Robię tak , o kiedy zobaczyłam ten filmik( tunelowe love)
Asia
Znaleziono 7960 wyników
- 14 cze 2026, o 18:23
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Papryka do gruntu. Część 9
- Odpowiedzi: 1124
- Wyświetlenia: 133059
- 13 cze 2026, o 13:50
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Wszystko o pomidorach cz. 22
- Odpowiedzi: 425
- Wyświetlenia: 30802
Re: Wszystko o pomidorach cz. 22
Ania, między innymi dlatego je wzięłam.
Asia
Asia
- 12 cze 2026, o 21:19
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
- Odpowiedzi: 797
- Wyświetlenia: 186476
Re: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
Poasialm kilkanaście nasion do doniczki.
Niby napisane jest , żeby siać wisna i dopiero w lipcu.
W tym roku salta zrobiła mi psikusa i zakwitała za szybko
Niby napisane jest , żeby siać wisna i dopiero w lipcu.
W tym roku salta zrobiła mi psikusa i zakwitała za szybko
- 12 cze 2026, o 20:33
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
- Odpowiedzi: 797
- Wyświetlenia: 186476
Re: Sałata,odmiany,wysiew, uprawa,wymagania, problemy cz.4
Kupiłam nasilona salty Bona,
Miał ktoś tą odmianę? Można ją teraz posiać?
Miał ktoś tą odmianę? Można ją teraz posiać?
- 12 cze 2026, o 20:23
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Wszystko o pomidorach cz. 22
- Odpowiedzi: 425
- Wyświetlenia: 30802
Re: Wszystko o pomidorach cz. 22
Siała różne , ale to ogólnie dostępne odmiany
Wielkoowocowe .
Zobaczymy
Wielkoowocowe .
Zobaczymy
- 12 cze 2026, o 19:42
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Wszystko o pomidorach cz. 22
- Odpowiedzi: 425
- Wyświetlenia: 30802
Re: Wszystko o pomidorach cz. 22
A ja dzisiaj wzięłam od sąsiadki działkowej 5 szt zabiedzonych sadzonek. Chciała je wyrzucić. Tak, jak bym miała za mało krzaków. Teraz dobiłam do setki :;230 , Do dołka dałam obornik, korzonki obsypałam mikroryza, podlałam żółtym kristalonem, bo były całe fioletowe, tylko czubki miały zielonkawe. Z...
- 12 cze 2026, o 10:58
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
- Odpowiedzi: 1117
- Wyświetlenia: 92355
Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Joker, nie jest szorstka , nie kaleczy pomidorów, jest szeroka , wydaje mi się być lepsza od sznurka
Musze dokupić zapinki , bo skonczyły mi się
Musze dokupić zapinki , bo skonczyły mi się
- 12 cze 2026, o 07:46
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
- Odpowiedzi: 1117
- Wyświetlenia: 92355
Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Szkoda by było wywalić tak dużo pomidorów 
- 12 cze 2026, o 07:26
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
- Odpowiedzi: 1117
- Wyświetlenia: 92355
Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
U mnie też nieciekawie. Stoję przed decyzją czy wyrwac kolejne 7 krzaków podejrzanych o mozaikę. Reszta przeazotowana ale ciągnie jakoś. Waszym zdaniem usuwac te ze zdjęć? Cały sezon i tak w plecy. ;:145 a swoją drogą dużo anomalii w uprawie w tym roku ludzie zauważają. https://i.postimg.cc/ZRWqhG2...
- 12 cze 2026, o 06:41
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
- Odpowiedzi: 317
- Wyświetlenia: 26395
Re: Pomidory - choroby i szkodniki cz.23
Z pomidorów mszyce ściągam , ubieram rękawiczki i je ze tak powiem likwiduje...
Rękawiczki potem do śmieci .
Rękawiczki potem do śmieci .
- 11 cze 2026, o 15:26
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
- Odpowiedzi: 1117
- Wyświetlenia: 92355
Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Moje pomidorki w szklarni też się mają ok W tym roku wcisnęłam więcej o 3 szt , Na razie nie ugoda to źle. https://i.postimg.cc/gcQw1dzw/image.jpg https://i.postimg.cc/zfz3TG7r/image.jpg Na drugim gronie też ma zawiązane owce Rosamunda ma owoce na dwóch gronach https://i.postimg.cc/ZR13Syt4/image.jp...
- 7 cze 2026, o 15:57
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Krzyżówki Kasencji
- Odpowiedzi: 312
- Wyświetlenia: 109411
Re: Krzyżówki Kasencji
Kojarzę że regularne, uprawiałam je kupę lat temu …
- 6 cze 2026, o 11:39
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
- Odpowiedzi: 1117
- Wyświetlenia: 92355
Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
A czym masz przymocowane taśmy do gleby? Nie owijasz krzaków, tylko przypinasz tymi zapinkami?
Ja sowiej owijam tą taśmą i tak się zastanawiam czy dobrze robię, bo są szerokie …
Sam robiłeś tunel? Takie ładne kantówki …na to folia?
Ja sowiej owijam tą taśmą i tak się zastanawiam czy dobrze robię, bo są szerokie …
Sam robiłeś tunel? Takie ładne kantówki …na to folia?
- 4 cze 2026, o 22:08
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Groszek zielony- wszystko o grochu cz.2
- Odpowiedzi: 131
- Wyświetlenia: 23493
- 4 cze 2026, o 22:06
- Forum: Uprawy WARZYWNICZE
- Temat: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
- Odpowiedzi: 1117
- Wyświetlenia: 92355
Re: Pomidory uprawiane pod folią, w tunelu cz. 10
Krasnomordina jest niskim pomidorem?



