Zażalenie.

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
atta91
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 17 sty 2019, o 06:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Zażalenie.

Post »

Witam.
Odnoszę wrażenie, że popełniam same błędy... zostałem upomniany o prośbę bym używał polskich liter i znaków - ok, rozumiem to. Jestem Polakiem i jesteśmy w Polsce, lecz nie rozumiem następujących rzeczy:

1.Zdublowałem sobie post z tego tematu (24 styczeń, 21:37), na ten temat. Dlaczego? Na przykład dlatego, że dziewczyna, która zadała pytanie z dnia 10 stycznia, odpowiedź dostała 24 stycznia, dopiero w dniu, gdy ja ten temat poruszyłem (lecz na moje pytanie odpowiedzi niestety nie uzyskałem i pewnie nie uzyskam bo coraz bardziej się on zakopuje.) Przecież owszem, post zdublowany, lecz zawarte są w nim konkretne informacje, które mogą nie jednemu pomóc. Lepiej jak takich rzeczy jest więcej choćby nawet, bo jest większe prawdopodobieństwo na znalezienie odpowiedzi. Ciężko nie wspomnieć również o fakcie, że mój post (ten sam) dotyczył jednego jak i drugiego tematu wyżej wymienionego. Dlaczego więc został usunięty z tematu nr 2?

2.Drugą rzeczą jest mój post z stąd, dnia 25 stycznia o godzinie 5:00. Zawarłem w nim dwa cytaty posta kolegi wyżej radząc kilka rzeczy, na których "chyba" się znam i mam konkretne na to argumenty - jeśli się mylę, zawsze można podyskutować, gdzie znajduje się prawda bo przecież o nią chodzi. Z owego mojego posta te 2 cytaty zostały usunięte i nie mam pojęcia dlaczego co mnie bardzo irytuje. Był on bardzo czytelny (na pewno czytelniejszy jak jest teraz...) bo odpowiedź swoją kierowałem w konkretną część posta kolegi.

Z wyrazami pełnego szacunku i uznania dla adminów, modów to ktoś tutaj sobie w kulki gra. Szkoda komentować i obrażać, aczkolwiek zaistniałe sytuacje są jak dla mnie "niedorzeczne!".

PS: Proszę o uświadomienie mi błędu lub wyciągnięcie konsekwencji "stróżującego" moda, który chyba nie do końca kuma niektóre rzeczy.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Zażalenie.

Post »

Konsekwencji dla stróżującego moda nie będzie. :wink:
W kulki też gramy ale w sekcji Relax

Gdybyś znał nasz regulamin nie wyciągałbyś zbyt pochopnie wniosków.
Tu nie dublujemy postów. Umieszczamy go w jednym konkretnym temacie
i ten przekaz do Ciebie zawierają wpis moderacyjny i odpowiedź innego użytkownika forum na ten Twój post - które zostały przeniesione z forum w to miejsce viewtopic.php?f=26&t=116068 (§ 4.11 )

Moderowanie jest domeną administracji i trzeba to mieć na uwadze.
Pozdrawiam serdecznie
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
atta91
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 17 sty 2019, o 06:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zażalenie.

Post »

Dziękuję za odpowiedź. Jeśli chodzi o link to "Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział.", niestety...

Oczywiście zapoznam się z regulaminem.
youser
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 12
Od: 10 mar 2016, o 13:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Zażalenie.

Post »

Czemu mój został przeniesiony przeniesiony do tematu ,,Zrób to sam, czyli pomysły Forumków cz.3 '' w dziale ,,NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu'' jak post jest jak najbardziej roślinny? W poście oczekuję porad jaki gatunek roślin mógłbym zastosować
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Zażalenie.

Post »

Przeniosłam Twój post i zmieniłam tytuł

z "Żywa sztuczna palma " na "Jakie rośliny posadzić?"

https://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=7&t=116741
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”