Prośby o otworzenie wątku

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Przykro mi ale na aktualną chwilę nie możemy otworzyć Ci wątku sprzedażowego.
Jak sama Wiesz, nie jesteśmy platformą handlową i sekcja sprzedażowa jest w pewnym sensie
malutkim bonusem dla naszych aktywnych użytkowników.
Dlatego na chwilę obecną zapraszam Cię serdecznie do aktywności we współtworzeniu tego forum.
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Mogę prosić o ponowne otwarcie mojego wątku sprzedażowego?

viewtopic.php?f=11&t=89752

ok./K
demeter1
200p
200p
Posty: 251
Od: 30 kwie 2011, o 17:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Witam, chcę wiosną podzielić i wymienić z innymi forumowiczami dendrobium, które u mnie jest już zbyt mocno rozrośnięte. Nie mam wątku w dziale sprzedaży, czy mogę podać informację w dziale storczyki? Nie mam czasu, ani chęci, aby handlować roślinami, więc wątek sprzedażowy nie jest mi potrzebny, to kwestia okazjonalna. Co mam zrobić?
pozdrawiam zielono Beata!
Wymienię
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21680
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Okazjonalnie więc utwórz ten swój wątek,ale właśnie tam gdzie jest do tego wyznaczone na forum miejsce czyli tutaj https://forumogrodnicze.info/viewforum.php?f=11
Nadaj mu tytuł odpowiedni do swoich oczekiwań i ok... :wink:
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Proszę o otworzenie mego wątku..z góry dziękuję. https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... &start=784
Teo44
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 10 sty 2020, o 23:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Proszę o otworzenie wątku: https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 7&t=119117
Prawdę mówiąc zupełnie nie rozumiem, dlaczego został zamknięty. Moderator zamknął go wskazując inny wątek, gdzie dyskusja na dany temat jest prowadzona, ale nie mogę go przeczytać ani się w nim wypowiedzieć - nawet nie widze go w wyszukiwarce. Pojawia sie informacja "nie masz wystarczających uprwnień". Skoro nie mam, to pewnie nie ma ich wiecej osob, wiec dla nich powinien być ten temat, który jest w przestrzeni bardziej publicznej.
Rozumiem kasowanie czy zamykanie tematów, które się powtarzają, ale ten, dla dużej grupy odbiorców, nie powtarza się. Także ludzie z zewnątrz, niezalogowani, którzy widzą przecież wątki, myslą, że na forumogrodnicze w ogóle o temacie nie wie i go pominęło.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21680
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Temat się powtarza.
Nowe przepisy UE dla sprzedających rośliny

Temat istnieje tam, gdzie przewidziana jest ukladem forum, lokalizacja dla niego.
Nie zamierzamy kontynuować tego samego tematu w różnych sekcjach forum.
Zapraszam do zapoznania się z naszym regulaminem i zachęcam do uczestnictwa w życiu naszego forum nie tylko w jednym temacie.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Teo44
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 10 sty 2020, o 23:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Problem w tym, że temat o którym wspominasz Administratorze, jest niedostępny ani dla mnie, ani dla wszystkich przeglądających bez zalogowania się, toteż wiele osób uzna, że na największym i najlepszym forum tego typu temat został intencjonalnie pominięty. Po co tak?

Ja zaproponowałem w swoim temacie nie dyskusje o problemie, ale jego rozwiązanie. Nie mogę niestety go zaproponować w temacie który podajesz, bo nie mam do niego dostępu, a to właśnie ten problem (a raczej jego rozwiązanie) skłoniło mnie, żeby się tu pojawić. Okazuje się, że nikogo to nie obchodzi, a moderator zamyka temat. Ja już raz na forum byłem i raz się do niego w podobnych okolicznościach niestety zraziłem (moderator, który musiał udowodnić, że użytkownik nie ma dla niego znaczenia), więc w życiu forum uczestniczyłem, ale... straciłem zapał przez moderatora. Jeśli znowu ma mnie tu nie być, bo nie można rozmawiać o poważnym problemie, proszę tylko kogoś, kto ma dostęp do ukrytej części forum, o przekopiowanie mojego wkładu, który mam po rozmowach z prawnikiem i nie ma problemu - kasuje konto, skoro nie moge dyskutować o sprawie dla mnie ważnej, dotyczącej roślin.
sieciech
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 19 maja 2020, o 22:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Hej

zalezaloby mi na jak najepszym rozwoju moich roslin a zamykajac moj watek pozabwiony zostalem mozliwosci zasiegniecia opini Waszej, prosba o odblokowanie mojego watku - musze podlinkowac zdjecia bo widze ze linki zaginely :(


viewtopic.php?f=34&t=120405

pozdr
s.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21680
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Proszę kontynuować temat w istniejącym już wątku Figa z nasion
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21680
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Wiadomość wyslana na maila
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Dawid-x
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 8
Od: 23 maja 2021, o 10:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Może jest szansa na otwarcie zakładki hydroponika? Chętnie bym tam może znalazł bratnią duszę która jak ja uprawa w hydroponice warzywa :) a może ktoś by chętnie chciał się coś dowiedzieć to chętnie bym pomógł :)
Awatar użytkownika
-Iwona-
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4017
Od: 4 lut 2011, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Nie, ale możesz założyć swój wątek w dziale :arrow: Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.
gdzie możesz się pochwalić swoimi osiągnięciami tą metodą uprawy i zainspirować innych. Zapraszam.
Ja również chętnie popatrzę ja to wygląda u Ciebie, sama mam tylko kilka kwiatów w hydroponice.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”