Poprawna pisownia

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
ckumbria
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 23 maja 2018, o 07:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Poprawna pisownia

Post »

Szanowni moderatorzy,

Jestem obcokrajowką ucząca język polski od 5 lat. Proszę uwzględnić w zasadach forum możliwość dopuszczania błędów gramatycznych dla osób z podobnym poziomem wiedzy języka polskiego.

Dziękuje.
ckumbria
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 23 maja 2018, o 07:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Poprawna pisownia

Post »

Empatyczna odpowiedz moderatora Norbert76
Jestem obcokrajowką ucząca język polski od 5 lat. Proszę uwzględnić w zasadach forum możliwość dopuszczania błędów gramatycznych dla osób z podobnym poziomem wiedzy języka polskiego.

Dziękuje.

Witam
Mamy na forum obcokrajowców, którzy używając tylko translatora piszą poprawniej. Proszę bardziej się postarać, 5 lat do dużo czasu na naukę języka.

Pozdrawiam
Mod.
Ze względu na to, że nie mam możliwości odpisywać na skrzynkę pocztową odpisze tutaj. Proszę Pana, uważam że brakuje Panu empatii co do uczuć uczestników tego forum, gdy Pan pisze mi, że mam więcej się starać. Nie jest Pan od nauki języków nawet polskiego, żeby sądzić czy moje 5 lat nauki liczą się mniej niż translator Google.
Nie życzę sobie więcej wiadomości prywatnych od Pana. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Poprawna pisownia

Post »

Tak się składa, że to co Tobie napisałem w moim PW to są fakty. Moja prośba o staranniejszą pisownię to nie jest jakiś mój wymysł, ale opiera się na regulaminie tego forum:
§ 3.2[...]
a) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
Poza tym, poprawna pisownia to wyrażenie szacunku w stosunku do innych użytkowników.

Faktem jest to co napisałem, że na forum są inni obcokrajowcy, którzy starają się pisać poprawnie, mimo używania translatora.
Zresztą jak widać po ostatniej Twojej wypowiedzi jest ona napisana już o wiele lepiej i całkiem poprawnie niż poprzednie Twoje posty, więc chyba nie powinno być z tym większych problemów.

Pozdrawiam serdecznie. :)
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”