Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Hejka :wit Jadziu' odpoczywasz ;:19 nabierasz sił , chyba mamy Ci nie przeszkadzać :?: pa, pa , życzę zdrówka ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Po dłuższej przerwie witam wszystkich bardzo serdecznie w Nowym Roku 2018 i w nowym wątku ;:196 Dziękuję serdecznie wszystkim za życzenia świąteczno noworoczne ;:196 ;:196 .Najpierw czasu było brak, bo mama była z nami na święta i Nowy rok, a potem były inne zajęcia i brak veny ;:174 .Jednak dzisiaj wreszcie zebrałam sie w sobie bo to wstyd tak się rozleniwić :oops: Tylu gości mnie odwiedziło ,więc wypada wszystkim odpowiedzieć . Dziękuję szczególnie Iwonce 1 która sprawiła mi wielką świąteczną słodką niespodziankę ;:196

WANDZIU gdzie tam odpoczywam nie ma na to czasu bo przecież trzeba przygotować kręgosłup do wiosennych prac :wink:
ELUŚKO już jestem ;:196 u nas tez biało ,chociaż dzisiaj cudnie przygrzewało słonko jednak mrozik też leciutki się odezwał.Widziałam Twojego cudnego czerwonego pełnego Amarylisa .Kurcze u mnie nie chce zakwitnąć, a mam go juz chyba z trzeci rok jednak ten najzwyklejszy przywiozłam go od mamy, bo jej też nie chciał kwitnąć
DAYSY ;:196 Novalis ma zieloniutkie listki i wypuszcza nawet czerwone noski :heja .Myślę ,ze miejsce mu się spodobało.Taka zima mogłaby być do samej wiosny :wink: Jednak nie wiadomo co przyniesie nam końcówka stycznia i luty ;:224
MARIUSZU no cóż Ciebie również długo nie było widać w końcówce sezonu to teraz ja miałam malutki odpoczynek :)
ANUSIU żadnej rozpiski nie robię ja działam na żywioł :wink: Jednak braki miejsca mnie ograniczają dlatego żadnej rozpiski nie robię.Wysieję w domu tylko nasionka Pepino, papryczek i pomidorów.jednak z tym jeszcze zaczekam trochę
MARYSIU ;:196 miło Cię znów powitać. Twoje siewki patagońskiej fajnie się u mnie zaaklimatyzowały i teraz ja mogę sie nią dzielić.Jak to fajnie tak się wymieniać roślinkami ;:196
IWONKO trzymam kciuki za Amelkę. Dziękuję bardzo kochana sprawiłaś mi wielką niespodziankę ;:196 ;:196 Moje ogrodowe patyczki też są całkiem zielone jednak domowe nie bardzo się trzymają chyba trochę je przesuszyłam .Zresztą pożyjemy to zobaczymy, bo nie chciałam ich okrywać ,żeby nie zapleśniały bo jednak w domu zbyt ciepło
BASIUTobie również najcudowniejszego kwitnienia w tym sezonie i zdróweczka ;:196
OLEŃKO cieszę sie ,ze mnie odwiedziłaś .Coś mało jesteś obecna w ogrodowym wątku .Dla Ciebie też mnóstwa radości z roślin i zdróweczka
TERENIU cudny skrętnik ;:167 Tobie również wszystkiego najlepszego w tym Nowym 2018 roku. Będziemy podziwiać Twoje różane nowości
IRENKO no cóż trochę leń mnie ogarnął ale juz przyrzekam poprawę
BEATKO dziękuję starałam sie robić coś innego niż w ubiegłym roku .Cieszę ,ze Ci sie podoba, ofiarodawczyni też się . podobał

trochę zimowej wiosenki z ogródka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu brak weny twórczej....coś mi się nie chce laptopa wyciągać a z telefonu źle mi się pisze... Czasami tylko przelecę cichaczem przez znajome wątki i tyle...
Obiecuję poprawę. ;:333
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, pozdrawiam :wit oj na temat kręgosłupa to coś wiem ;:131 jak po świętach mnie chwyciła ,, zaraza kręgosłupowa,, to mnie
trzymie do tej pory , dzisiaj jest pierwszy dzień jak ptycznie nie boli . Jutro jak mnie nie będzie bolało to wracam do ćwiczeń. :tan
Zaczęłaś już siać nasionka na parapecikach a przecież, Ty masz regułek na doniczki z zasiewami. ;:168
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

WANDZIU jeszcze nie siałam czekam do lutego i wtedy wysieję pierwsze nasionka.Oj te nasze kręgosłupy ja z moim jutro jadę do lekarza ciekawe co powie.Na dodatek stłukłam sobie rękę, gdy wyrżnęłam orła :;230 .Jednak olej żywokostowo gojnikowy super zadziałał .Dzisiaj już mniej boli ręka, a juz myślałam ,żeby ją prześwietlić, bo tak mi spuchła .Kuruj sie kochana, bo wiosna może szybciej zawitać niż myślimy ;:196
OLU właśnie oglądałam Twoją wiosnę zimową i masz więcej wiosennych przybyszów niż u mnie .Nic to jakoś to przeżyję ,że moje takie leniwce :) za to dłużej będę się nimi cieszyć.
No to trochę wspomnień


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

No ;:138 Jadzinko wreszcie odtajałaś i jesteś. :lol:
A co to za nowy kwiatek masz 'Ogień Krzysia'
Fajnie zapowiadasz wiosnę....no bo już za niedługo tak będzie....że aż niemożliwe. ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

ELUSIA tam posadzony jest złocień od Krzysia sama jestem ciekawa czy wreszcie zdąży wyrosnąć, bo każdego roku konsumują mi go w całości ślimaki :evil: nie zdążę obejrzeć kwiatka a mam posadzony w paru miejscach i wszędzie mi go dopadną te dranie jak tylko zdąży pokazać listki.Listki ma koperkowe .Oby najszybciej pojawiła się wiosna, bo juz sie mierznie w tej chałupie siedzieć


Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to Pieris z przemrożonymi młodymi odrostami ;:174
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu w tym roku u mnie to pewnie będzie ślimaków też bo mokro, zima nie wymrozi, śniegu niet - no może jak kot napłakał - jedynie myszki do altanki się wprowadziły a to mi się nie podoba - może byś Agatkę podrzuciła?
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu :wit widzę u ciebie mniej śniegu.
U mnie lekko przykryte. To i nie widać czy rośliny się pchają czy śpią jeszcze. Wolę niech jeszcze śpią.
Wiosenna kwuatuchy śliczne. Chyba już człowiek ma niedobór kolorów. :roll:
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

ANIU po wczorajszym i dzisiejszy słonku to śniegu nie uświadczysz.Rośliny oszalały pchają się do rośnięcia .Strach się bać ;:174
dla Ciebie pchające się do życia przebiśniegi wczorajsza fotka

Obrazek

ANUSIU z Agatki nie miałabyś pożytku ona prawie nie ma ząbków ,więc łapanie mysz raczej odpada.Popatrz na Twojego mojego Kapitana jak cudnie kwitł ;:196 ;:196

Obrazek


Obrazek

na tego pana też już niecierpliwie czekam
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu o przebiśniegi nie ma się co bać, one tak często mają... podobnie krokusy. Oby tylko znowu nie było huśtawki temperaturowej, bo to jest niedobre dla innych naszych roślinek... :?
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

BASIU wiem ,że bardziej trzeba było się bać o tulipany jednak te smacznie sobie śpią .Jednak czekam na te białe dzwoneczki może uda i im się pokazać swoje kwiaty przy takiej temperaturze jaka ostatnio panuje.Ciemierniki też mocno pobudzone

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jak ślicznie, wiosennie miałaś jeszcze niedawno. Nawet te wystające spod śniegu rośliny wyglądają świeżo. U mnie niestety szaro i buro. Po śniegu nie ma już śladu, deszcz sobie z nim szybko poradził. Pozostało błoto. Wspominki umilają czas do wiosny, czekam na nią z utęsknieniem. Może rzezczywiście będzie wcześniej? Troszkę by to zrekompensowało poprzedni sezon. Amelka jak na razie dalej jest zielona :tan
Pozdrawiam cieplutko ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”