Znaleziono 12848 wyników

tara
8 cze 2026, o 17:22
Forum: Róże
Temat: CHOROBY róż - Cz.2
Odpowiedzi: 630
Wyświetlenia: 252259

Re: CHOROBY róż - Cz.2

Może to być brak potasu, końce liści żółkną, a następnie wysychają. przy podlewaniu wodą dodaj siarczanu potasu.
tara
7 cze 2026, o 19:37
Forum: Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -
Temat: PTAKI - nasi sprzymierzeńcy - 6 cz.
Odpowiedzi: 863
Wyświetlenia: 283952

Re: PTAKI - nasi sprzymierzeńcy - 6 cz.

Posadziłam kilka truskawek i zadowolona jak czerwienieją a tu kos bezpardonowo obejmuje dziubkiem pałaszuje taką dorodną , w końcu gość a gospodyni obeszła się smakiem.
tara
7 cze 2026, o 19:31
Forum: REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ
Temat: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11
Odpowiedzi: 504
Wyświetlenia: 332800

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Witaj, napisz coś o sobie, co Ciebie interesuje, pokaż swój ogródek, zapraszamy
tara
3 maja 2026, o 22:03
Forum: Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia
Temat: Dodaj trzy słowa...
Odpowiedzi: 517
Wyświetlenia: 131342

Re: Dodaj trzy słowa...

Kiełbaska na ognisku ;:138 ;:138
tara
12 kwie 2026, o 02:21
Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Odpowiedzi: 966
Wyświetlenia: 161978

Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2

U mnie sobota słoneczna, na plusie 15, ale ok.17 zrobiło się zimno i to bardzo. Ostatnio czyli kilka dni w dzień plus nocą góra plus 4.
tara
6 kwie 2026, o 21:56
Forum: Róże
Temat: Jak i kiedy ciąć róże wiosną ?
Odpowiedzi: 728
Wyświetlenia: 387924

Re: Jak i kiedy ciąć róże wiosną ?

Róże tniemy w terminie połowa marca i kwietnia kiedy miną przymrozki i zakwitnie fortycja tak zalecają ogrodnicy.
tara
6 kwie 2026, o 18:29
Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Odpowiedzi: 966
Wyświetlenia: 161978

Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2

U nas dziś silny wiatr, strażacy mają co robić,
tara
6 kwie 2026, o 02:24
Forum: Róże
Temat: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3
Odpowiedzi: 768
Wyświetlenia: 272378

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Też się skusiłam na kilka, ale te francuskie jakoś do mnie nie przemawiają czy ktoś miał je z kartoników?
tara
6 kwie 2026, o 02:14
Forum: Róże
Temat: Jak i kiedy ciąć róże wiosną ?
Odpowiedzi: 728
Wyświetlenia: 387924

Re: Jak i kiedy ciąć róże wiosną ?

W zasadzie to cięcie róż można rozpocząć kiedy kwitnie fortycja, czyli już pora.
tara
6 kwie 2026, o 02:12
Forum: Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -
Temat: Paź królowej.... i inne owady cz.2
Odpowiedzi: 791
Wyświetlenia: 300172

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

U mnie też pojawił się motylek cytrynek.
tara
6 kwie 2026, o 02:10
Forum: Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -
Temat: PTAKI - nasi sprzymierzeńcy - 6 cz.
Odpowiedzi: 863
Wyświetlenia: 283952

Re: PTAKI - nasi sprzymierzeńcy - 6 cz.

Od ok.4 lat Sójka u mnie stałym gościem jednego roku przyprowadziła chyba kawalera. Para kosów buduje gniazdo, sporo rudzików i wróbli, czasem skowronki i szczygły.
tara
31 mar 2026, o 15:13
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
Odpowiedzi: 797
Wyświetlenia: 186391

Re: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4

Miałam nie siać w domu sałaty na rozsadę bo zawsze nic z niej nie wychodziło. W tym roku posiałam w doniczce dużej i miałam wyrzucić ale w to był początek lutego wy-
niosłam do folii postawiłam, podlewałam wkrótce będę pikować, czyli w domu stanowczo za gorąco.
tara
31 mar 2026, o 14:56
Forum: REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ
Temat: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11
Odpowiedzi: 504
Wyświetlenia: 332800

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Kasiu witamy i zapraszamy, pochwal się swoim ogrodem, chętnie wymienimy Twoje i nasze doświadczenia
tara
5 mar 2026, o 11:18
Forum: Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia
Temat: Dodaj trzy słowa...
Odpowiedzi: 517
Wyświetlenia: 131342

Re: Dodaj trzy słowa...

Musi być wiosna!
tara
8 lut 2026, o 18:08
Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Odpowiedzi: 966
Wyświetlenia: 161978

Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2

Odwilż, lekki śnieg - ale oblodzenie chodników już nieco mniejsze ale jeszcze daje się poczuć. -1 C, pochmurno, brzydko!

Wyszukiwanie zaawansowane