Koty kontra rośliny

Pytania ze zdjęciami roślin, oceny ich stanu, wyglądu i chorób.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Olu słyszałam że w sklepie zoologicznym można kupić jakieś odstraszacze na koty ale czy są skuteczne tego nie wiem.
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Post »

Juz kilka wiaderek proszku niby na koty wysypalam.A to wcale nie takie tanie.
Chba na czas naszej nieobecnosci przy oczku będę zakladala siatki.
OLA Obrazek
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

aleksandra odwazna pisze:już kilka wiaderek proszku niby na koty wysypalam.A to wcale nie takie tanie.
Chba na czas naszej nieobecnosci przy oczku będę zakladala siatki.

A ja chciałam wypróbować jakiś środek ale skoro nie działają to trudno. Zostaje tylko zaakceptować niechciane towarzystwo albo kombinować co by tu....
konto-nieaktywne2
---
Posty: 425
Od: 18 sty 2007, o 08:26
Lokalizacja: Błonie

Post »

Są różne preparaty i odstraszacze w sprzedaży na allegro. Wejdź tam w ogrody a następnie "Odstraszacze zwierząt".
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

brawo Gabi koty trzeba zaakceptować a zostanie twoim przyjacielem ja mam swoje dwa i nie niszczą mi nic na działce są kochane pies też nic mi jeszcze nie zniszczył mój sąsiad na swoim oczku ma siatkę i pogodził się z działkowymi kotami
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

co wam przeszkadzają koty ja mam dwa w domu i psa jak jadę na działke zawsze swoje zoo zabieram i nie robia nic złego na działce jesteście wrogami zwierząt moja babcia zawsze mówiła kto kocha zwierzęta ten kocha ludzi i życie a wy co samoluby bo kotek nasiusiał mi na trawnik to nauczcie go chodzić do toalety a jak wam zlikwidować toalety gdzie załatwicie swoje potrzeby pod krzaczek sąsiada a sąsiad postawi policjanta aby was nauczyć kultury
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Ja tak już zrobiłam dokarmiam je bo szkoda są takie milutkie, tylko mam obawy że na wiosnę z dwóch będzie cała gromadka hihhi i co wtedy :P Ostatnio zauważyłam że ściągają do mnie chyba wszystkie koty z działek, bo mają co jeść :P
leeloo1990
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 26 sty 2008, o 12:58

Kot w doniczkach

Post »

Słyszałam od znajomej o jakimś środku, który odstrasza kota od grzebania w doniczkach (mój wielki problem), tylko ani ona nie wiedziała nic więcej o tym środku, ani ja nic nie słyszałam, więc proszę o pomoc... Oczywiście widziałam "jakieśtam" odstraszacze kotów w sklepach zoologicznych, ale one raczej na pewno nie nadają się do użytku w pobliżu roślin...
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Czy szukasz czegoś takiego?

Kret, pies, kot stop 600ml
Zapobiega powstawaniu kopców krecich oraz zanieczyszczeniu otoczenia przez odchody psów i kotów. Produkt odstrasza psy, koty, krety z trawników i działek.

Można kupić w sklepach ogrodniczych :)
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
ros
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 476
Od: 11 gru 2007, o 15:33
Lokalizacja: opolskie/ Warszawa

Post »

Do doniczek włóż szyszki świerków, sosen żółtych itp.v [tak aby szyszki zakryły całą ziemię w doniczce]. Kot już do doniczki nie wejdzie.
dorcia
1000p
1000p
Posty: 1039
Od: 19 lut 2008, o 19:20
Lokalizacja: Podlaskie

Kot w ogródku

Post »

Mam kłopot z kotkiem sąsiada, który upodobał sobie moje rabatki do załatwiania potrzeb fizjologicznych. Potrafi wykopać posadzone już rośliny. :cry: :cry: :cry: Jak się pozbyć kotka, a raczej spowodować, żeby kotek zmienił "teren" działania? Pozdrawiam Dorota :P
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Już było na ten temat tutaj i tutaj :wink:
dorcia
1000p
1000p
Posty: 1039
Od: 19 lut 2008, o 19:20
Lokalizacja: Podlaskie

Post »

Przeczytałam uważnie polecone informacje i doszłam do wniosku, że z podanych porad-z czystym sumieniem- mogę zastosować polewanie rabatki wodą. To nie zaszkodzi nikomu. Dziękuję za pomoc, Dorota :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „CHOROBY i SZKODNIKI. Diagnostyka roślin ogrodowych - FOTO”