Znaleziono 12234 wyniki
- 13 cze 2026, o 08:33
- Forum: Drzewa i krzewy OWOCOWE
- Temat: Maliny jakie odmiany polecacie ?
- Odpowiedzi: 501
- Wyświetlenia: 297602
Re: Maliny jakie odmiany polecacie ?
Promyk taki niski jest ? Nadaje się do tunelu.
Mój ostatni zakup to Poranek,ma rosnąć bez podpór.
- 13 cze 2026, o 08:30
- Forum: Drzewa i krzewy OWOCOWE
- Temat: Truskawki - cz.6
- Odpowiedzi: 717
- Wyświetlenia: 84025
Re: Truskawki - cz.6
W tym sezonie mam same wpadki z truskawkami. To już 3 zakupy,na jakiś czas muszę odpuścić.
Zaczyna dojrzewać Hademar,strasznie szybko rośnie. Ciekawa jestem jak smak,ale wiem,że może być gorszy.
Zaczyna dojrzewać Hademar,strasznie szybko rośnie. Ciekawa jestem jak smak,ale wiem,że może być gorszy.
- 13 cze 2026, o 08:23
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
- Odpowiedzi: 797
- Wyświetlenia: 186353
Re: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
Myślałam,że Bona całosezonowa i też ją wysiałam. U mnie też wszystkie zakwitły.
- 12 cze 2026, o 20:56
- Forum: Drzewa i krzewy OWOCOWE
- Temat: Truskawki - cz.6
- Odpowiedzi: 717
- Wyświetlenia: 84025
Re: Truskawki - cz.6
Chwalą Serafinę,ale sadzonki dostępne,tylko w dużych ilościach.
30 cm to dobre odległość,za bardzo zagęszczać nie można .
30 cm to dobre odległość,za bardzo zagęszczać nie można .
- 12 cze 2026, o 20:53
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
- Odpowiedzi: 797
- Wyświetlenia: 186353
Re: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
Miałam,nawet teraz mam,ale nie wiem ,która to jest ,bo posiałam Bonę razem z Marsalusem.
- 12 cze 2026, o 20:38
- Forum: Drzewa i krzewy OWOCOWE
- Temat: Truskawki - cz.6
- Odpowiedzi: 717
- Wyświetlenia: 84025
Re: Truskawki - cz.6
Miałam powtarzającą w tunelu i Giganta. Powtarzająca jest super wczesna ,myślę by pierwsze kwiaty usuwać i wtedy z następnych
urosną większe truskawki. Gigant nie jest bardzo wczesny a ja szukam bardzo wczesnej . Problemów z zapylaniem nie ma.
Jestem zła ,bo nadal nie wiem,które posadzę w tunelu.
urosną większe truskawki. Gigant nie jest bardzo wczesny a ja szukam bardzo wczesnej . Problemów z zapylaniem nie ma.
Jestem zła ,bo nadal nie wiem,które posadzę w tunelu.
- 12 cze 2026, o 19:01
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Papryka - choroby,szkodniki,problemy
- Odpowiedzi: 761
- Wyświetlenia: 188111
Re: Papryka - choroby,szkodniki,problemy
Czy to jest taki czarny osad? Przyszło mi do głowy,że to mogą być grzyby sadzakowe,efekt żerowania mszycy.
- 12 cze 2026, o 12:56
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
- Odpowiedzi: 1112
- Wyświetlenia: 91844
Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
W tym sezonie zrobiłam już 2 opryski Agro Eca Protect i odpukać, jest dobrze.
To dopiero czerwiec,ale chyba dokupię. Nawet bakteryjnych nie widzę.
To dopiero czerwiec,ale chyba dokupię. Nawet bakteryjnych nie widzę.
- 12 cze 2026, o 09:23
- Forum: Drzewa i krzewy OWOCOWE
- Temat: Truskawki - cz.6
- Odpowiedzi: 717
- Wyświetlenia: 84025
Re: Truskawki - cz.6
Właśnie u mnie teraz, kiedy jest zbiór truskawki,pada deszcz . Bez ochrony nie zostawię.
Tak zrobię,że posadzę kilka odmian w tunelu i sprawdzę,która się najlepiej nadaje. A takie piękne opinie o tej
Randezvous czytałam.
Tak zrobię,że posadzę kilka odmian w tunelu i sprawdzę,która się najlepiej nadaje. A takie piękne opinie o tej
Randezvous czytałam.
- 12 cze 2026, o 09:18
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
- Odpowiedzi: 312
- Wyświetlenia: 26093
Re: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
Miałam takie mszyce na wszystkim. Opryskałam szaryn mydłem z dodatkiem neem z adiuwantem,mszyce podły,rośliny
żyją,oprysk zadziałał.
żyją,oprysk zadziałał.
- 12 cze 2026, o 08:08
- Forum: Drzewa i krzewy OWOCOWE
- Temat: Truskawki - cz.6
- Odpowiedzi: 717
- Wyświetlenia: 84025
Re: Truskawki - cz.6
Idę pryskać. Po deszczach mogą zacząć pleśnieć,a szkoda.
Wczoraj obejrzałam filmik,że ta Rendezvous to słaba odmiana,wielka szkoda,że dopiero teraz,kiedy truskawka już posadzona.
Wyczytałam,że najlepsze do tunelu na wczesny zbiór to Seraphine i Glorielle,tylko gdzie sadzonki kupić ?
Wczoraj obejrzałam filmik,że ta Rendezvous to słaba odmiana,wielka szkoda,że dopiero teraz,kiedy truskawka już posadzona.
Wyczytałam,że najlepsze do tunelu na wczesny zbiór to Seraphine i Glorielle,tylko gdzie sadzonki kupić ?
- 12 cze 2026, o 08:01
- Forum: Drzewa i krzewy OWOCOWE
- Temat: Maliny jakie odmiany polecacie ?
- Odpowiedzi: 501
- Wyświetlenia: 297602
Re: Maliny jakie odmiany polecacie ?
Seta,jakim cudem Fallgold już dojrzewa? U mnie dojrzewają ,ale maliny tunelowe.Z ogrodu jeszcze trzeba trochę poczekać.
Pewnie mieszkasz w cieplejszej części Polski?
Pewnie mieszkasz w cieplejszej części Polski?
- 12 cze 2026, o 07:58
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
- Odpowiedzi: 1112
- Wyświetlenia: 91844
Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Nic nie wywalać,może im przejdzie,ewentualnie opryskać Agro Eca Protect i obserwować. Kasia,ładnie zawiązał. ;:333 U mnie ten początek sezonu słabawy,ledwo co kilka pomidorków przynoszę. Jemy ogórki i czekamy na pomidorowy wysyp. ;:oj Wczoraj dokupiłam pomidora na wczesną uprawę, to Benito. Na filmi...
- 11 cze 2026, o 08:28
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
- Odpowiedzi: 1112
- Wyświetlenia: 91844
Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Kasia,ten najbardziej oblepiony pomidorkami, jaka to odmiana ?
- 11 cze 2026, o 07:48
- Forum: Drzewa i krzewy OWOCOWE
- Temat: Truskawki - cz.6
- Odpowiedzi: 717
- Wyświetlenia: 84025
Re: Truskawki - cz.6
Niestety szara pleśń już się pojawiła. Jeśli nie będzie padać opryskam laminaryną . Gigant jest podatny, Verdi raczej nie,
Magnus się zdarzają. Trzeba działać ,może lepszy będzie oprysk Agro Eca Protect,wszystko tym polecę.
Magnus się zdarzają. Trzeba działać ,może lepszy będzie oprysk Agro Eca Protect,wszystko tym polecę.

