal hurtowe ich ilości! ;:138 ;:138
Deszczyk podlał, działeczka jeszcze piękniej Ci zakwitnie! ;:63
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu ;:138 cudo sporo pracy włożyłaś ale cudownie to wszystko wygląda. Tulipanki masz bardzo ładne kolorowe i na pewno pięknie pachnące możesz być dumna bo masz z czego pozdrawiam życzę miłego tygodnia. :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu,Tulipanki pięknie kwitną,cieszy oko!
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Śliczne tulipanki! Zuziu korzystaj i odpoczywaj na działce, nawet czynnie ;:333
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Fajnie, że aż tyle cebulkowych rośnie, masz już naprawdę kolorowo. Ja nasadziłam się tylipanów, a one w tym roku troszkę zastrajkowały! Mimo dosadzeń mam ich znacznie mniej i są zwyczajnie brzydsze niż w ubiegłym sezonie. Kiedy patrzę na inne ogrody, to z mojego jeszcze nie jestem zadowolona. Czekam na czerwiec i rózyczki!
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu jak pięknie u Ciebie! Jukka taka zdrowa i dorodna! ;:oj
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Pelidea
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1590
Od: 21 cze 2013, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Tulipanki piękne, ale ten klon mnie rozłożył na łopatki. Toż to cud nad cudy, takie drzewko! ;:oj
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witam o pięknym poranku. ;:128 . Niebo bez chmurki, pewnie będzie następny piękny dzień. Wczoraj wieczorem było prawie pewne po grzmotach i błyskach jakie rozświetlały niebo że działeczka będzie podlana. Nic z tego, burza przeszła bokiem..dobrze że wieczorem choć troszkę podlałam. Na działce jest mi tak dobrze że za domkiem nie tęsknię :;230 . Jedynym mankamentem jest słaby zasięg internetu. ;:219 . Ile ja już się napisałam i zasięg uciekł...poszło w kosmos. Myślę nad zmianą operatora sieci. Dziś od rana aby nie zapeszyć jak na razie z zasięgiem ok. Na działeczce dużo się dzieje, dużo już przekwitło ale sporo zbiera się do kwitnienia. Wybaczcie że mało teraz mnie na forum...wszystko przez ten internet.

Izo...dzięki za pochwały. Z tym odpoczynkiem to bywa różnie , tak zupełnie odpoczywać się nie da choć bym chciała. Również pozdrawiam. ;:167

Iwonko...na Lidlowskie cebule jeszcze zapoluję na jesień, przecież ja nie mam ani jednego żonkila, a przy okazji może jakieś inne jeszcze trafię. Co do nocowania na działce w przeszłości się zdarzyło że już sama kiedyś nocowałam. U mnie dużo sąsiadów nocuje, ;:173

Elu..kilka róż mi wymarzło, szkoda ale bez bólu przeżyłam, gdyby jednak klonik mi zupełnie zmarzł to bym się zapłakała. ;:306 . Na szczęście tak się nie stało choć na początku wyglądał marnie. Kilka dość sporych odnóg trzeba było wyciąć ale widzę dużo ma nowych wypustów...czyli odrośnie. :tan

Wandziu..nie przechwalając się faktycznie teraz tak pięknie na działeczce że do domku nie chce się wracać. Pojadę jak się pogoda popsuje ale póki co jest pięknie. :heja

Lucynko...tulipanków już końcówka ale jeszcze troszkę ich kwitnie. ;:173 . Po tulipanach będą inne...bylinki, RH otwiera już pączusie, iryski..lato przed nami. Jedne będą przekwitać w ich miejsce będą następne. ;:128

Alu..ślicznie dziękuję za pochwały, duma mnie rozpiera a i motywuje. ;:108 . Wczoraj byłam na targach ogrodniczych...wielka lipa, nic ciekawego. Może to i dobrze, prócz powojnika, róży i jednorocznych nic nie kupiłam. ;:oj

Bożenko..dzięki za pochwały tulipanków, duża w tym twoja zasługa. ;:168

Marysiu..zmieniam zdanie odnośnie odpoczynku, tak zupełnie się nie da. ;:306 Latka lecą, to co bym kiedyś zrobiła w jeden dzień teraz robię kilka. :;230 Z tego też powodu codziennie odpoczywam czynnie. ;:oj

Ewuniu...chwilowo mi się różyczek odechciało a to za sprawą ukłucia kolcem. Niby niewielkie ukłucie jakie często się zdarza a jednak tym razem dłoń spuchła, palcami ruszać nie mogłam..z każdym dniem było gorzej. Skończyło się na zastrzyku przeciw tężcowym i przez dwa tygodnie antybiotyk i jeszcze całkiem dobrze nie jest. :wink: Ale i tak w miejsce różyczek wywalonych są już następne. :;230

Basiu..bez wstydu przyznaję że z tej juki jestem dumna jak paw. Szkoda że te pasiaste nie co roku kwitną..ale dla mnie i bez kwitnienia są ozdobą. ;:108

Joasiu..ja w klonikach zakochana. Japońskich mam trzy. Oprócz nich inne klony o kolorowych listkach, niestety zapomniałam ich nazwy. ;:131


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”