Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
for tinctures
50p
50p
Posty: 91
Od: 26 paź 2012, o 08:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Biała 100 km do stolicy - mazowieckie

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

@babuchna - to na Forum Ogrodniczym jest sekcja handlowa...? Ja do tej sekcji nie chcę należeć... :wink: - nie jestem handlarzem. Jestem tylko zwykłym forumowiczem, który zgodnie z Regulaminem spełnił zapisane w nim warunki i chce dołączyć do grupy 'Posiadacz MAROLEX' i dzięki temu dać ogłoszenie w sekcji ogłoszeń... :wink: pn. ''OFERTY Forumowiczów - kupię, sprzedam, poszukuję i inne ogłoszenia'' /@babuchna - tym razem nie tylko wytłuściłem, ale też zmieniłem kolor tekstu, abyś lepiej zrozumiała o jakie ogłoszenie mi chodzi.../ Logicznym wobec tego jest, że początkujący, drobny 'hobbysta-ogrodnik' :) nie chce handlować dzięki temu Forum, tylko szuka - chce kupić interesujące go rośliny, a tym sposobem zwiększa swoje 'zasoby' i chce powiększać swoją wiedzę na ten temat. W związku z tym zwiększa swoją aktywność na Forum, w naturalny sposób.

Wyciąg z Regulaminu:

''Forumowicze posiadający opryskiwacz firmy MAROLEX mają przywilej bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń w poniższej sekcji (poza tą sekcją nie ma innej możliwości umieszczania ogłoszeń handlowych na forum).
Aby umieszczać ogłoszenia i odpowiadać na nie potrzeba należeć do grupy Posiadacz MAROLEX. Forum założone i prowadzone jest przez firmę MAROLEX dlatego też główne wsparcie, pomoc i inne udogodnienia są i będą wprowadzane dla Klientów Firmy - posiadaczy opryskiwaczy MAROLEX. By zostać zapisanym do grupy "Posiadacz MAROLEX" należy spełniać dwa warunki:

1. Posiadać opryskiwacz MAROLEX, i w profilu należy podać posiadaną ilość opryskiwaczy MAROLEX.
2. Posiadać co najmniej 50 postów na swoim koncie.


Po spełnieniu powyższych warunków należy zgłosić się do grupy "Posiadacz MAROLEX" następująco:
- wejść w http://WWW.forumogrodnicze.info/ucp.php?i=172
- wybrać na prawo, na dole strony nazwę grupy "Posiadacz MAROLEX"
- wybrać opcję "Dołącz do wybranych"
- zatwierdzić wybór, klawiszem "wyślij".
Następnie Moderator albo Administrator dołączy Forumowicza do grupy "Posiadacz MAROLEX". Po dołączeniu do tej grupy będzie miał/a możliwość umieszczania ogłoszeń w poniższej sekcji ogłoszeń.

Z wyrazami szacunku, Administrator''


Wobec tego drodzy Moderatorzy - spełniłem warunki zapisane w Regulaminie przez Administratora, czy nie...?

@norbert76 - tak zgadza się, ale nie wszyscy są jednakowi - ja jestem konkretny i szukam konkretnych wiadomości na interesujące mnie tematy. Nie lubię pisać bzdetów o doopie Maryni... ;:162 ani zajmować się plotkami...
Znam też te handlowe portale, ale nie mam do nich zaufania - naciąłem się już kilka razy, dlatego chcę skorzystać z doświadczenia i praktyki innych forumowiczów, do których mam zaufanie właśnie dzięki temu Forum...
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

for tinctures pisze:@babuchna - to na Forum Ogrodniczym jest sekcja handlowa...? Ja do tej sekcji nie chcę należeć... :wink: - nie jestem handlarzem.
.............. nie chce handlować dzięki temu Forum, tylko szuka - chce kupić interesujące go rośliny,....
Czytam to już drugi raz i ze zrozumieniem, a więc?
Ja nie widzę żadnego problemu tam gdzie Ty go widzisz. :wink:


Wyciąg z Regulaminu:
''Forumowicze posiadający opryskiwacz firmy MAROLEX mają przywilej bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń w poniższej sekcji (poza tą sekcją nie ma innej możliwości umieszczania ogłoszeń handlowych na forum).
Aby umieszczać ogłoszenia i odpowiadać na nie potrzeba należeć do grupy Posiadacz MAROLEX.

................
.............
............

Z wyrazami szacunku, Administrator''
Nikt nie broni Ci kontaktu z osobami dzielącymi się swoimi nadwyżkami.
Masz możliwość napisania pw do osoby której oferta Cię interesuje.
Nie możesz jedynie wstawiać własnych ogłoszeń i postów.
A Tobie przecież na tym nie zależy. 8-)

Co do Twojego pytania:
for tinctures pisze: ....
Wobec tego drodzy Moderatorzy - spełniłem warunki zapisane w Regulaminie przez Administratora, czy nie...?
..
Odwołując się do nadal obowiązującego wpisu uzupełniającego: viewtopic.php?p=3561566#p3561566
KaRo pisze:
Szanowni Państwo

Od dnia 17-01-2013, decyzją Administracji i Moderatorów zmieniamy nieco prawa dostępu do sekcji Ogłoszeń.
Sekcja jest od tej chwili dostępna tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych Forumowiczów naszego forum.
Dostęp do sekcji po zalogowaniu pozostaje na razie bez zmian.
Korzystanie z tej sekcji jest nadal bezpłatne a pozostałe zasady korzystania określa dotychczasowy regulamin sekcji Ogłoszeń -
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=11&t=32097

Korzystanie w sposób aktywny z sekcji Ogłoszeń jest przywilejem aktywnych forumowiczów i posiadaczy produktów MAROLEX.

Z pozdrowieniami.
Ekipa.


Nie, nadal nie spełniasz wszystkich warunków.
Przykro nam, ale nie. ;:185
Choć, zawsze możesz nad tym popracować. ;:109



Forum to tętniąca życiem materia. Pisząc na nim, rozbudowując je,
dbamy o nie i podlewamy je naszymi słowami
niczym wodą, własny szanowany i pielęgnowany ogród. ;:173
for tinctures
50p
50p
Posty: 91
Od: 26 paź 2012, o 08:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Biała 100 km do stolicy - mazowieckie

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Późniejszy zapis tego 'rozporządzenia' znosi wymóg sztucznej aktywności... Wobec tego - spełniam, czy nie...? :wink:

''Tytuł: Re: === REGULAMIN uzupełniający ==== dot. sekcji ogłoszeń.Nowy postNapisane: 13 maja 2014, o 11:59
Offline
-Administrator Forum-.
Avatar użytkownika
Postów: 20341

więcej niż 1

Szanowni Państwo

Od dnia 17-01-2013, decyzją Administracji i Moderatorów zmieniamy nieco prawa dostępu do sekcji Ogłoszeń.
Sekcja jest od tej chwili dostępna tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych i aktywnych Forumowiczów naszego forum.
Dostęp do sekcji po zalogowaniu pozostaje na razie bez zmian.
Korzystanie z tej sekcji jest nadal bezpłatne a pozostałe zasady korzystania określa dotychczasowy regulamin sekcji Ogłoszeń -
viewtopic.php?f=11&t=32097

Korzystanie w sposób aktywny z sekcji Ogłoszeń jest przywilejem posiadaczy produktów MAROLEX.

Z pozdrowieniami.
Ekipa.''


Czy tracąc czas na grzebanie w ogłoszeniach i szukając ofert mnie interesujących staję się aktywnym uczestnikiem Forum...? Wtedy go nie 'podlewam'... :)
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18648
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Sekcja handlowa = sekcja ogłoszeń.
Jak napisała Babuchna nie możesz zamieścić w tej sekcji żadnego ogłoszenia dopóki nie będziesz aktywny w innej części tego forum. Aktywność oczywiście nie polega na codziennym logowaniu i czytaniu/przeglądaniu postów, ale ich tworzeniu.
Trzeba spełnić kilka warunków, żeby móc z niej w pełni korzystać. Samo zgromadzenie określonej liczby postów i posiadanie opryskiwacza to dopiero część. Druga część to bycie aktywnym poza sekcją ofert, bo nie jesteśmy żadną platformą ofert (handlową), a forum ogrodniczym.
Czego tu nie rozumiesz? A może po prostu zależy Tobie na wprowadzeniu zamieszania?
Nie interesują Ciebie tematy na naszym forum, nie chcesz uczestniczyć w jego życiu, zależy Ci tylko na sekcji ofert, to od tego powtórzę są określone platformy handlowe.

Czyli krótko, na dzień dzisiejszy nie możesz zamieścić ogłoszenia w sekcji ogłoszeń.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
for tinctures
50p
50p
Posty: 91
Od: 26 paź 2012, o 08:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Biała 100 km do stolicy - mazowieckie

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski

Niestety - poddaję się - z koniem przecież kopać się nie będę... :)
Karmen2
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 41
Od: 1 mar 2012, o 20:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Wiem ze posiadajac 40 postow nie mam dostepu do ogloszen sprzedam-wymienie ale dlaczego nie moge pisac na pw ? Przepraszam za bledne pismo,moj laptop nie pisze polskich znakow..Sprobuje cos z tym zrobic. Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam Karmen2

Naprawione/Adm.K
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18648
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Jeśli chodzi o pisownię, proszę o przeczytać ten post (ostatni):
viewtopic.php?p=6038829#p6038829
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”