Aranżacje roślin

Nie wiesz gdzie rozpocząć przygodę z Naszym Forum ? Zacznij właśnie od tej sekcji !
Awatar użytkownika
anu-la
200p
200p
Posty: 248
Od: 19 cze 2007, o 16:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Piekna ta ciemno różowa piwonia Aniu, na zdjeciu nie widać ale trochę w prawo od borodowej rabatki mam posadzona piwonie ale jeszcze nie kwitła i nie wiem jaki będzie miała kolor. Chciałabym żeby miała taki, ale moze mieć również biały, bo takie rosły w ogródku skąd ją dostałam, a właścicielka do końca nie wiedziała jaką mi dała.

Anu-La
Awatar użytkownika
piku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1948
Od: 12 lip 2007, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk / Podkarpacie

Post »

Chyba ta pomarańczowo, czerwono, żołta jest najbliższa memu sercu. Planowałam w takich kolorach cały ogród lecz nie jest to takie proste :cry: Z tych planów zostało mi tyle
Obrazek Obrazek Obrazek
pozdrawiam Wiesia :wit
ogród / siedlisko / sukulenty / inne roślinki
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Zabrakło mi słów :shock: Ale fajny pomysł, naprawdę świetnie wygląda taka prawie monochromatyczna rabata, super!!!.
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
lidka1102
200p
200p
Posty: 476
Od: 22 mar 2009, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Apel:)

Post »

Witam serdecznie
Właśnie przygotowuję się do urządzania swojego przytulnego balkonu. Był to jeden z powodów, dla których zapisałam się na to forum. Oprócz rad jak dbać o poszczególne rośliny, szukałam inspiracji jak je połączyć. Chciałabym byście, Wy drodzy Forumowicze, wznowili ten wątek i właśnie tutaj zamieszczali swoje pomysły na połączenie roślin w ogrodach, na tarasach czy balkonach. Myślę, że wielu z nach będzie mogła skorzystać z pomysłów innych:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -”