Znaleziono 4995 wyników

Bufo-bufo
5 cze 2026, o 22:09
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Ogród zielonej
Odpowiedzi: 814
Wyświetlenia: 94658

Re: Ogród zielonej

Ja chyba mieszkam w innej strefie klimatycznej, ale przynajmniej napatrzę się na naparstnice i piwonie
Nasadzenia po warzywniku robią wrażenie ;:oj
Bufo-bufo
5 cze 2026, o 21:56
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Nowy sezon w ogrodzie na Jurze cz.2
Odpowiedzi: 427
Wyświetlenia: 67464

Re: Nowy sezon w ogrodzie na Jurze cz.2

Śliczne kosaćce :)
O mój powojnik Westerplatte czeka na posadzenie (może jutro dam radę), obym się doczekała kwitnienia jak u twojego :)
ps. u mnie kwitnie tylko jedna róża (póki co) ostatnio kupiona.
Bufo-bufo
4 cze 2026, o 20:46
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: W moim ogrodzie cz.4
Odpowiedzi: 741
Wyświetlenia: 136590

Re: W moim ogrodzie cz.4

Soniu trochę żałuję że tak szybko wykopałam żarnowca może by odżył :) Ostatnio nawet w nocy jest kilkanaście stopni, dlatego coraz odważniej wychodzę z rozsadami z domu. Krzewuszki - najtrwalsze są te o zielonych liściach (miałam już variegata, czerwonolistne i przepadły) https://i.postimg.cc/SNvTV7...
Bufo-bufo
31 maja 2026, o 19:54
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Doktor Loki i jego dżungla, część następna (od 2023.)
Odpowiedzi: 969
Wyświetlenia: 113314

Re: Doktor Loki i jego dżungla, część następna (od 2023.)

U ciebie już kwitną groszki, a ja wciąż boję się swoje wystawić do ogrodu (czekam na cieplejsze noce).
Róże, kalle, liliowce, cóż więcej trzeba by napawać się pięknem roślin?
Bufo-bufo
31 maja 2026, o 19:47
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Na starym po nowemu 6
Odpowiedzi: 559
Wyświetlenia: 104221

Re: Na starym po nowemu 6

Mi ostatnio wszedł w ogórki jakiś szkodnik glebowy, ciekawe czy będę miała ogórki w tym roku, a mam ich raczej mało.

Ciekawe jakie krzewy poległy na ziemię?
Bufo-bufo
31 maja 2026, o 19:34
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Ogród naturalny - farma kwiatowa
Odpowiedzi: 41
Wyświetlenia: 2106

Re: Ogród naturalny - farma kwiatowa

'Champagne Encore' śliczny irysek :)
Mam Salonique (m.in) u mnie to jeden z wcześniejszych.
Bufo-bufo
31 maja 2026, o 19:20
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Siedlisko między Trzebnicą, a Sułowem - 2026
Odpowiedzi: 201
Wyświetlenia: 15077

Re: Siedlisko między Trzebnicą, a Sułowem - 2026

Łubiny wspaniale kępy :) czy posypujesz je czymś że są tak dorodne?
Ależ ogromny warzywnik ;:oj Ciekawe co tam rośnie?
Bufo-bufo
31 maja 2026, o 19:15
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: W moim ogrodzie cz.4
Odpowiedzi: 741
Wyświetlenia: 136590

Re: W moim ogrodzie cz.4

Kasiu pozdrawiam :wit Koniec maja, pierwsze dni były cieplutkie, potem nastąpiło ochłodzenie aż do końca miesiąca. https://i.postimg.cc/3JfD7YSZ/IMG-2271.jpg https://i.postimg.cc/05bTcqMC/IMG-2300.jpg https://i.postimg.cc/CxQMr4Md/IMG-2287.jpg https://i.postimg.cc/T3Lv1vGw/IMG-2316.jpg https://i.po...
Bufo-bufo
27 maja 2026, o 22:18
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Ogród zielonej
Odpowiedzi: 814
Wyświetlenia: 94658

Re: Ogród zielonej

Soniu twoje dalie już kwitną, moje dopiero co liski wypuściły przy ziemi. Zdrowia i dobrej pogody :)
Bufo-bufo
27 maja 2026, o 21:57
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Doktor Loki i jego dżungla, część następna (od 2023.)
Odpowiedzi: 969
Wyświetlenia: 113314

Re: Doktor Loki i jego dżungla, część następna (od 2023.)

O pierwsze widzę żeby ostróżki o różnych kolorach rosły tak blisko. Kilka lat temu miałam dwie ostróżki jasną i ciemną, na drugi rok jaśniejsza pociemniała. Kwiat passiflory ;:167

ps. u mnie lata sporo zapylaczy
Bufo-bufo
24 maja 2026, o 22:35
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Moje dwa ary szczęścia
Odpowiedzi: 210
Wyświetlenia: 52850

Re: Moje dwa ary szczęścia

Krzewuszka oblepiona kwiatami, azalie cudnej urody i wiosenny klematis ;:oj (u mnie rosną tylko letnie powojniki).
Bufo-bufo
24 maja 2026, o 15:28
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: W moim ogrodzie cz.4
Odpowiedzi: 741
Wyświetlenia: 136590

Re: W moim ogrodzie cz.4

Witajcie połowa wiosny na północy była zimna, parę ciepłych ostatnich dni i budleja puściła listki (u podstawy krzewu) i piwonia drzewiasta też :) Nawet perowskia okazała się żywa (w drugiej połowie maja) ;:oj Wypadła jedna róża i żarnowiec. Jabłonka ozdobna https://i.postimg.cc/vmKYRsqM/IMG-2269-1....
Bufo-bufo
16 maja 2026, o 21:52
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: W moim ogrodzie cz.4
Odpowiedzi: 741
Wyświetlenia: 136590

Re: W moim ogrodzie cz.4

Bea mam niedaleko ogród dendnrologiczny, jeszcze go całego nie obeszłam (Wirty) :) , byłam w Hortulusie, a do Przelewic jeszcze nie dotarłam. Moszenki przeżyły - mają maleńkie listki. Dzisiaj przycinałam przemarznięte pędy jaśminowców. Wypadła mi piwonia drzewiasta. Budleję miałam przynajmniej 10 l...
Bufo-bufo
5 maja 2026, o 06:11
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Ogród zielonej
Odpowiedzi: 814
Wyświetlenia: 94658

Re: Ogród zielonej

Liczne sasanki robią wrażenie :) u mnie one nie utrzymały się. Iryski fioletowe cudne w kolorze i spora kępka.
Bufo-bufo
3 maja 2026, o 15:18
Forum: Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW
Temat: Ogród naturalny - farma kwiatowa
Odpowiedzi: 41
Wyświetlenia: 2106

Re: Ogród naturalny - farma kwiatowa

Cudne epimedium ;:333 moje kosaćce na razie jeszcze nie kwitną, miło było popatrzeć na Twoje :)
W tym roku nie mam kwitnących laków, ale za rok powinnam mieć (mam rozsadę)

Wyszukiwanie zaawansowane