Usunęliście mój post, Dlaczego?

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Bo-enka
500p
500p
Posty: 813
Od: 12 lip 2010, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Usunęliście mój post, Dlaczego?

Post »

Dlaczego usunęliście mój wczorajszy post w dziale Tytuł: Epiphyllum i jego hybrydy cz.2 :?:
BOŻENA
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21722
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Usunęliście mój post, Dlaczego?

Post »

Post usunięto bo w temacie tym jest miejsce na wypowiedzi merytoryczne czyli przydatne,poszukiwane,dotyczące treści watku.
Wypowiedzi luźne,zachwyty i podziękowania należy umieszczac w wątkach personalnych lub na PW.


Bo-enka pisze:Bardzo mi miło, myślę że to taka pozytywna zazdrość.
Piękne są wszystkie epiki, gratulacje. :wit :wit :wit
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Bo-enka
500p
500p
Posty: 813
Od: 12 lip 2010, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Usunęliście mój post, Dlaczego?

Post »

Dlaczego zatem nie stosujecie tego do wszystkich i w konkretnych tematach gdzie mają być posty tylko merytoryczne jest ogrom postów o wszystkim, czyli groch z kapustą. Dziwne to Wasze uzasadnienie, przeglądając teraz kilka tematów na forum to można znaleźć setki czy tysiące postów mijających się z tematem, ale oczywiście moderator jakoś tego nie widzi, dziwne, prawda? :?: :?:
BOŻENA
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21722
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Usunęliście mój post, Dlaczego?

Post »

Zapewne moderator tego nie widzi,gdyby widzial usunąłby z pewnością
a forum moderujemy w miarę naszych możliwości.


Trudno nam dotrzeć codziennie do wszystkich napisanych jednego dnia postów,
dlatego apelujemy do Państwa o przestrzeganie naszego regulaminu.

Liczymy również na Państwa zgłoszenia wszelkich nieprawidlowości w tym zakresie,poprzsez kliknięcie wykrzyknika,
co świadczy o naszej wspólnej odpowiedzialności za forum i za co wszystkim wspóltworzącym nasze forum ,dziękujemy
:D :wit
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Bo-enka
500p
500p
Posty: 813
Od: 12 lip 2010, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Usunęliście mój post, Dlaczego?

Post »

Dziwnym zrządzeniem usuwacie zawsze moje, zapewne moderator widzi inne posty niezgodne z tematem, lub nie chce widzieć, a to różnica, prawda. Bo niby dlaczego nie widzi? Są zakryte " czapką niewidką "?
Każdy dział tematyczny ma swojego moderatora, a skoro nie panuje nad tym działem to takie moderowanie jest bezwartościowe, niepoprawne, chybione, ponieważ różnicuje użytkowników których widzi i których nie widzi ( chodzi o posty ), a to jest krzywdzące w stosunku do tych co im usuwa posty, prawda? :?:
BOŻENA
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18648
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Usunęliście mój post, Dlaczego?

Post »

Nie jest prawdą, że usuwamy tylko Twoje posty. Jak wyżej napisała KaRo, posty usuwamy w ramach możliwości. Natomiast przede wszystkim obowiązkiem każdego użytkownika jest przestrzeganie regulaminu forum.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
Bo-enka
500p
500p
Posty: 813
Od: 12 lip 2010, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Usunęliście mój post, Dlaczego?

Post »

Skoro nieprawdziwe są moje spostrzeżenia to dlaczego na konkretnym ( danym ) temacie, a jest ich jak wiadomo ogrom, tolerujecie posty nie związane z tym tematem. Wystarczy przewertować kilka tematów i już wiadomo że wasze usuwanie postów jest wybiórcze, a wasze usprawiedliwienia pokazują że nie w pełni i mało rzetelnie wypełniacie regulamin. Ponieważ albo usuwacie wszystkie nie w temacie, albo nikomu, bo w przeciwnym wypadku dajecie powody aby tak myśleć!
BOŻENA
Zablokowany

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”