Znaleziono 6795 wyników
- 21 maja 2026, o 09:22
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
- Odpowiedzi: 308
- Wyświetlenia: 25729
Re: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
Jak ustaliłem to "wirus mozajkowy". Pomidor malinowy usunięty z ziemią i w to miejsce posadziłem nowy pomidor malinowy.
- 20 maja 2026, o 16:07
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
- Odpowiedzi: 308
- Wyświetlenia: 25729
- 20 maja 2026, o 10:26
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
- Odpowiedzi: 308
- Wyświetlenia: 25729
Re: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
Kto pomoże w sprawie przebarwień liści na jednym pomidorze Malinowym w tunelu.
- 20 maja 2026, o 08:18
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
- Odpowiedzi: 308
- Wyświetlenia: 25729
Re: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
Jaka to przyczyna że jeden z pomdorów (malinowy) posadzony 5 maja w tunelu ma takie liście. Pomidory sądząc dawałem obornik przerobiony 5-10 cm pod korzenie i po bokach obornik granulowany. https://i.postimg.cc/PrNb2z2H/IMG-20260520-071357-1.jpg https://i.postimg.cc/DZ2Lsq8d/IMG-20260520-071355.jpg ...
- 15 maja 2026, o 06:22
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Ogórki gruntowe siew, rozsada - uprawa, choroby, szkodniki-cz.7
- Odpowiedzi: 519
- Wyświetlenia: 66992
Re: Ogórki gruntowe siew, rozsada - uprawa, choroby, szkodniki-cz.7
Wysiane ogórki Cezar F1 5 maja jeszcze nie powschodzily. A jak u Was? Czy czekać jeszcze na wschody czy wysiać ponownie?
- 22 mar 2026, o 09:06
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
- Odpowiedzi: 1092
- Wyświetlenia: 90813
Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Wysiałem pomidory koktajlowe do uprawy w tunelu.
- 16 lut 2026, o 15:30
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 962
- Wyświetlenia: 161634
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Rano minus 14*C, teraz minus 6*C.
- 3 lut 2026, o 11:40
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 962
- Wyświetlenia: 161634
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Rano było minus 22*C, teraz minus 10*C.
- 2 lut 2026, o 08:10
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 962
- Wyświetlenia: 161634
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Teraz u mnie minus 20*C.
- 1 lut 2026, o 07:10
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 962
- Wyświetlenia: 161634
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
U mnie teraz minus 18*C.
- 19 sty 2026, o 08:34
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 962
- Wyświetlenia: 161634
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Temperatura minus 14*C, wygląda słońce.
- 18 sty 2026, o 08:01
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 962
- Wyświetlenia: 161634
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
U mnie minus 14*C, zaczyna pokazywać się słońce.
- 22 paź 2025, o 15:09
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Czosnek zimowy cz.6
- Odpowiedzi: 516
- Wyświetlenia: 102613
Re: Czosnek zimowy cz.6
Czym zaprawiacie ząbki czosnku przed sadzeniem?
- 8 paź 2025, o 15:33
- Forum: NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu
- Temat: Tunel foliowy (konstrukcja,budowa,mocowania,problemy) cz.2.
- Odpowiedzi: 28
- Wyświetlenia: 21899
- 7 paź 2025, o 12:17
- Forum: NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu
- Temat: Tunel foliowy (konstrukcja,budowa,mocowania,problemy) cz.2.
- Odpowiedzi: 28
- Wyświetlenia: 21899
Re: Tunel foliowy (konstrukcja,budowa,mocowania,problemy) cz.2.
Mam pierwszy raz w tym roku nowy tunel foliowy o wymiarach 2 na 3 metry. Uprawiałem w nim pomidory i paprykę. Zastanawiam się czy na zimę zdjąć folię (jest wzmocniona) i zmienić miejsce uprawy. Jakie jest wasze zdanie. https://i.postimg.cc/CLsdQDwC/IMG-20251007-105632-1.jpg https://i.postimg.cc/05pN...

