Znaleziono 12848 wyników
- 8 cze 2026, o 17:22
- Forum: Róże
- Temat: CHOROBY róż - Cz.2
- Odpowiedzi: 630
- Wyświetlenia: 252259
Re: CHOROBY róż - Cz.2
Może to być brak potasu, końce liści żółkną, a następnie wysychają. przy podlewaniu wodą dodaj siarczanu potasu.
- 7 cze 2026, o 19:37
- Forum: Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -
- Temat: PTAKI - nasi sprzymierzeńcy - 6 cz.
- Odpowiedzi: 863
- Wyświetlenia: 283952
Re: PTAKI - nasi sprzymierzeńcy - 6 cz.
Posadziłam kilka truskawek i zadowolona jak czerwienieją a tu kos bezpardonowo obejmuje dziubkiem pałaszuje taką dorodną , w końcu gość a gospodyni obeszła się smakiem.
- 7 cze 2026, o 19:31
- Forum: REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ
- Temat: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11
- Odpowiedzi: 504
- Wyświetlenia: 332800
Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11
Witaj, napisz coś o sobie, co Ciebie interesuje, pokaż swój ogródek, zapraszamy
- 3 maja 2026, o 22:03
- Forum: Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia
- Temat: Dodaj trzy słowa...
- Odpowiedzi: 517
- Wyświetlenia: 131342
Re: Dodaj trzy słowa...
Kiełbaska na ognisku

- 12 kwie 2026, o 02:21
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 966
- Wyświetlenia: 161978
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
U mnie sobota słoneczna, na plusie 15, ale ok.17 zrobiło się zimno i to bardzo. Ostatnio czyli kilka dni w dzień plus nocą góra plus 4.
- 6 kwie 2026, o 21:56
- Forum: Róże
- Temat: Jak i kiedy ciąć róże wiosną ?
- Odpowiedzi: 728
- Wyświetlenia: 387924
Re: Jak i kiedy ciąć róże wiosną ?
Róże tniemy w terminie połowa marca i kwietnia kiedy miną przymrozki i zakwitnie fortycja tak zalecają ogrodnicy.
- 6 kwie 2026, o 18:29
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 966
- Wyświetlenia: 161978
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
U nas dziś silny wiatr, strażacy mają co robić,
- 6 kwie 2026, o 02:24
- Forum: Róże
- Temat: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3
- Odpowiedzi: 768
- Wyświetlenia: 272378
Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3
Też się skusiłam na kilka, ale te francuskie jakoś do mnie nie przemawiają czy ktoś miał je z kartoników?
- 6 kwie 2026, o 02:14
- Forum: Róże
- Temat: Jak i kiedy ciąć róże wiosną ?
- Odpowiedzi: 728
- Wyświetlenia: 387924
Re: Jak i kiedy ciąć róże wiosną ?
W zasadzie to cięcie róż można rozpocząć kiedy kwitnie fortycja, czyli już pora.
- 6 kwie 2026, o 02:12
- Forum: Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -
- Temat: Paź królowej.... i inne owady cz.2
- Odpowiedzi: 791
- Wyświetlenia: 300172
Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2
U mnie też pojawił się motylek cytrynek.
- 6 kwie 2026, o 02:10
- Forum: Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -
- Temat: PTAKI - nasi sprzymierzeńcy - 6 cz.
- Odpowiedzi: 863
- Wyświetlenia: 283952
Re: PTAKI - nasi sprzymierzeńcy - 6 cz.
Od ok.4 lat Sójka u mnie stałym gościem jednego roku przyprowadziła chyba kawalera. Para kosów buduje gniazdo, sporo rudzików i wróbli, czasem skowronki i szczygły.
- 31 mar 2026, o 15:13
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
- Odpowiedzi: 797
- Wyświetlenia: 186391
Re: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
Miałam nie siać w domu sałaty na rozsadę bo zawsze nic z niej nie wychodziło. W tym roku posiałam w doniczce dużej i miałam wyrzucić ale w to był początek lutego wy-
niosłam do folii postawiłam, podlewałam wkrótce będę pikować, czyli w domu stanowczo za gorąco.
niosłam do folii postawiłam, podlewałam wkrótce będę pikować, czyli w domu stanowczo za gorąco.
- 31 mar 2026, o 14:56
- Forum: REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ
- Temat: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11
- Odpowiedzi: 504
- Wyświetlenia: 332800
Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11
Kasiu witamy i zapraszamy, pochwal się swoim ogrodem, chętnie wymienimy Twoje i nasze doświadczenia
- 5 mar 2026, o 11:18
- Forum: Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia
- Temat: Dodaj trzy słowa...
- Odpowiedzi: 517
- Wyświetlenia: 131342
Re: Dodaj trzy słowa...
Musi być wiosna!
- 8 lut 2026, o 18:08
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 966
- Wyświetlenia: 161978
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Odwilż, lekki śnieg - ale oblodzenie chodników już nieco mniejsze ale jeszcze daje się poczuć. -1 C, pochmurno, brzydko!

