Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

To się nazywa kolega, przyszłam ze swoim nawet pojemnikiem bo z gwinta nieco wstyd ;:306
U mnie śniegu jak na lekarstwo ale zerwał się mrozny wiatr a jutro ma być odwilż, dobrze ze przechyliłam twojego trunku, pa
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz u Ciebie to jeszcze sporo tego śniegu :) u mnie śladowe ilości. A te same miasto :)
Staram się być często na działce by zobaczyć co słychać a także powoli zaplanować sobie nowy sezon :) gdzie co posadzę :D
Już na kwiatki wydałem sporo kasy :) I muszę szykować chyba nowe miejsca do nasadzeń :D I super.

Truneczki wyglądają rewelacyjnie :) Trzy lata temu jak zrobiłem sobie taki "soczek" z winogrona , to mimo , że nie pije za bardzo wina prawie sam wypiłem przez jesień i zimę xx butelek :D Tak mi smakowało. Dwa latem temu zrobiłem z jabłek, ale nie było tak smaczne jak z winogrona. I większość poszła do ludzi. Którym smakowało i chcieli jeszcze.
W zeszłym roku same nalewki zrobiłem. Większość z malin bo miałem ich nadmiar.

Jeszcze jutro zimno ale od środy u nas Mariusz 10st :) szok.... dla nas i roślinek się szykuje. Pozdrawiam
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

No cóż Mariuszu, chociaż niepijąca jestem to kieliszek białego bym skosztowała,bo wygląda smakowicie .Ania przyszła ze swoim pucharkiem to i ja swój doniosę .Kurcze flaszeczki wyglądają jakby ze sklepu tak zakapslowane.Masz sporo śniegu u nas aż takiej obfitości nie ma
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Cześć, na takie zaproszenie to i muszę odpowiedzieć ;:304
Wina nigdy nie robiliśmy, raczej nalewki. W tym roku hitem okazała się nalewka pigwowa z nutą szafranu. Do mnie niestety ma za dużo mocy ale wszystkim bardzo smakuje.

U mnie również zima. Dziś rano -8 i do tego wiatr, więc temp. odczuwalna jeszcze niższa.
Na działce nie byłam ponad tydzień, może w ten weekend się wybiorę ;:108

Udanego dzionka :wit
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz..u mnie tylko naleweczki i to jeszcze dostane ;:306 więc dla odmiany poczęstowałam się twoim winkiem ;:136 , a co :;230 . Na działkę jeżdzisz , ja nie bo i po co. ;:224 .Śniegu u mnie jeszcze dość sporo to i tak nic nie zobaczę. Cieszę się z tego śniegu bo przy - 10 roślinki by podmarzły a tak jest u mnie od wielu dni. Jednak korci zajrzeć na działeczkę i chyba to zrobię choćby śnieg walił drzwiami i oknami. ;:306 . Oby do wiosny. :uszy
Awatar użytkownika
kaska1ge
500p
500p
Posty: 633
Od: 18 sty 2013, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Wpadłam z rewizytą, przeczytałam cały wątek i jestem w szoku, jak bardzo ta działeczka zmieniła się w tak krótkim czasie. Jest ;:333
I ten porządek mnie zachwyca.
A cebulowymi zakupami to pięknie zaszalałeś jesienią. Na sam widok bolał mnie kręgosłup ;:306 .
Kasia Mój wątek skrętnikowy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiatr wśród pól viewtopic.php?f=2&t=104380" onclick="window.open(this.href);return false;
Irysy SDB i TB https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6183292" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz to się nazywa wyczucie, wstrzelić się w taką degustację. ;:304
Wypiję naparstek za Twoje zdrowie i obfitości ogrodowe. ;:167
Też o tej porze na działkę nie zaglądam, tylko M dba codziennie o kury, kotki i pełne karmniki. ;:108
Mam nadzieję, że cebulowe przetrwają i ubarwią pięknie rabatki, wynagradzając Twoje niemałe starania.A do wiosny coraz bliżej. :tan
Pozdrawiam cieplutko. :wit
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz ja mogę jedynie zaprosić na naleweczki :wink: a Twoje winko wygląda jak z profesjonalnej winiarni.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu , naparstkiem to bym tylko podrażniła sobie żołądek ,do wina są odpowiedniej wielkości kieliszki , więc Twoje zdrowie w Nowym Roku ;:108 .Ja tam też preferuję trunki swojej roboty ,czasami wychodzi mi jednak siekiera . :;230 .Ciekawa jestem ile nowych roślin będziesz musiał posadzić wiosną , bo podejrzewam , że mało to na pewno ich nie kupiłeś .Pozdrawiam ;:167
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

To i ja szybciutko podstawię swój kielich, bo chętnych tyle do degustacji, że za chwilę niechybnie zabraknie :;230 Wina niestety nie robię, jak już to naleweczkę. Twoje zdrowie ;:304
Awatar użytkownika
drakka
500p
500p
Posty: 921
Od: 4 lip 2016, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rokitnica, łódzkie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Powiem tak, rzadko do Ciebie zaglądam :(
ale jak już zaglądam to wszyscy częstują się Twoimi trunkami :D
żeby piwniczki Ci nie zabrakło :P
Angelika / Żelka:)

Kwiatowisko
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witajcie :wit
Byłem wczoraj na działce i muszę przyznać, że jestem zaniepokojony, gdyż rośliny zaczynają startować, na różach pąki coraz większe, clematisy też puszczają... ranniki kwitną ;:14 nie wiem co z tego będzie, nawet irys holenderski zakwitł, przyjdzie przymrozek wszystko padnie ehh zawsze pod górkę ;:223

Aniu[tera] cieszę się, że się poczęstowałaś :)

Piotrek[buum] no widzisz Ty nalewki ja winka :) nie mam tyle malin żeby pozwolić sobie na nalewki :) ogólnie szukam dla nich miejsca, bo chcę je przenieść i będę musiał też dokupić, bo to są po poprzednich właścicielach i nie wiem czy owocują na tegorocznych czy dwuletnich, tzn w tym roku się dowiem hehe

Obrazek

Jadziu[JAKUCH] dziękuję za uznanie :)

Marlenko[wagabunga123] no ja jeszcze nalewek nie robiłem :) mam pigwę, ale to aż się wstyd przyznać, bo co roku zostaje na krzaczku i jej nie obrywam :oops:

Obrazek

Zuziu[Zuzia111] i jak tam odwiedziłaś działeczkę ?

Kasiu[kaska1ge] dziękuję, no fakt po wsadzeniu ich wszystkich ledwo chodziłem ;:306

Obrazek

Stasiu[stasia_ogrod] no oby do wiosny, chociaż jak patrzę na działkę to jakby już była za rogiem...

Aniu[TROJA] dziękuję za miłe słowa :)

Elu[pela11] nic nie mów :;230 nie wiem gdzie ja to wszystko pomieszczę... już będąc na działce wymyśliłem jak rabatę powiększę, żeby miejsca było na hortensje, chryzantemy i róże, ale to i tak tylko część :)

Iwonko[Iwona1] spokojnie nie braknie :) ;:136

Angelika[drakka] no piwniczka jeszcze troszkę miejsca ma, ale będę musiał pomyśleć nad jakimś stojakiem :) bo jak na razie leży w szafie :)

Moi drodzy jakby ktoś chciał kokony murarki to zapraszam na mój wątek sprzedażowy, bo mam nadwyżkę :)

Obrazek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Już u Ciebie wiosna, ranniki a moje śpią ;:145
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”