Hostingi zdjęć

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
Benever
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 13
Od: 4 maja 2010, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Alternatywne hostingi zdjęć

Post »

Polecamy Imageshack. :idea:
Awatar użytkownika
Raczek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3478
Od: 31 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Alternatywne hostingi zdjęć

Post »

Hmmmm...,ale Imagestick zrobił się teraz płatny, :roll:
koszt subskrypcji wychodzi drożej niż za Fotosik.
Pozdrawiam Ania
Ogródek Raczka 7
x-c-9
---
Posty: 578
Od: 9 paź 2011, o 15:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Alternatywne hostingi zdjęć

Post »

A czemu nie ma http://www.minus.com ? Całkiem dobry, co prawda jest ograniczenie ilości zdjęć (10 gigabajtów), ale starcza na bardzo długo ( przez dwa lata zużyłem około jedną dziesiątą, a wrzucam tam nie tylko zdjęcia na FO. :D
Zaba Monika
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 21
Od: 3 kwie 2014, o 10:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Proszę o zamknięcie wątku.

Post »

Napiszę jeszcze tu może ktoś to odczyta..
Proszę o pomoc,chciałabym jakiś darmowy hosting na fotki (myślałam ,że po prostu tu bezpośrednio da się jakoś wrzucać zdjęcia :cry: )
najlepiej po polsku..próbowałam zarejestrować się na minus.com ...ale przerosło mnie to ;:223
proszę niech ktoś mi coś odpisze..tak chciałabym wrzucić jakieś foteczki
Liczę na czyjąś pomocną dłoń...
Monia- Moje RODOS
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21718
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Proszę o zamknięcie wątku.

Post »

Zarejestruj się tutaj np http://www.garnek.pl/

Przynajmniej spełnisz swoje marzenie i pokażesz nam swoje kwiaty.
To czekamy :wit

Tutaj możesz poćwiczyć wstawianie zdjęć. http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... &start=154
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21718
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Alternatywne hostingi zdjęć

Post »

Drodzy Forumowicze...
Korzystanie z hostingów na które wgrywamy i gdzie przechowujemy nasze zdjęcia, stało się od pewnego czasu problematyczne.
Problem wraca do nas po latach jak bumerang...

Już w roku 2009 najbardziej popularne u nas hostingi czyli Fotosik.pl i Imageshack.com
podjęły kroki by ograniczyć swoje darmowe usługi .
Fotosik wprowadził opłatę za transfery o czym dyskutowalismy np. tutaj
a Imageshack w 2012 ograniczył ilość darmowo przetrzymywanych zdjęć dla jednego zarejestrowanego
użytkownika do 500 szt. o czym informowaliśmy tutaj.
Aktualnie sprawa z Fotosikiem jest raczej prosta...wykupienie abonamentu rozładowuje problem.

Natomiast Imageshack,trudno określić od kiedy, ale stało się to zauważalne całkiem niedawno,
kilka dni temu,po dość długim okresie pozostawania w swojej ofercie bezpłatnym,aktualnie
usuwa wszystkie nasze zdjęcia zgromadzone przez lata na ich serwerze .
O tym jak wyglądają nasze wątki możecie się Państwo przekonać wizualnie choćby na przykładzie mojego wątku tutaj.

Oczywiście istnieje i tam możliwość wykupienia abonamentu ... opcja płatna w dolarach.
Istnieje tam też opcja 30 dniowej wersji próbnej bezpłatnej ... które kończą się zapewne tym co widać w wielu wątkach na forum.
Występują też przypadki, gdy zdjęcia wstawiane poprzez w/w hosting (przypuszczam,że w ramach tej
30 dniowej wersji próbnej) nadal są czynne, ale zostały zniekształcone poprzez zdecydowane powiększenie ich rozmiaru.
Poprawiamy,naprawiamy ten mankament.

Ponadto informuję Państwa,że Administracja Forum nie ma wpływu na działania właścicieli serwerów zewnętrznych na których przechowujemy nasze zdjęcia.
Na forum umieszcza się tylko linki do miejsc gdzie zdjęcie jest wgrane,przechowywane.
Nie mamy więc możliwości ich odblokowywania jak by się moglo zdawać a każde zdjęcie niewyświetlające się wypada nam tylko ...usunąć.

Zachęcam też Państwa serdecznie do uważnego poznania Regulaminów hostingów oferujących tę usługę, by wiedzieć co może nas czekać w przyszłości...
wykupienie miejsca po wykorzystaniu jakiegoś limitu lub bezpardonowe ich usuwanie przy braku tegoż wyboru.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Lemos
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 0
Od: 17 paź 2014, o 09:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Alternatywne hostingi zdjęć

Post »

Witam, ja polecam stosowanie darmowego i nie wymagającego rejestracji serwisu http://istorage.pl . Mamy tam nie limitowany transfer czy czas jaki fotki są przechowywane. Jest to nowa bardzo ciekawa alternatywa dla obecnych hostingów. Oferują wszystko czego potrzeba do umieszczania zdjęć w internecie. Dodatkową fajną opcją jest generowanie linku do galerii. Jeśli chcemy podzielić się większą ilością zdjęć to wystarczy wgrać je na serwer, skopiować link i wysłać komu się chce.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”