Informacja o mailingach do Forumowiczów

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Informacja o mailingach do Forumowiczów

Post »

Od dnia dzisiejszego wprowadzamy na forum tzw. mailowe powiadamianie o najciekawszych tematach, nowych wydarzeniach i konkursach na naszym Forum.

Raz naokoło 2-8 tygodni będziemy wysyłać automatyczny mailing do wszystkich zarejestrowanych użytkowników, którzy poprawnie wpisali swój mail w profilu.

Mail będzie zawierał informację o pojawieniu się nowych tematów w ostatnim tygodniu oraz nowych ważniejszych postach.
Uwaga!

jeśli ktoś nie życzy sobie otrzymywania takich maili proszony jest o zalogowanie się oraz usunięcie swojego maila we własnym profilu.
Natomiast te osoby, które chciałyby takie maile otrzymywać, a nie wpisały adresu mailowego, proszone są o jego uzupełnienie.
Jeśli ktoś nie pamięta swojego hasła proszony jest o powiadomienie mnie o tym fakcie drogą mailową. Podeślę nowe hasło wyłacznie do zalogowania, a następnie już samemu zamienicie je na własne. :idea:
Miłego dnia!
Admin.
martas

Post »

Myślę, że to dobry pomysł, tyle tylko, że u mnie "z automatu" takie maile wpadają do skasowanych jako "spam". Nie wiem dlaczego tak się dzieje - być może zbyt dużo linków w treśc i maila?
Mam konto w onecie i to onet właśnie kwalifikuje maile z informacjami z forum jako spam.
Być może tylko ja tak mam, więc nie ma problemu, ale jeśli dotyczy to większej liczby osób, to szkoda by było...
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

U mnie jest jeszcze ciekawiej (konto na wp.)jako,że część poczty forumowej wpada do folderu Spam a część normalnie do folderu Nowe. :?: :?: :?: :idea: :roll:
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Ja mam dokładnie tak samo :D
Nigdy nie czytam spamów tylko je od razu kasuję :D :D :D
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

a to takie proste:
przekieruj interesujący Ciebie link ze sp[amu do skrzynki pocztowej i tam będziesz go odbierać.
Przynajmniej ja tak robię.
Można też na odwrót.
Jakub . . . . .
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

nemo56 pisze:przekieruj interesujący Ciebie link ze sp[amu do skrzynki pocztowej
Ja nie muszę przekierowywać :D
Mogę odczytać ze spamu,
ale wszyscy wiemy,
że do spamu lądują wiadomości z reguły niechciane :D :D :D
martas

Post »

Tak nemo, wiem i nawet tak zrobiłam, ale ten usunięty z "automatu" mail zauważyłam przez zupełny przypadek, bo zazwyczaj do usuniętych nie zaglądam.
Wielu użytkowników może nawet nie wiedzieć, że maile z forum są od razu kasowane, albo znajdują się w spamie - zwłaszcza Ci, którzy rzadko tu zaglądają moga tych maili nawet nie zauważyć.

Aha! I co ważne te z informacją o nowej wiadomości na PW są w skrzynce odbiorczej, a do śmieci trafiają tylko te wprowadzone od niedawna.
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Mariola54 pisze:
nemo56 pisze:przekieruj interesujący Ciebie link ze sp[amu do skrzynki pocztowej
Ja nie muszę przekierowywać :D
Mogę odczytać ze spamu,
ale wszyscy wiemy,
że do spamu lądują wiadomości z reguły niechciane :D :D :D
nie o to mi chodziło.

Ty czytasz ze spamu a ja piszę o tym, że skrzynka będzie dostarczać chcianą wiadomość jeśli ją przeniesiesz ze spamu do skrzynki.
Ja otrzymuję dziesiątki spamów i teraz wyszukiwać tam "chciane" wiadomości to strata czasu.
A tak przenoszę ją do skrzynki i tam ją dostaję.
Natomiast z niechcianą wiadomością robię odwrotnie i ląduje w spamie. Tak ją zapamiętuje program.
Ot i wszystko.
Jakub . . . . .
Awatar użytkownika
elmarek
---
Posty: 236
Od: 25 lut 2006, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Kontakt:

Post »

U mnie w "tlenie" jest wszystko OKI :D
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Ja mam pocztę w Onecie i u mnie wszystkie powiadomienia wchodzą w odebrane i nigdzie więcej.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Wszelkie wymienione serwisy pocztowe umożliwiają po jednym kliknięciu postu , oznaczyć danego nadawcę poczty (na zawsze ) jako NIE SPAM.
Miłego dnia!
Admin.
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Teraz pojęłam tę wykładnię :D :D :D
Awatar użytkownika
aniawoj
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3728
Od: 9 paź 2005, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Klucze - Małopolska
Kontakt:

Post »

Jeśli coś chcianego wpadnie do spamu nalezy to podświetlić ( kliknąć na ten temat) i zaznaczyć opcje "pożądane"- od tej pory wszystko z tego adresu pójdzie do odebranych.
http://kalina-rosliny.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”