Znaleziono 7960 wyników

Pelasia
14 cze 2026, o 18:23
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Papryka do gruntu. Część 9
Odpowiedzi: 1124
Wyświetlenia: 133059

Re: Papryka do gruntu. Część 9

Robię tak , o kiedy zobaczyłam ten filmik( tunelowe love)
Asia
Pelasia
13 cze 2026, o 13:50
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Wszystko o pomidorach cz. 22
Odpowiedzi: 425
Wyświetlenia: 30802

Re: Wszystko o pomidorach cz. 22

Ania, między innymi dlatego je wzięłam.
Asia
Pelasia
12 cze 2026, o 21:19
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
Odpowiedzi: 797
Wyświetlenia: 186476

Re: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4

Poasialm kilkanaście nasion do doniczki.
Niby napisane jest , żeby siać wisna i dopiero w lipcu.
W tym roku salta zrobiła mi psikusa i zakwitała za szybko
Pelasia
12 cze 2026, o 20:33
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
Odpowiedzi: 797
Wyświetlenia: 186476

Re: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4

Kupiłam nasilona salty Bona,
Miał ktoś tą odmianę? Można ją teraz posiać?
Pelasia
12 cze 2026, o 20:23
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Wszystko o pomidorach cz. 22
Odpowiedzi: 425
Wyświetlenia: 30802

Re: Wszystko o pomidorach cz. 22

Siała różne , ale to ogólnie dostępne odmiany
Wielkoowocowe .
Zobaczymy :uszy
Pelasia
12 cze 2026, o 19:42
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Wszystko o pomidorach cz. 22
Odpowiedzi: 425
Wyświetlenia: 30802

Re: Wszystko o pomidorach cz. 22

A ja dzisiaj wzięłam od sąsiadki działkowej 5 szt zabiedzonych sadzonek. Chciała je wyrzucić. Tak, jak bym miała za mało krzaków. Teraz dobiłam do setki :;230 , Do dołka dałam obornik, korzonki obsypałam mikroryza, podlałam żółtym kristalonem, bo były całe fioletowe, tylko czubki miały zielonkawe. Z...
Pelasia
12 cze 2026, o 10:58
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Odpowiedzi: 1117
Wyświetlenia: 92355

Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10

Joker, nie jest szorstka , nie kaleczy pomidorów, jest szeroka , wydaje mi się być lepsza od sznurka :wink:
Musze dokupić zapinki , bo skonczyły mi się
Pelasia
12 cze 2026, o 07:46
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Odpowiedzi: 1117
Wyświetlenia: 92355

Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10

Szkoda by było wywalić tak dużo pomidorów :roll:
Pelasia
12 cze 2026, o 07:26
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Odpowiedzi: 1117
Wyświetlenia: 92355

Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10

U mnie też nieciekawie. Stoję przed decyzją czy wyrwac kolejne 7 krzaków podejrzanych o mozaikę. Reszta przeazotowana ale ciągnie jakoś. Waszym zdaniem usuwac te ze zdjęć? Cały sezon i tak w plecy. ;:145 a swoją drogą dużo anomalii w uprawie w tym roku ludzie zauważają. https://i.postimg.cc/ZRWqhG2...
Pelasia
12 cze 2026, o 06:41
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
Odpowiedzi: 317
Wyświetlenia: 26395

Re: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23

Z pomidorów mszyce ściągam , ubieram rękawiczki i je ze tak powiem likwiduje... :wink:
Rękawiczki potem do śmieci .
Pelasia
11 cze 2026, o 15:26
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Odpowiedzi: 1117
Wyświetlenia: 92355

Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10

Moje pomidorki w szklarni też się mają ok W tym roku wcisnęłam więcej o 3 szt , Na razie nie ugoda to źle. https://i.postimg.cc/gcQw1dzw/image.jpg https://i.postimg.cc/zfz3TG7r/image.jpg Na drugim gronie też ma zawiązane owce Rosamunda ma owoce na dwóch gronach https://i.postimg.cc/ZR13Syt4/image.jp...
Pelasia
7 cze 2026, o 15:57
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Krzyżówki Kasencji
Odpowiedzi: 312
Wyświetlenia: 109411

Re: Krzyżówki Kasencji

Kojarzę że regularne, uprawiałam je kupę lat temu …
Pelasia
6 cze 2026, o 11:39
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Odpowiedzi: 1117
Wyświetlenia: 92355

Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10

A czym masz przymocowane taśmy do gleby? Nie owijasz krzaków, tylko przypinasz tymi zapinkami?
Ja sowiej owijam tą taśmą i tak się zastanawiam czy dobrze robię, bo są szerokie …
Sam robiłeś tunel? Takie ładne kantówki …na to folia?
Pelasia
4 cze 2026, o 22:08
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Groszek zielony- wszystko o grochu cz.2
Odpowiedzi: 131
Wyświetlenia: 23493

Re: Groszek zielony- wszystko o grochu cz.2

Ja już po woli podjadam groszek.


Obrazek

Obrazek
Pelasia
4 cze 2026, o 22:06
Forum: Uprawy WARZYWNICZE
Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Odpowiedzi: 1117
Wyświetlenia: 92355

Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10

Krasnomordina jest niskim pomidorem?

Wyszukiwanie zaawansowane