Pisanie w wątku AWN

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Pisanie w wątku sprzedażowym

Post »

Dobrze by było gdyby takie porady pisała osoba choć trochę znaiąca realia i AWN, a nie tylko ' teorię bo jednak praktyka jest trochę inna.
AWN to dość duże zamieszanie. I dalej uważam , że blokowanie dostępu do tego tematu to utrudnienie w prowadzeniu akcji,.w kt?rej biorą udział wszyscy - ci kt?rzy mają poblokowane funkcje też. Fajnie by było gdyby osoby, które też tak twierdzą wypowiedziały się, może by wreszcie coś ruszyło.

A najbardziej w tym wszystkim mi szkoda świstak?w, bo to oni są potem obciążeni wszystkim i wychodzą kwasy. Jedna i druga strona sfrustrowana. Niefajnie.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21718
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Pisanie w wątku sprzedażowym

Post »

Czy tak trudno być aktywnym uczestnikiem forum,współtworzyć je czyli po prostu brać udział w dyskusjach i pisać tu?
Akcja jest dla naszych użytkowników a więc ludzi ,którym leży na sercu istnienie i dobro forum a nie dla przypadkowych osób chcących czerpać wyłącznie korzyść nie dając z siebie nic w zamian.
Czy tak trudno to zrozumieć?
Forum tworzą nasi użytkownicy (nasi=współtworzący je=piszący tutaj) i dla nich jest umożliwiona ta akcja.
Skoro akcja przysparza frustracji to może należy sie zastanowić nad sensem jej prowadzenia,
bo zupełnie nie rozumiem jaki wpływ ma na akcję dostęp do niej ludzi nie mających od szeregu lat nic wspólnego z naszym forum.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Pisanie w wątku sprzedażowym

Post »

Z tym czerpaniem korzyści i nie dawaniem nic w zamian to nie tak do końca bym nie rzucała takich bolesnych oskarżeń,bo gdyby koleżanka z zablokowanym dostępem nie zafundowała dla AWN dillerek to by pewnie wielu nie dostało nasion . O ile się nie mylę to była darczyńcą.

Ja nie piszę o dostępie dla kogoś kto sobie wchodzi na forum i mając 2 posty od wczoraj pobiera p?ł listy nasion tylko o tym, że mn?stwo z nas nie może sprawnie z AWN korzystać na forum będąc od dłuższego czasu i będąc aktywnym. To tylko taka sugestia. Mam nadzieję, że inni użytkownicy się też wypowiedzą
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18644
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Pisanie w wątku sprzedażowym

Post »

Napisałaś wcześniej na moją odpowiedź:
Foxowa pisze:Dobrze by było gdyby takie porady pisała osoba choć trochę znaiąca realia i AWN, a nie tylko ' teorię bo jednak praktyka jest trochę inna.


Z całym szacunkiem, zarzucasz nam że nie rozumiemy/nie znamy do końca sytuacji, ale jakoś nie widać abyś sama brała aktywny udział w AWN, więc czegoś tutaj nie rozumiem...
Co do zasad AWN i celowości umieszczenia jej w sekcji ofert swego czasu było dokładne wyjaśnienie, więc nie widzimy powodu żeby do tego znowu wracać. Zasady jakie są, takie są ale nie przewidujemy ich zmiany w najbliższej przyszłości.

Już nawet wcześniej w tym samej kwestii dostałaś wyjaśnienie:
viewtopic.php?p=6104584#p6104584

W związku z czym, temat uznajemy na dzień dzisiejszy za zamknięty.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Pisanie w wątku sprzedażowym

Post »

A jak dokładniej mogę brać aktywny udzial w AWN nie mogąc nic napisać w wątkach AWN? Udział w akcji wzięłam, ale bardziej ' tajny' i przez pw.

Nikomu nie zarzucam niczego. Zwyczajnie wychodzę z taką sugestią, bo dyskutujemy z użytkownikami o tym nie pierwszy raz i myślę, że warto żeby te osoby się odezwały jednak publicznie.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21718
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Pisanie w wątku sprzedażowym

Post »


Dostęp do Sekcji OFERTY objaśnia regulamin viewtopic.php?f=1&t=64052
Mówimy o aktywności na rzecz forum a nie na rzecz akcji AWN.
Użytkownik który spełnia kryteria i współtworzy razem z innymi użytkownikami forum a więc bierze udział w różnych dyskusjach - nie ma żadnego problemu z dostępem do wszystkich funkcji forum.
Dalsza dyskusja zatem jest bezprzedmiotowa.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Zablokowany

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”