Znaleziono 3031 wyników

kuneg
10 cze 2026, o 16:52
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Siedlisko między Trzebnicą, a Sułowem - 2026
Odpowiedzi: 198
Wyświetlenia: 14776

Re: Siedlisko między Trzebnicą, a Sułowem - 2026

Dziękuję za odwiedziny i miłe wpisy. 🥰 WIELKIE BRAWA DLA ANDRZEJA!!! Tak, to siedmiopalecznik błotny. Andrzeju , wygrałeś serduszko. Proszę bardzo, to dla Ciebie ;:167 :) Tak, mam co robić. Mój warzywnik ma ok. 10 arów i to tylko na własne potrzeby :lol: Czasem podaruję coś przyjaciołom i znajomym :...
kuneg
9 cze 2026, o 20:46
Forum: Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.
Temat: Nie tylko doniczkowe cz.4
Odpowiedzi: 200
Wyświetlenia: 124994

Re: Nie tylko doniczkowe cz.4

Naszukałam się pelargonii różanych, a tu w kwiaciarni obok mnie stały sobie z miesiąc temu ze 4 odmiany po 16 zł/szt. i były całkiem ładne :lol: Melduję, że mam. :) Kupiłam wysyłkowo, ale nie były jakieś specjalnie okazałe. Na szczęście były w rozsądnej cenie. :) Pochwalę się niebawem, jak już porzą...
kuneg
9 cze 2026, o 00:16
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Zakątki na Dębowym 4
Odpowiedzi: 1130
Wyświetlenia: 111450

Re: Zakątki na Dębowym 4

Piękny masz ogród, Aniu :)
Prawda, czerwiec to chyba najpiękniejszy miesiąc w przyrodzie.
Naparstnice podziwiam i zazdroszczę. W tym roku robię kolejne podejście do nich :)
kuneg
5 cze 2026, o 12:51
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Ogród zielonej
Odpowiedzi: 809
Wyświetlenia: 94246

Re: Ogród zielonej

Znaczy się, że muszę swoje podkarmić :) U Ciebie już naparstnice kwitną? :shock: Wcześnie :) Piękne są :) Próbuję się dochować w tym roku naparstnic. Ponownie. Na razie wysadziłam na grządkę, jesienią, ja nie zakwitną, to pójdą na rabatę... bo podobno miałyby zakwitnąć jeszcze w tym roku, w co nie b...
kuneg
5 cze 2026, o 11:47
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Moje dwa ary szczęścia
Odpowiedzi: 204
Wyświetlenia: 52663

Re: Moje dwa ary szczęścia

Co Tam u Ciebie słychać, Kasiu ? Wpadłam z wizytą, bo leje i mam wolną chwilę. Podziwiam rododendrony i azalie. Pięknie kwitną u Ciebie :) Powoli mam też coraz większą ochotę na posadzenie krzewuszek u siebie... szkoda tylko, że tak krótko kwitną :) Muszę pozaznaczać białe orliki dla Ciebie, żeby by...
kuneg
5 cze 2026, o 11:34
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Mój ci on część 3
Odpowiedzi: 755
Wyświetlenia: 120589

Re: Mój ci on część 3

Mireczko , gdzie jesteś? :) Za oknem leje, ja trochę smarkam, więc zrobiłam sobie kanapowe przedpołudnie, bo mam wolne. Wpadam z wizytą, kwiatki podziwiam, ale gospodyni wybyła gdzieś... :wink: Coraz bardziej podoba mi się wielosił błękitny u Ciebie. Ma urocze kwiaty :) Czytam sobie o nim i wyczyta...
kuneg
5 cze 2026, o 11:17
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Nowy sezon w ogrodzie na Jurze cz.2
Odpowiedzi: 426
Wyświetlenia: 67198

Re: Nowy sezon w ogrodzie na Jurze cz.2

Oszałamiające powojniki, Ewuniu ;:oj Masz już sporą kolekcję. Gratuluję :) Ja nadal czekam na zeszłoroczne niespodzianki biedronkowe. Na razie żyją. :D Fajne listki ma Królowa Bona - takie małe, jasno zielone serduszka. Przeurocze :) Kolumienki pierwsza klasa, bardzo ładnie się prezentują. Brawo Wy!...
kuneg
5 cze 2026, o 09:55
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2
Odpowiedzi: 791
Wyświetlenia: 89799

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Jolu, bardzo ładne zdjęcia i rośliny dorodne. Irysy bródkowe kwitną w sam raz na Dzień Matki :D
Super wyglądają fioletowe kulę czosnku. :)

Pozdrawiam serdecznie :)
kuneg
5 cze 2026, o 01:04
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Ogród naturalny - farma kwiatowa
Odpowiedzi: 40
Wyświetlenia: 1965

Re: Ogród naturalny - farma kwiatowa

Pokazuj swoje irysy, Florianie, bo moje dopiero sił nabierają. :)

Dlaczego irysy bródkowe nie nadają się na kwiat cięty? Pojedynczy kwiat szybko przekwita, ale jest ich zawsze kilka na łodydze…
kuneg
4 cze 2026, o 19:34
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Mój ogród niepokazowy cz. 2
Odpowiedzi: 688
Wyświetlenia: 102767

Re: Mój ogród niepokazowy cz. 2

Bardzo ładny masz czosnek niedźwiedzi, Halszko :)
Mój coś marnieje na RODos... albo mi ktoś podkrada... a ja sobie żałuję, bo taki marny :( Muszę przesadzić sobie na wieś :)
kuneg
4 cze 2026, o 19:28
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Za furtką
Odpowiedzi: 226
Wyświetlenia: 43276

Re: Za furtką

Uroczy dworek, Moniko :) Nigdy nie byłam w Żelazowej Woli. Aż trudno uwierzyć, że 150-200 lat temu w takich dworkach mieszkało tylko ziemiaństwo, czyli ledwo parę procent społeczeństwa, a większość w małych lepiankach. Jak ten świat pędzi do przodu... pamiętam jeszcze taką lepiankę u babci na wsi i ...
kuneg
4 cze 2026, o 19:17
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Różana hacjenda Anego cz.2
Odpowiedzi: 628
Wyświetlenia: 80683

Re: Różana hacjenda Anego cz.2

Irysy syberyjskie przylepiły się do mauzera, bo lubią wodę :lol: Piękne są :)
kuneg
4 cze 2026, o 19:11
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Ogród pod wierzbą 3
Odpowiedzi: 652
Wyświetlenia: 81452

Re: Ogród pod wierzbą 3

Martuś, coś ucichłaś ostatnio... Mam nadzieję, że wszystko O.K. :)

Miałam Ci już wcześniej napisać, że znów coś ładnego i mało spotykanego pokazałaś. To Sangwinaria, czyli Krwiowiec kanadyjski. To przy okazji bardzo ciekawe ziółko :)

Pozdrawiam serdecznie, Martuniu ;:167
kuneg
4 cze 2026, o 19:00
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Ogród zielonej
Odpowiedzi: 809
Wyświetlenia: 94246

Re: Ogród zielonej

Piękny ogród, Soniu :)
Biało-niebieskie irysy są rzeczywiście zjawiskowe. :D
Zapisuję sobie rodka Helsinki do nabycia, jak zamieszkam na wsi :)
kuneg
4 cze 2026, o 10:23
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Kolorowo owocowo 2
Odpowiedzi: 506
Wyświetlenia: 69451

Re: Kolorowo owocowo 2

Kawał dobrej roboty odwaliłaś, Kasiu . Brawo Ty! ;:303 U mnie też sporo samosiejek słoneczników i też zostawiłam część, ale tylko takie, które w równym rządku się ustawiły, żeby łatwiej dało się opielić, bo są obecnie prawie w ziemniakach. :lol: I tak samo dosiałam w innym miejscu na późniejsze kwit...

Wyszukiwanie zaawansowane