Nie mogę pisać wiadomości/postów powyżej określonej dł.

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
maron18
200p
200p
Posty: 300
Od: 10 wrz 2015, o 22:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Nie mogę pisać wiadomości/postów powyżej określonej dł.

Post »

Gdy piszę do kogoś wiadomość na telefonie i jest na tyle długa, że wyjdę poza linki do wstawiania zdjęć nie mogę dalej pisać (gdy przerwę pisanie w tym miejscu i klikam, żeby pisać ponownie to niestety nie mam takiej możliwości). Kiedy zaznaczę jakieś słowo i pojawi się ten niebieski kursor, jaki ma Android, wtedy mogę tam pisać, ale kursor nie pojawia się, jeśli nacisnę poniżej tych linków. To samo dotyczyły się postów. Czy byłaby możliwość, żeby obniżyć możliwość dodania zdjęć, ponieważ poniżej ich nie można edytować tekstu.

Na obróconym ekranie działa poprawnie, ale wtedy klawiatura zasłania większą część ekranu i jest to niewygodne.

Przez przypadek post się wysłał podwójnie, proszę o usunięcie pierwszego z nich, wcześniejszego.
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nie mogę pisać wiadomości/postów powyżej określonej dł.

Post »

Wcześniejszy (zdublowany) post usunęłam.
Ale z resztą nie pomogę ( pomimo iż sama często korzystam z fona), bo ni kukułki nie pojmuję o co Ci chodzi. :lol:
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nie mogę pisać wiadomości/postów powyżej określonej dł.

Post »

Ja też piszę głównie na telefonie i nigdy nie miałem takiego problemu jak Ty. Możesz masz coś po prostu że swoim telefonem?
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
maron18
200p
200p
Posty: 300
Od: 10 wrz 2015, o 22:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Nie mogę pisać wiadomości/postów powyżej określonej dł.

Post »

Chodzi mi o to, że niekiedy ten pasek z możliwością dodania zdjęć znajduje się na środku białego pola, w którym się pisze, normalnie jest na szarym polu poniżej białego. Gdy dojdę do połowy białego pola i przejdę za ten pasek to nie mogę już zaznaczyć napisanego tekstu (za linkami) ani nie mogę ustawić kursora, w celu dalszego pisania, poprzez naciśnięcie w miejscu, gdzie chcę pisać.
Obrazek
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nie mogę pisać wiadomości/postów powyżej określonej dł.

Post »

Odswież po prostu stronę albo zmień przeglądarkę - u mnie tak czasami zdarza się na chromie.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
maron18
200p
200p
Posty: 300
Od: 10 wrz 2015, o 22:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Nie mogę pisać wiadomości/postów powyżej określonej dł.

Post »

Nie mogę już edytować, rozładował mi się telefon, proszę o zlączenie w całość z poprzednim postem.

Kiedy wchodzę w nowy post wszystko jest w porządku, gdy nacisnę coś na klawiaturze to od razu białe pole rozszerza się aż za linki.

Przed

Obrazek

Po


Obrazek
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nie mogę pisać wiadomości/postów powyżej określonej dł.

Post »

Wiem o co Ci chodzi, napisałem. Proponuję zmienić przeglądarkę, ja mam Operę i działa bez zarzutu.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”