
Znaleziono 2986 wyników
- 29 maja 2026, o 19:06
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Bób cz.4
- Odpowiedzi: 737
- Wyświetlenia: 160540
- 29 maja 2026, o 19:02
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Zakątki na Dębowym 4
- Odpowiedzi: 1125
- Wyświetlenia: 111084
Re: Zakątki na Dębowym 4
Masz dobrą ziemię, to czarnoziem? Czosnki obłędne; jakie to są? U mnie kosaćce jeszcze nie ruszyły. Pachnące piwonie to moje marzenie. Właśnie wsadziłam kupioną 'Prof. Wójcicki' , masz taką może? Miałaś przymrozki; u nas na szczęście nie było ale blisko OC i musiałam wszystko chować i otulać wieczor...
- 29 maja 2026, o 18:47
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Kontrolowana dzikość cz.2
- Odpowiedzi: 226
- Wyświetlenia: 49701
Re: Kontrolowana dzikość cz.2
Ten bodziszek sam sie sieje ale jest krótkotrwały. Dzieci maja bzika na punkcie karmienia tych kóz, mówią do nich. :D A te maleńkie to już są witane z zachwytem, to samo jest z psami...każdy pies ich przyjaciel. Ja bardzo lubię odgłosy wsi tj beczenie,pianie koguta,śpiew ptaków itd. dzieci sąsiadów ...
- 29 maja 2026, o 12:48
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 961
- Wyświetlenia: 161211
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Trochę chmur i 20C tylko ten zimny wiatr psuje atmosfere :D Noc była zimna ok3-4C na szczęście bez mrozu ale musiałam wszystko okrywać bo było ryzyko u nas wysokie; mam nadzieje że to ostatni raz bo to sporo roboty. Dolnoslonzok A mnie się wydawało że u was sporo padało; ale faktycznie wiatr wysusza...
- 29 maja 2026, o 06:48
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogródek Przemka-cz.5
- Odpowiedzi: 227
- Wyświetlenia: 56924
Re: Ogródek Przemka-cz.5
Niebiesko-żółte plamy są obłędne!! Te pomidorki marcowe to chyba wyczarowałeś na photoshopie
A teraz świecę lampę i przesłuchanie ; W jakiej temp je hodowałeś że tak szybko urosły,kiedy siałeś i co to za odmiana? Dobrego sezonu!!!
- 27 maja 2026, o 14:51
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Nowy sezon w ogrodzie na Jurze cz.2
- Odpowiedzi: 424
- Wyświetlenia: 66836
Re: Nowy sezon w ogrodzie na Jurze cz.2
Ależ piękne te kwiatki chrzanu; własnie kupiłam jedna sadzonkę bo nie mam go ale nie wiem gdzie go posadzić. Hot Love faktycznie jest taką
niespodziewanką przyrodniczą...super to wygląda jakby 2 rożne roślinki się splotły. Jakiej wysokości masz te podpory do powojników?
- 27 maja 2026, o 14:37
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Kolorowo owocowo 2
- Odpowiedzi: 506
- Wyświetlenia: 69109
Re: Kolorowo owocowo 2
Ojej ile roboty wykonałaś :roll: ale pomysł super ;:333 jeżeli nie ma się pałąków pod ręką! Dziękuje bardzo za info o liliowcach!! Mnie też ogórki słabo wychodzą tylko octopus dobrze wyszedł, chyba dokupię sadzonek. Ja jeszcze nie wsadzałam ich bo noce zimne. A muszę tez rozłożyć grządki podwyższone...
- 27 maja 2026, o 14:17
- Forum: Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI
- Temat: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- Odpowiedzi: 961
- Wyświetlenia: 161211
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Burza i ostra nawałnica; wreszcie jest czas na kawę. Na szczęście pomidory pod dachem nie połamały się.
Fajnie że leje tylko za mocny wiatr, jak wyjdzie słonko idę sadzić fasolke.
Fajnie że leje tylko za mocny wiatr, jak wyjdzie słonko idę sadzić fasolke.
- 26 maja 2026, o 23:37
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Papryka do gruntu. Część 9
- Odpowiedzi: 1118
- Wyświetlenia: 131968
Re: Papryka do gruntu. Część 9
A jak im mówisz żeby zmieniły swój adres zamieszkania? Mnie już ręce opadają bo są wszędzie i na każdej głębokości...
- 25 maja 2026, o 22:50
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2
- Odpowiedzi: 790
- Wyświetlenia: 89531
Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2
Ta burza tych małych uroczych różowych kwiatuszkow to co jest? Moi znajomi z centralnej części kraju uwielbiają Solinę i niezmiennie jeżdżą tam na urlop od wielu lat.
- 25 maja 2026, o 10:10
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród zielonej
- Odpowiedzi: 808
- Wyświetlenia: 93918
Re: Ogród zielonej
Irysy są przepiękne i masz świetnie skomponowane kolorystycznie. Rodek bajkowy
; u mnie jakos słabo kwitnie. Teraz festiwal orlikow,irysow, czosnków i rodkow
ale u mnie jeszcze marudzą...
- 25 maja 2026, o 10:02
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Kontrolowana dzikość cz.2
- Odpowiedzi: 226
- Wyświetlenia: 49701
Re: Kontrolowana dzikość cz.2
Też właśnie dumam czy bodziszka nie dać pod jodły, miałyby słonce od zachodu. Teren żałobny znika szybko jednak. Pomidory szczepione są mocniejsze,odporniejsze na pewno ale w sumie wszystko zależy od wielu innych czynników. Ja eliminuje siewki tych posianych i wybieram tylko te najmocniejsze ale i t...
- 25 maja 2026, o 09:41
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Kolorowo owocowo 2
- Odpowiedzi: 506
- Wyświetlenia: 69109
Re: Kolorowo owocowo 2
Już złocień u ciebie jest
, cudny! U mnie orliki ciągle jeszcze się ociągają niestety.
Wysadzasz pomidory do gruntu? Nie wiedziałam że liliowce można siać z tych nasion; kiedy dokładnie trzeba to robić; jak zbrązowieją nasienniki?
Wysadzasz pomidory do gruntu? Nie wiedziałam że liliowce można siać z tych nasion; kiedy dokładnie trzeba to robić; jak zbrązowieją nasienniki?
- 25 maja 2026, o 09:35
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: BobejGS- Walka z przeciwnościami, czyli warzywnik Błażeja cz.4
- Odpowiedzi: 958
- Wyświetlenia: 243008
Re: BobejGS- Walka z przeciwnościami, czyli warzywnik Błażeja cz.4
Zazdroszczę buraków. Ja nie moge miec w ogóle bo u nas sarny maja chyba jakiś specjalny radar na buraki
i nawet jak trawa ma 2m wysokosci i większa jest od płotu to one i tak znajdą i wszystko jest zjedzone!!
Wysadzałeś już pomidory do gruntu?
Wysadzałeś już pomidory do gruntu?
- 20 maja 2026, o 14:12
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród naturalny - farma kwiatowa
- Odpowiedzi: 40
- Wyświetlenia: 1775
Re: Ogród naturalny - farma kwiatowa
Przeuroczy ten zakątek rustykalny
kosaćce i wieczornik cudne. Wieczornik pachnie?

