Jeśli sądzisz, że zostałeś ZABLOKOWANY

WAŻNE informacje. Bezwzględnie przeczytaj przed rozpoczęciem korzystania z FORUM !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7560
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jeśli sądzisz, że zostałeś ZABLOKOWANY

Post »

Jeśli kiedykolwiek otrzyma ktoś z Państwa poniższą informację e-mailem , proszę ja zignorować i potraktować jako nie do Was (zakładając, że nic złego nie uczyniliście na Forum, nie łamaliście permanentnie Regulaminu, nie zakładaliście kilku nicków, itd )

System oprogramowania forum wysyła automatycznie taką informację do użytkowników logujących się z komputera który ma IP z zakresu zbanowanego kiedykolwiek wcześniej.
Niestety ze względu na to iż korzystamy często z neostrady - TPSA i numeracja IP jest zmienna , istnieje wysokie prawdopodobieństwo iż obecny Wasz numer pokrył się w momencie logowania do forum z numerem IP zbanowanego sąsiada... :wink:
W takim przypadku proszę o mail do mnie (zawsze podając swój nick) z informacją lub w najgorszym wypadku o odczekanie 1-2 dni.




"Szanowny Forumowiczu. Zostałeś zablokowany tymczasowo lub na stałe na tym forum.
Skontaktuj się z Moderatorem lub Administratorem forum jeśli podejrzewasz iż zaszła pomyłka"


:idea:
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7560
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Witaj
Proszę zignorować mail , jeśli taki został wysłany przez system - oprogramowanie forum, jeśli nie będzie problemów z logowaniem.
Twoje konto nie jest zablokowane ani zbanowane. Widzę że post został też wysłany (zakładam iż z innego komputera).

W razie ewentualnych problemów proszę do mnie o e-mail z podaniem szczegółów (dokładny opis problemu , jak następuje połączenie - sposób łączenia) na adres admin@marolex.pl
Inna możliwość : z tego połączenia korzystała osoba zbanowana wcześniej (np kawiarenka internetowa)
Dziękuję
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7560
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jeśli sądzisz, że zostałeś ZABLOKOWANY

Post »



Przypominamy Państwu, że co pewien czas odwiedzają forum spamerzy lub automaty programowe samodzielnie rejestrujące się na forach i zamieszczające posty reklamowe.
W takiej sytuacji, nasze działanie polega na zbanowaniu loginu zablokowaniu łącza IP.

Firmy świadczące usługi internetowe bardzo często udostępniając łącza internetowe, stosują przydzielanie zmiennego IP.
Istnieje więc prawdopodobieństwo i zdarza się to coraz częściej ze względu na wielki rozmiar forum i ilość kont, iż numer IP łącza internetowego z którego Państwo korzystacie, może pokryć się z numerem IP zbanowanego spamera, uniemożliwiając Państwu dostęp do forum. Otrzymujecie wówczas zapewne zaskakującą informację (gdyż nie naruszyliście zasad i regulaminu) o zbanowaniu konta.

W takim przypadku prosimy o maila do jednego z administratorów forum, zawsze podając swój nick oraz swoje IP, które możecie Państwo łatwo odczytać wchodząc na stronę http://www.whatismyip.com

W przypadku komunikatu o zablokowaniu IP prosimy odczekać 24 h a jeśli łącze ponownie nie stanie się dostępne oraz blokada IP nie zniknie prosimy o maila informującego o zdarzeniu do jednego z administratorów forum. Wykonany analizę czy jest możliwe odblokowanie IP z naszej strony i spróbujemy pomóc.
ukasz
50p
50p
Posty: 52
Od: 6 maja 2013, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Sulwaszczyzną a Mazurami

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Witam.
nie wiem czy w dobrym miejscu, ale już nie mam innych pomysłów.
Mam problem, ponieważ w domu jak wchodzę na stronę forum, mam informację, że mam zablokowany dostęp do całej strony (blokada IP). Przeskrobać nic nie mogłem, bo ostatnio nic nie pisałem, tylko czytałem. A że mam internet z Vectry (kablówki), to IP są przydzielane dla wielu użytkowników jednocześnie. I teraz jestem w kropce, bo nie wiem co robić. Administrator od kilku dni milczy, po wysłaniu wiadomości poprzez memberlist.php?mode=contactadmin
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21661
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

A jaki nr IP masz zablokowany?
Podaj tutaj lub napisz do mnie PW lub maila.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
ukasz
50p
50p
Posty: 52
Od: 6 maja 2013, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Sulwaszczyzną a Mazurami

Re: Jeśli sądzisz, że zostałeś ZABLOKOWANY

Post »

176.221.123.201

Odblokowałam/K.
ODPOWIEDZ

Wróć do „REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ”