Znaleziono 3031 wyników
- 10 cze 2026, o 16:52
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Siedlisko między Trzebnicą, a Sułowem - 2026
- Odpowiedzi: 198
- Wyświetlenia: 14776
Re: Siedlisko między Trzebnicą, a Sułowem - 2026
Dziękuję za odwiedziny i miłe wpisy. 🥰 WIELKIE BRAWA DLA ANDRZEJA!!! Tak, to siedmiopalecznik błotny. Andrzeju , wygrałeś serduszko. Proszę bardzo, to dla Ciebie ;:167 :) Tak, mam co robić. Mój warzywnik ma ok. 10 arów i to tylko na własne potrzeby :lol: Czasem podaruję coś przyjaciołom i znajomym :...
- 9 cze 2026, o 20:46
- Forum: Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.
- Temat: Nie tylko doniczkowe cz.4
- Odpowiedzi: 200
- Wyświetlenia: 124994
Re: Nie tylko doniczkowe cz.4
Naszukałam się pelargonii różanych, a tu w kwiaciarni obok mnie stały sobie z miesiąc temu ze 4 odmiany po 16 zł/szt. i były całkiem ładne :lol: Melduję, że mam. :) Kupiłam wysyłkowo, ale nie były jakieś specjalnie okazałe. Na szczęście były w rozsądnej cenie. :) Pochwalę się niebawem, jak już porzą...
- 9 cze 2026, o 00:16
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Zakątki na Dębowym 4
- Odpowiedzi: 1130
- Wyświetlenia: 111450
Re: Zakątki na Dębowym 4
Piękny masz ogród, Aniu 
Prawda, czerwiec to chyba najpiękniejszy miesiąc w przyrodzie.
Naparstnice podziwiam i zazdroszczę. W tym roku robię kolejne podejście do nich
Prawda, czerwiec to chyba najpiękniejszy miesiąc w przyrodzie.
Naparstnice podziwiam i zazdroszczę. W tym roku robię kolejne podejście do nich
- 5 cze 2026, o 12:51
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród zielonej
- Odpowiedzi: 809
- Wyświetlenia: 94246
Re: Ogród zielonej
Znaczy się, że muszę swoje podkarmić :) U Ciebie już naparstnice kwitną? :shock: Wcześnie :) Piękne są :) Próbuję się dochować w tym roku naparstnic. Ponownie. Na razie wysadziłam na grządkę, jesienią, ja nie zakwitną, to pójdą na rabatę... bo podobno miałyby zakwitnąć jeszcze w tym roku, w co nie b...
- 5 cze 2026, o 11:47
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Moje dwa ary szczęścia
- Odpowiedzi: 204
- Wyświetlenia: 52663
Re: Moje dwa ary szczęścia
Co Tam u Ciebie słychać, Kasiu ? Wpadłam z wizytą, bo leje i mam wolną chwilę. Podziwiam rododendrony i azalie. Pięknie kwitną u Ciebie :) Powoli mam też coraz większą ochotę na posadzenie krzewuszek u siebie... szkoda tylko, że tak krótko kwitną :) Muszę pozaznaczać białe orliki dla Ciebie, żeby by...
- 5 cze 2026, o 11:34
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Mój ci on część 3
- Odpowiedzi: 755
- Wyświetlenia: 120589
Re: Mój ci on część 3
Mireczko , gdzie jesteś? :) Za oknem leje, ja trochę smarkam, więc zrobiłam sobie kanapowe przedpołudnie, bo mam wolne. Wpadam z wizytą, kwiatki podziwiam, ale gospodyni wybyła gdzieś... :wink: Coraz bardziej podoba mi się wielosił błękitny u Ciebie. Ma urocze kwiaty :) Czytam sobie o nim i wyczyta...
- 5 cze 2026, o 11:17
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Nowy sezon w ogrodzie na Jurze cz.2
- Odpowiedzi: 426
- Wyświetlenia: 67198
Re: Nowy sezon w ogrodzie na Jurze cz.2
Oszałamiające powojniki, Ewuniu ;:oj Masz już sporą kolekcję. Gratuluję :) Ja nadal czekam na zeszłoroczne niespodzianki biedronkowe. Na razie żyją. :D Fajne listki ma Królowa Bona - takie małe, jasno zielone serduszka. Przeurocze :) Kolumienki pierwsza klasa, bardzo ładnie się prezentują. Brawo Wy!...
- 5 cze 2026, o 09:55
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2
- Odpowiedzi: 791
- Wyświetlenia: 89799
Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2
Jolu, bardzo ładne zdjęcia i rośliny dorodne. Irysy bródkowe kwitną w sam raz na Dzień Matki 
Super wyglądają fioletowe kulę czosnku.
Pozdrawiam serdecznie
Super wyglądają fioletowe kulę czosnku.
Pozdrawiam serdecznie
- 5 cze 2026, o 01:04
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród naturalny - farma kwiatowa
- Odpowiedzi: 40
- Wyświetlenia: 1965
Re: Ogród naturalny - farma kwiatowa
Pokazuj swoje irysy, Florianie, bo moje dopiero sił nabierają. 
Dlaczego irysy bródkowe nie nadają się na kwiat cięty? Pojedynczy kwiat szybko przekwita, ale jest ich zawsze kilka na łodydze…
Dlaczego irysy bródkowe nie nadają się na kwiat cięty? Pojedynczy kwiat szybko przekwita, ale jest ich zawsze kilka na łodydze…
- 4 cze 2026, o 19:34
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Mój ogród niepokazowy cz. 2
- Odpowiedzi: 688
- Wyświetlenia: 102767
Re: Mój ogród niepokazowy cz. 2
Bardzo ładny masz czosnek niedźwiedzi, Halszko 
Mój coś marnieje na RODos... albo mi ktoś podkrada... a ja sobie żałuję, bo taki marny
Muszę przesadzić sobie na wieś 
Mój coś marnieje na RODos... albo mi ktoś podkrada... a ja sobie żałuję, bo taki marny
- 4 cze 2026, o 19:28
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Za furtką
- Odpowiedzi: 226
- Wyświetlenia: 43276
Re: Za furtką
Uroczy dworek, Moniko :) Nigdy nie byłam w Żelazowej Woli. Aż trudno uwierzyć, że 150-200 lat temu w takich dworkach mieszkało tylko ziemiaństwo, czyli ledwo parę procent społeczeństwa, a większość w małych lepiankach. Jak ten świat pędzi do przodu... pamiętam jeszcze taką lepiankę u babci na wsi i ...
- 4 cze 2026, o 19:17
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Różana hacjenda Anego cz.2
- Odpowiedzi: 628
- Wyświetlenia: 80683
Re: Różana hacjenda Anego cz.2
Irysy syberyjskie przylepiły się do mauzera, bo lubią wodę
Piękne są 
- 4 cze 2026, o 19:11
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród pod wierzbą 3
- Odpowiedzi: 652
- Wyświetlenia: 81452
Re: Ogród pod wierzbą 3
Martuś, coś ucichłaś ostatnio... Mam nadzieję, że wszystko O.K. 
Miałam Ci już wcześniej napisać, że znów coś ładnego i mało spotykanego pokazałaś. To Sangwinaria, czyli Krwiowiec kanadyjski. To przy okazji bardzo ciekawe ziółko
Pozdrawiam serdecznie, Martuniu
Miałam Ci już wcześniej napisać, że znów coś ładnego i mało spotykanego pokazałaś. To Sangwinaria, czyli Krwiowiec kanadyjski. To przy okazji bardzo ciekawe ziółko
Pozdrawiam serdecznie, Martuniu
- 4 cze 2026, o 19:00
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród zielonej
- Odpowiedzi: 809
- Wyświetlenia: 94246
Re: Ogród zielonej
Piękny ogród, Soniu 
Biało-niebieskie irysy są rzeczywiście zjawiskowe.
Zapisuję sobie rodka Helsinki do nabycia, jak zamieszkam na wsi
Biało-niebieskie irysy są rzeczywiście zjawiskowe.
Zapisuję sobie rodka Helsinki do nabycia, jak zamieszkam na wsi
- 4 cze 2026, o 10:23
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Kolorowo owocowo 2
- Odpowiedzi: 506
- Wyświetlenia: 69451
Re: Kolorowo owocowo 2
Kawał dobrej roboty odwaliłaś, Kasiu . Brawo Ty! ;:303 U mnie też sporo samosiejek słoneczników i też zostawiłam część, ale tylko takie, które w równym rządku się ustawiły, żeby łatwiej dało się opielić, bo są obecnie prawie w ziemniakach. :lol: I tak samo dosiałam w innym miejscu na późniejsze kwit...

