Pisanie w wątku AWN

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
hnusia
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 5 lis 2018, o 13:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Dostęp do AWN

Post »

W jaki sposób uzyskać dostęp do tego działu: viewforum.php?f=11
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dostęp do działu handlowego

Post »

Proszę:
REGULAMIN uzupełniający, dotyczący sekcji ogłoszeń.

Administrator pisze:


Forumowicze posiadający opryskiwacz firmy MAROLEX mają przywilej bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń w tej sekcji (poza tą sekcją nie ma innej możliwości umieszczania ogłoszeń handlowych na forum).

By umieszczać tutaj ogłoszenia i odpowiadać na ogłoszenia trzeba należeć do grupy Posiadacz MAROLEX. Forum założone i prowadzone jest przez firmę MAROLEX dlatego też główne wsparcie, pomoc i inne udogodnienia są i będą wprowadzane dla Klientów Firmy - posiadaczy opryskiwaczy MAROLEX. By zostać zapisanym do grupy "Posiadacz MAROLEX" należy spełniać dwa warunki:

1. Posiadać opryskiwacz MAROLEX, i w profilu należy podać posiadaną ilość opryskiwaczy MAROLEX.
2. Posiadać co najmniej 50 postów na swoim koncie.



Po spełnieniu powyższych warunków należy zgłosić się do grupy "Posiadacz MAROLEX" następująco:
- wejść w http://WWW.forumogrodnicze.info/ucp.php?i=172
- wybrać na prawo, na dole strony nazwę grupy "Posiadacz MAROLEX"
- wybrać opcję "Dołącz do wybranych"
- zatwierdzić klawiszem "wyślij".

Następnie Moderator albo Admin zweryfikuje warunki i dołączy Forumowicza do grupy "Posiadacz MAROLEX". Po dołączeniu do tej grupy będzie miał/a możliwość umieszczania ogłoszeń w poniższej Sekcji Ogłoszeń.



Administrator

:idea:
hnusia
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 5 lis 2018, o 13:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Dostęp do działu handlowego

Post »

Dzięki. W takim wypadku przenoszenie wątku z Akcją Wymiany Nasion do tego działu to bardzo kiepski pomysł. :/

viewtopic.php?f=42&t=115487&start=14

Zarejestrowałam się na forum niedawno. Wysłałam nasionka na wymianę i chciałabym zamówić inne.
W jaki sposób mogę to zrobić?
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dostęp do działu handlowego

Post »

Link do Formularza będzie udostępniony również w sekcji warzywniczej.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Dostęp do działu handlowego

Post »

hnusia pisze:Dzięki. W takim wypadku przenoszenie wątku z Akcją Wymiany Nasion do tego działu to bardzo kiepski pomysł. :/
Oj zgodzę się z tym. Znacznie korzystniej by było gdyby wszyscy mogli z tej akcji skorzystać.
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Dostęp do działu handlowego

Post »

Już to kiedyś było wyjaśniane, dlaczego taki a nie inna decyzja. AWN to w zasadzie oferty, więc powinny być w dedykowanej do tego sekcji. Poza tym w tej sytuacji eliminujemy osoby, które pojawiały się na forum tylko dlatego żeby skorzystać z Akcji.
Na pewno wszystko zostało wcześniej dokładnie przemyślane z naszej strony.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Dostęp do działu handlowego

Post »

Jak widać to nie tylko moje zdanie,więc może jednak warto to przemyśleć,bo wcale to nie śmiga tak doskonale.

Uważam,że stworzenie takiej wewnętrznej forumowej bazy nasion byłoby znacznie lepsze niż blokowanie użytkownikom dostępu i zmuszanie ich do aktywności poza forum ( bo w takiej sytuacji przeważnie są taki sprawy załatwiane na tzw boczku).

Ja np też bym skorzystała i zaangażowała się w to ale nie mam dostępu. Więc zamiast robić wymianę i wzbogacać bazę forumową to w pewien spos?b podbieram z akcji potajemnie. Mnie to wszystko jedno,bo mam co chcę,ale w większej skali z pewnoscią wychodzi to niekorzystnie.
Awatar użytkownika
Pizza
500p
500p
Posty: 740
Od: 28 mar 2018, o 11:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Dostęp do działu handlowego

Post »

Zawsze można zrobić tak jak ja.
Czyli napisać w dziale warzywniczym i dodać prośbę do moderatora o przeniesienie posta. Pomagam przy Akcji, a do działu handlowego nie mam dostępu i zapewne szybko go nie zdobędę :) Choć fakt, to niewygodne i nieco upierdliwe zarówno dla użytkownika, jak i zapewne dla moderatorów, ale co zrobić. Decyzja o pozostawieniu AWN w dziale ofert na pewno jest rozsądnie umotywowana, skoro od lat trwa to w takiej formie.
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Dostęp do działu handlowego

Post »

Dokładnie, wszystko działa ok., na dzień dzisiejszy nie zamierzamy wprowadzać żadnych zmian w funkcjonowaniu tej Akcji. :) Ale oczywiście dziękujemy za wszelkie uwagi i spostrzeżenia.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
Awatar użytkownika
cherryberry321
200p
200p
Posty: 370
Od: 1 sty 2010, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Pisanie w wątku AWN

Post »

Witam, czy mogę zapytać o przyczynę zablokowania możliwości pisania przeze mnie postów w wątku AWN 2018/2019?
Nadmienię, że nie było z tym problemu, bo wcześniej umieściłam tam kilka postów, m.in. na str. 23,24,25.
Od kilku dni nie mam takiej możliwości, a chciałabym umieścić tam wpis z podziękowaniami dla Świstaczka i licznych Darczyńców, od których otrzymałam nasiona z Akcji.
Z wyrazami szacunku
Lidia

PS. Sprawdziłam swój profil, liczbę postów i ponowiłam prośbę o przyjęcie do grupy posiadaczy Marolex, ponieważ takie warunki trzeba spełnić, żeby pisać w tym wątku.
Uprzejmie proszę o odpowiedź, bo nie rozumiem tej sytuacji.
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko".
Pozdrawiam i zapraszam - Lidka. Mój ogród-kwiaty i motyle
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Prośby o otworzenie wątku

Post »

Wątek o którym mówisz od bodajże dwóch sezonów znajduje się w sekcji ofert. Sekcja ta jest przeznaczona wyłącznie dla aktywnych użytkowników, a Twoja aktywność pomijając parę postów napisanych w tym roku i od razu we wspomnianej sekcji, skończyła się osiem lat temu..., w związku z czym dostęp do tej sekcji został Tobie cofnięty.
Zapraszamy do lektury tutaj:
viewtopic.php?p=6003774#p6003774

Jeśli chodzi o podziękowania, nic nie stoi na przeszkodzie żeby wykorzystać PW/e-mail.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
Awatar użytkownika
cherryberry321
200p
200p
Posty: 370
Od: 1 sty 2010, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Pisanie w wątku sprzedażowym

Post »

Dziękuję za informację.
Zgadzam się co do mojej nieaktywności przez ostatnie lata, ale nie będę się z tego tłumaczyć, bo czasami życie pisze scenariusze za nas...
Szkoda tylko, że nie zostałam powiadomiona przez administratora np. przez PW, że cofa mi się możliwość pisania w tym wątku i z jakich powodów.
Nie musiałabym się tego domyślać ani zastanawiać się, co źle zrobiłam, że cofn?ęto mi zgodę.
Moja wina, bo nie doczytałam wszystkich informacji w regulaminie, ale
wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i przyjemniej jest, jak okażemy komuś trochę życzliwości, zamiast traktować sprawę
wyłącznie regulaminowo.
Mam też pytanie. Czy posty pisane przeze mnie na pw do innych osób z powodu ograniczenia, zaliczone będą do aktywności na forum?
Pozdrawiam
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko".
Pozdrawiam i zapraszam - Lidka. Mój ogród-kwiaty i motyle
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Pisanie w wątku sprzedażowym

Post »

Nie, PW oznacza tylko prywatną wiadomość.
Aktywność na forum to udzielanie się bezpośrednio w poszczególnych jego sekcjach - i nie zalicza się do niego tylko codzienne czytanie, ale regularne pisanie. To tworzy forum.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
Zablokowany

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”