Nasadzenia po warzywniku robią wrażenie
Znaleziono 4995 wyników
- 5 cze 2026, o 22:09
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród zielonej
- Odpowiedzi: 814
- Wyświetlenia: 94658
Re: Ogród zielonej
Ja chyba mieszkam w innej strefie klimatycznej, ale przynajmniej napatrzę się na naparstnice i piwonie
Nasadzenia po warzywniku robią wrażenie
Nasadzenia po warzywniku robią wrażenie
- 5 cze 2026, o 21:56
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Nowy sezon w ogrodzie na Jurze cz.2
- Odpowiedzi: 427
- Wyświetlenia: 67464
Re: Nowy sezon w ogrodzie na Jurze cz.2
Śliczne kosaćce
O mój powojnik Westerplatte czeka na posadzenie (może jutro dam radę), obym się doczekała kwitnienia jak u twojego
ps. u mnie kwitnie tylko jedna róża (póki co) ostatnio kupiona.
O mój powojnik Westerplatte czeka na posadzenie (może jutro dam radę), obym się doczekała kwitnienia jak u twojego
ps. u mnie kwitnie tylko jedna róża (póki co) ostatnio kupiona.
- 4 cze 2026, o 20:46
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: W moim ogrodzie cz.4
- Odpowiedzi: 741
- Wyświetlenia: 136590
Re: W moim ogrodzie cz.4
Soniu trochę żałuję że tak szybko wykopałam żarnowca może by odżył :) Ostatnio nawet w nocy jest kilkanaście stopni, dlatego coraz odważniej wychodzę z rozsadami z domu. Krzewuszki - najtrwalsze są te o zielonych liściach (miałam już variegata, czerwonolistne i przepadły) https://i.postimg.cc/SNvTV7...
- 31 maja 2026, o 19:54
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Doktor Loki i jego dżungla, część następna (od 2023.)
- Odpowiedzi: 969
- Wyświetlenia: 113314
Re: Doktor Loki i jego dżungla, część następna (od 2023.)
U ciebie już kwitną groszki, a ja wciąż boję się swoje wystawić do ogrodu (czekam na cieplejsze noce).
Róże, kalle, liliowce, cóż więcej trzeba by napawać się pięknem roślin?
Róże, kalle, liliowce, cóż więcej trzeba by napawać się pięknem roślin?
- 31 maja 2026, o 19:47
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Na starym po nowemu 6
- Odpowiedzi: 559
- Wyświetlenia: 104221
Re: Na starym po nowemu 6
Mi ostatnio wszedł w ogórki jakiś szkodnik glebowy, ciekawe czy będę miała ogórki w tym roku, a mam ich raczej mało.
Ciekawe jakie krzewy poległy na ziemię?
Ciekawe jakie krzewy poległy na ziemię?
- 31 maja 2026, o 19:34
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród naturalny - farma kwiatowa
- Odpowiedzi: 41
- Wyświetlenia: 2106
Re: Ogród naturalny - farma kwiatowa
'Champagne Encore' śliczny irysek
Mam Salonique (m.in) u mnie to jeden z wcześniejszych.
Mam Salonique (m.in) u mnie to jeden z wcześniejszych.
- 31 maja 2026, o 19:20
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Siedlisko między Trzebnicą, a Sułowem - 2026
- Odpowiedzi: 201
- Wyświetlenia: 15077
Re: Siedlisko między Trzebnicą, a Sułowem - 2026
Łubiny wspaniale kępy
czy posypujesz je czymś że są tak dorodne?
Ależ ogromny warzywnik
Ciekawe co tam rośnie?
Ależ ogromny warzywnik
- 31 maja 2026, o 19:15
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: W moim ogrodzie cz.4
- Odpowiedzi: 741
- Wyświetlenia: 136590
Re: W moim ogrodzie cz.4
Kasiu pozdrawiam :wit Koniec maja, pierwsze dni były cieplutkie, potem nastąpiło ochłodzenie aż do końca miesiąca. https://i.postimg.cc/3JfD7YSZ/IMG-2271.jpg https://i.postimg.cc/05bTcqMC/IMG-2300.jpg https://i.postimg.cc/CxQMr4Md/IMG-2287.jpg https://i.postimg.cc/T3Lv1vGw/IMG-2316.jpg https://i.po...
- 27 maja 2026, o 22:18
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród zielonej
- Odpowiedzi: 814
- Wyświetlenia: 94658
Re: Ogród zielonej
Soniu twoje dalie już kwitną, moje dopiero co liski wypuściły przy ziemi. Zdrowia i dobrej pogody 
- 27 maja 2026, o 21:57
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Doktor Loki i jego dżungla, część następna (od 2023.)
- Odpowiedzi: 969
- Wyświetlenia: 113314
Re: Doktor Loki i jego dżungla, część następna (od 2023.)
O pierwsze widzę żeby ostróżki o różnych kolorach rosły tak blisko. Kilka lat temu miałam dwie ostróżki jasną i ciemną, na drugi rok jaśniejsza pociemniała. Kwiat passiflory
ps. u mnie lata sporo zapylaczy
ps. u mnie lata sporo zapylaczy
- 24 maja 2026, o 22:35
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Moje dwa ary szczęścia
- Odpowiedzi: 210
- Wyświetlenia: 52850
Re: Moje dwa ary szczęścia
Krzewuszka oblepiona kwiatami, azalie cudnej urody i wiosenny klematis
(u mnie rosną tylko letnie powojniki).
- 24 maja 2026, o 15:28
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: W moim ogrodzie cz.4
- Odpowiedzi: 741
- Wyświetlenia: 136590
Re: W moim ogrodzie cz.4
Witajcie połowa wiosny na północy była zimna, parę ciepłych ostatnich dni i budleja puściła listki (u podstawy krzewu) i piwonia drzewiasta też :) Nawet perowskia okazała się żywa (w drugiej połowie maja) ;:oj Wypadła jedna róża i żarnowiec. Jabłonka ozdobna https://i.postimg.cc/vmKYRsqM/IMG-2269-1....
- 16 maja 2026, o 21:52
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: W moim ogrodzie cz.4
- Odpowiedzi: 741
- Wyświetlenia: 136590
Re: W moim ogrodzie cz.4
Bea mam niedaleko ogród dendnrologiczny, jeszcze go całego nie obeszłam (Wirty) :) , byłam w Hortulusie, a do Przelewic jeszcze nie dotarłam. Moszenki przeżyły - mają maleńkie listki. Dzisiaj przycinałam przemarznięte pędy jaśminowców. Wypadła mi piwonia drzewiasta. Budleję miałam przynajmniej 10 l...
- 5 maja 2026, o 06:11
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród zielonej
- Odpowiedzi: 814
- Wyświetlenia: 94658
Re: Ogród zielonej
Liczne sasanki robią wrażenie
u mnie one nie utrzymały się. Iryski fioletowe cudne w kolorze i spora kępka.
- 3 maja 2026, o 15:18
- Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
- Temat: Ogród naturalny - farma kwiatowa
- Odpowiedzi: 41
- Wyświetlenia: 2106
Re: Ogród naturalny - farma kwiatowa
Cudne epimedium
moje kosaćce na razie jeszcze nie kwitną, miło było popatrzeć na Twoje 
W tym roku nie mam kwitnących laków, ale za rok powinnam mieć (mam rozsadę)
W tym roku nie mam kwitnących laków, ale za rok powinnam mieć (mam rozsadę)

