Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Kasiu dziękuję za zdjęcia! ;:180

Martusiu miałyśmy szczęście, pogoda przesunęła się i dzisiaj dolało i dosypało! Nie przeszkodziło mi to posadzić przywiezione rośliny a deszcz podlał ;:215 Pozdrawiam i życzę dobrej nocy ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Jak ja zazdroszczę spotkania. Uwielbiam je. I też wiem, że mijają zbyt szybko
Cały czas liczę anto, że i mi uda się odwiedzić Twój ogród
Dobrze, że dziewczyny pokazały go na zdjęciach, bo Ty ostatnio bardzo nam skąpisz swoich zdjęć ;:173
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam wszystkich gorąco,pisałam już do Was ,ale wszystko mi znikło i musiałam zrobić przerwę bo się wkurzyłam ,w ogrodzie odrabiam zaległości ,wywożę i wywożę przekwitnięte rośliny i końca nie widać chociaż dużo już wyjechało,dalie już w piwnicy ułożone i czekają na wiosnę ,zawsze je chowam po pierwszych przymrozkach najpóźniej jak mogę ,żeby jak najkrócej siedziały w przechowalni ,mam jeszcze trzy róże w doniczkach do wsadzenia do gruntu i takie tam drobiazgi ,może zdążę przed zimą .

Kasiu,zdjęcia super , ;:196

Dario,pogoda nam dopisała i super było teraz pada i deszcz i śnieg ale ja dalej w ogrodzie ,chociaż po troszkę coś zrobię ,na pewno się spotkamy przed sianiem to dostaniesz nasionka ,cieszę się z tej herbatki i ja też będę suszyć pączki piwonii,Dorotkę dopisałam i pisałam o niej na pewno,ale coś mi gubią się wyrazy jak piszę ,czasem pół zdania po prostu nie ma ,jak czytam czy wszystko dobrze napisało,a w tym przypadku nie wróciłam oczami do zdania ,pozdrawiam ;:168

Dorotko,to nic ,że się spóźniłaś ,życie to nie dyktando ,dziękuję ,że przyjechałaś ,pozdrawiam ;:168

Aguś ,ogród już smutnieje ,bo coraz mniej kolorów,ale teraz królują iglaki i liściaste o pięknych kształtach i kolorze kory i znowu jest co podziwiać ,pozdrawiam ;:168

Kasiu,na jednym ze zdjęć mam taką strapioną minę ,że mogłaś tak napisać ;:306 ale u mnie tyle wszystkiego,że nigdy nie widać ,że byli goście ,pozdrawiam ;:196

Ewciu,nigdy się nie martwię ,ze mi braknie roślin a teraz to takie ilości wywiozłam do dziury ,b było ich już za dużo a przecież są inne i też potrzebują miejsca ,pozdrawiam ;:168

Marysiu,Twój ogród już pewnie dopieszczony jesiennie ,mój jeszcze nie gotowy ,ale mam nadzieję ,że zdążę ,a jeszcze musze robić stroiki na nasz kiermasz ,pozdrawiam ;:196

Gosiu,jak ja nie lubię jak goście odjeżdżają ,czas tak szybko leci ,mam trochę jesiennych zdjęć ,ale po całym dniu jakaś jestem zmęczona ,więc się poddaję i odpoczywam ,ale w zimie na pewno będą wspomnienia ,bardzo je lubię ,bo jakoś innymi oczami widzę ten ogród,pozdrawiam :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

ostatnie kwitnienia w ogrodzie i nie tylko,zapraszam .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

miskant chiński Malepartus
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu teraz już pewnie różyczki pod śniegiem i znowu będziemy na gwałt sypać kopczyki :;230 a Ty uruchomisz swoje kożuchy ;:306 Nie pieszczę ogrodu, bo najpierw nie miałam chęci a teraz błoto i śnieg nie pozwalają na żadne prace. Czarujesz tym pięknym asterkiem ;:167 Modrzew już pewnie zrzucił igły, bo u mnie już rudość na ziemi :D
U Ciebie ciągle jest czas na coś...teraz na stroiki, potem święta, to może po nowym roku odpoczniesz, czego Ci serdecznie życzę i pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Margo_margo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1887
Od: 27 lip 2014, o 13:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

O jak ładnie jeszcze u Ciebie Martuś ;:138
Ty już dalie wykopałaś a moje jeszcze siedzą w ziemi. Co prawda przymrozek je lekko liznął ale całkiem nie ścięło.
Porządki, porządki, porządki... od wiosny do jesieni a jeszcze ciut w zimie ;:306

Czekam na wspominki o Twoje dzieła przygotowywane na święta.

Pozdrawiam i ściskam ;:168

PS
Kasiu, świetne komiksy Ci wychodzą ;:306
Pozdrawiam Małgosia
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz
Spis moich wątków
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marcia podobno jak modrzew zrzuci igły to już zima... twój ma żółto - brązowe ubranko ;:333 więc możemy mieć nadzieje na jeszcze trochę ;:3
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam wszystkich ,dzień był piękny i rozpieszczała mnie ta pogoda,a ja dopieszczałam ogród ,na rabacie wzdłuż ogrodzenia zaszły zmiany ,niektóre roślinki wyrzuciłam a dosadziłam piwonie i róże ,będzie tam jeszcze więcej lilii i jeżówek ,a może jakieś chryzantemki dojdą ,żeby rabata kwitła cały rok .

Marysiu,śnieg był ale to już historia ,więc spokojnie możemy nadrabiać prace w ogrodzie ,skupiłam się teraz na rabacie wzdłuż ogrodzenia ,dużo roślin wyleciało a zwłaszcza rudbekii dosadziłam piwonie które czekały na swoją kolejkę i kupione na wiosnę róże w doniczkach ,będę mogła jeszcze dokupić jakieś piękne róże bo miejsce się znalazło,asterek znajdzie się i dla Ciebie na wiosnę ,na zdjęciu to nie modrzew tylko Cypryśnik błotny ,pięknie się przebarwia ,a ja tak wymyślam z tą robotą ,że nie nadążam za swoimi myślami,oprócz prac w ogrodzie ciupię drewno ,już kończę i będzie wszystko posprzątane ,a drewna do pieca dużo mi przybyło,te gałęzie przeleżały całe lato bo były z wiosennej przecinki ogrodu dwie góry gałęzi ,niektóre nawet grube,to Boguś ciął piłą ,pozdrawiam i buziaczki ;:196

Gosiu,teraz jest ładnie to daliom nic nie będzie ,ja posprzątałam bo bałam się ,że takiej ilości nie zrobię szybko ,ale poszło w jeden dzień ,porządków to pewnie nie zdążę wszystkich zrobić ,bo teraz widać jaki ten ogród duży a mnie za długo w nim nie było,wspominki będą ,a stroików jeszcze nie zaczęłam robić ,pozdrawiam ;:196

Ewciu,już pisałam Marysi,że to nie modrzew tylko cypryśnik błotny i nawet piękniejszy niż modrzew,modrzewie jeszcze nie zrzuciły wszystkich igieł,więc może jeszcze nacieszymy się jesienią jak piszesz,pozdrawiam ;:196

W ogrodzie coś tam kwitnie ,ale ciemiernik grudniowy już od dawna daje popis.Dwa dni temu jeszcze był śnieg i wtedy zdjęcie było zrobione


Obrazek
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu podziwiam cię ,że ty jeszcze masz chęci i zapał do działania w ogrodzie....Ja już nic nie robię. Sezon uważam za zamknięty. Ani już mi się nic nie chce... ;:185
Poczekam tylko na moment aby różom zrobić kopczyki i będę czekała do wiosny....
A wtedy to na pewno będą nas rączki swędziały aby już coś robić....Będziemy wyposzczone przez całą zimę. ;:306
Miłego dzionka ci życzę i dużo ;:3 abyś mogła jeszcze popracować w ogrodzie. ;:196
Tylko się nie przemęczaj za bardzo.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu Twoje drewienka zastąpiły Ci grzybobranie ;:306 ciupiesz te gałązki i odstresowujesz się, bo przecież nigdy i tak nie zabrakło by Ci drewna na podpałkę :D Cieszę się, że dalie w piwnicy i doniczki sprzed domu zniknęły, a rośliny zimują w gruncie. Ja dzisiaj musiałam do Krakowa po recepty i już dawno nie było takich korków i takiej koszmarnej jazdy przez Kraków. Ciemiernik śliczny ja mam takiego z Lidla i coś nie może wystartować...niby jest ale 1/4 z tego co kupiłam. Pozdrawiam serdecznie i posyłam buziaki ;:196
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś uratowane od saren papryczki piękne, ale dyni, to dopiero miałaś ogrom. ;:oj Pomarańczowe aksamitki cudnie rozczochrane. ;:215 Daria pięknie pokazała kolory w Twoim ogrodzie. Z przyjemnością podziwiam zielone miskanty, kocham zaglądać do Ciebie, jak u mnie już szaro. ;:108 Miłych spotkań forumowych zazdroszczę. :) Zmiany i nowe nasadzenia to miłe zajęcie, choć napracowałaś się dużo. ;:180 Już myślisz o stroikach, a ja jeszcze planuję trochę posprzątać w ogrodzie. ;:173
Pozdrawiam ciepło. ;:3
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto fotorelacja Kasi trafiona w dychę. W tym miejscu rosły wiśnie, tylko jaka to odmiana, oczywiście nie pamiętam. Mnie dostała się piękna duża sadzonka, zrobiłam z niej dwa krzaczki, na razie są posadzone w dużych donicach, które zadołowałam głęboko, na wiosnę będę z donicami wędrowała po ogrodzie i szukała odpowiedniego miejsca do docelowego sadzenia.
Tak bardzo podobały mi się małe papryczki wzniesione w górę, miałam urwać jedną na nasionka, zapomniałam także bardzo proszę wydłub je.
Dostałam też nasiona irysów, tylko kiedy mam je wysiać, podpowiedz.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Jeszcze masz piękny ogród. U mnie już niewiele się dzieje
Całe szczęście, że będziesz wspominać, bo uwielbiam letnie fotki.
Zimą takie słoneczne zdjęcia są jak lekarstwo
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”