Post

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
miszaa
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 11 sty 2019, o 22:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post

Post »

Witam,

Nie mogę odszukać mojego wczorajszego postu dotyczącego problemu z oleandrem, został usunięty, czy przeniesiony ?
Nie otrzymałem żadnego powiadomienia w formie @.


pozdrawiam,
dziadek22
ZBANOWANY
Posty: 1575
Od: 30 gru 2010, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Post

Post »

Kliknij w przycisk "Profil" na swoim poście powyżej. Wejdzie na okno swojego Profilu.
Tam kliknij w łącze "Znajdź posty użytkownika" , w nowo otwartym oknie z twoimi postami kliknij w napis "Tytuł: OLEANDER - problem ". Zostaniesz przeniesiony tam gdzie jest teraz twój post i odpowiedź na niego.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Post

Post »

viewtopic.php?f=19&t=15537&start=196

Tu jest. Prawdopodobnie przeniósł Ci to moderator. Tu jest trochę inaczej niż na wszystkich innych forach- nikt nie powiadamia o zmianach czy usuwaniu tylko post zwyczajnie znika albo ma zmienioną treść i na własną rękę trzeba dochodzić co się stało albo pytać w wątkach technicznych.
.
miszaa
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 11 sty 2019, o 22:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Post

Post »

Witam,
Nadal nie widzę nigdzie postu, w którym miejscu powinienem zamieścić post dotyczący choroby oleandra, żeby nie został usunięty ?
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Post

Post »

A to nie to ?
miszaa pisze:Witam serdecznie,

Zgłaszam się do Państwa z problemem jednej z moich roślin - oleander.
Roślinę posiadam około roku. Do tej pory było z nią wszystko ok, jednak jest to jej pierwsza zima, gdzie została przeniesiona z balkonu do domu.
Reakcja rośliny była ok, puściła nowe pędy, natomiast zauważyłem, że postępuje u niej jakiś problem. Problem postępuje i nie wiem jak temu zapobiec.
Będę wdzięczny za pomoc w tej sprawie, dla pełnego przedstawienia przypadku - dołączam zdjęcia rośliny.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące przypadku w celu wypracowania wspólnego i skutecznego rozwiązania, dziękuję.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Najlepiej zamieszczać posty w wątkach już istniejących , tam są szansę na najwięcej odpowiedzi.
Swoje posty możesz zobaczyć klikając swój profil i ' moje posty.
miszaa
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 11 sty 2019, o 22:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Post

Post »

Tak to ten, już się odszukałem w schemacie forum ;]
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18600
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Post

Post »

Następnym razem korzystaj z wyszukiwarki na górze strony, wpisując określoną frazę, np nazwę rośliny. W ten sposób znajdziesz już istniejący wątek.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”