Ogród Marty -Cz . X

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Witaj Martusiu ;:196
Cieszę się że Wam pogoda dopisała i nacieszyłyście się sobą ;:4
Ja podobnie jak Iwonka pobrykam sobie wirtualnie po Twoim pięknym ogrodzie :D
Czekam na zdjęcia ze spotkania - chyba robiłyście ???
Marzena77
500p
500p
Posty: 878
Od: 6 lip 2014, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Witaj i ja zaznaczam wątek
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7829
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Martuś zajrzyj proszę do mnie i podpowiedz Krysi co z ta różą ma zrobić ;:196
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
Margo_margo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1887
Od: 27 lip 2014, o 13:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Martuniu Obrazek
Korzystając z chwilowego dostępu do sieci (na wsi mam zasięg do bani ;:223 ) przybiegłam aby serdecznie podziękować za wczorajszy, fantastyczny dzień. Nie będę pisała, że Twój ogród jest fantastyczny bo chyba nikt nie ma wątpliwości; nie będę pisała, że jedzenie przepyszne, bo to oczywiste ale przede wszystkim jesteś wspaniałą gospodynią. Ujmujesz swoją energią, otwartością, ogromną radością życia.
To prawda, że czasu było zbyt mało, tematy nie kończyły się i gdyby noc nas nie goniła, to pewnie nie pozbyłabyś się nas tak łatwo.
Mój berbeć dziś pytał, kiedy pojedziemy do Cioci co robi pyszne kompoty i kluski ;:306
No i schował gdzieś w tej gęstwinie pięknych roślin swoje autka ;:173 Powiedział, że musi pokazać gdzie :;230
Jeszcze raz dziękuję za gościnę, za dary od ;:167 a dziewczynom za świetny humor, pogaduchy, ploteczki, dary, pyszności.
Ukłony także dla Twojego małżonka- wspaniały człowiek- równie otwarty i serdeczny ja Ty.
Takie dni dają niesamowitego "kopa" energetycznego i będę miło wspominać ;:4
Pozdrawiam Małgosia
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz
Spis moich wątków
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Witam miłych gości,dzień wczoraj i dzisiaj jak na zamówienie ,cudowny ,jeszcze nie mogę ochłonąć po wczorajszej wizycie wspaniałych moich ogrodowych gości,cały dzisiejszy dzień myślami byłam z Wami i taki żal,że to się tak szybko skończyło,ale dzisiaj trzeba było wrócić do codzienności ,więc poszłam na malinki i zrobiłam następne kompociki.

Dorotko,witaj w nowym wątku.

Kasiu,ja tez mam nadzieję ,że jeszcze sie spotkamy,bo tematów mamy dużo,ja też bardzo dziękuję za to że mnie odwiedziłaś ,za prezenciki ,za wspaniałą osobowość ,zaskoczyłaś mnie tym pomidorem i na pewno nigdy by się nie znalazł w moim aparacie ,bo zupełnie nie zwracam na niego uwagi ,a do dzisiaj tak się rozrósł,pewnie po deszczu,że musiałam go troszkę podnieść ,bo zajmuje pół rabatki ,no i sporo trawnika ,a tam chciałam posadzić irysy ,które wczoraj przyjechały,zbiorę z niego owoce i wyjmę nasionka ,bo jak dzisiaj trochę podniosłam to w środku pod liśćmi pełno dojrzałych pomidorków,których zupełnie z góry nie widać ,pozdrawiam ;:196

Gosiu,wykop piwonię ,tylko szeroko wbijaj łopatę ,żeby nie pocięła za bardzo tych jej mięsistych korzeni,one rosną pod powierzchnią trochę poziomo i posadź w nowym miejscu w przepuszczalnej ziemi bardzo płytko,powinny być już maleńkie kiełeczki na następny rok ,to te kiełeczki przysyp tak na 1 cm ,piwonia lubi słoneczko,pozdrawiam ;:168

Marysiu,ja też jestem oszołomiona ,że tyle zostało mi niedosytu,jak wszyscy nagle sie zerwali,bo późno,a siedząc nie liczyło się czasu,chcąc nie chcąc musiałam się z tym pogodzić ,a tak bym chciała ,żeby trwało to dalej,dziękuję ,że przyjechałaś,pozdrawiam ;:196

Aniu,tak się cieszę ,że przyjechałaś,ze spodobał się ogród,że dobrze się w nim czułaś,że dobrze czuły się dzieciaki,mężowi przeczytałam Twoje podziękowanie,właśnie zajadam smalec fasolowy od Ciebie jest fantastyczny,pozdrawiam ;:196

Iwonko,tak spotkanie było fantastyczne i jak zawsze za krótkie ,spaceruj do woli ,bo jak są w nim mili ludzie to dopiero ten ogród żyje,pozdrawiam :wit

Tereniu,pogoda była jak na zamówienie,towarzystwo doborowe,tak Ciebie brakowało,zdjęcia robiłyśmy,ale jeszcze nie zapytałam dziewczynek ,czy mogę wstawić ,pozdrawiam ;:196

Marzenko,witaj i zapraszam do ogrodu :wit

Aluś,już byłam u Ciebie ,pozdrawiam ;:196

Gosiu,dziękuję,że przyjechałaś,i tyle miłych słów wszystkie dziewczynki piszą,razem z Tobą ,że aż nie wiem czy zasłużyłam ,zawsze możecie przyjechać,Franuś strasznie rozpaczał,że Adaś zapomniał samochodzików,są wszystkie schowane,żeby się nie zgubiły,tak było sympatycznie i taka szkoda ,że tak krótko,pozdrawiam ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Parę zdjęć z letniego i pachnącego ogrodu,zapraszam.

Obrazek

Merostar
Obrazek

Cafe late
Obrazek

Gladiator
Obrazek

My Pride
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7829
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Martuś dzięki ;:196
Dalie masz śliczne większość miałam kiedyś w ogrodzie teraz została namiastka tego co było ,ale i tak cieszą :D
Pozdrawiam ;:167 ;:168
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Chciałabym się przywitać w nowym wątku :)
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Martuś podglądam dalie, bledziutka Cafe late słodka. :) Zawsze miłe i za krótkie są spotkania ogrodniczek. ;:108
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25128
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Mam nadzieję, że i ja będę mogła zwiedzić Twój ogród
Bardzo lubię takie spotkania
Ale to Ciebie to cała wyprawa
Jak zwykle dalie przecudne
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Witam,dzisiaj dzień minął na załatwianiu różnych spraw,ale teraz myślę ,że posadzę piwonie ,bo znowu następne piękności do mnie przyjechały :heja .

Aluś,bardzo kocham dalie i powoli zbiorę najpiękniejsze okazy :uszy ,pozdrawiam ;:196

Ewciu,witam w nowym wątku mojego ogrodu :wit

Soniu,jeszcze nie wszystkie dalie zakwitły ,rosną takie olbrzymy,trochę spóźnione ,bo je powaliło jak mnie nie było,tak te spotkania wszystkich miłośników kwiatów zawsze są za krótkie ,ja myślę ,że dziewczynki nie wszystkie zakątki obeszły,pozdrawiam ;:168

Gosiu,zapraszam ,miło by było gdybyś przyjechała,wiem ,że daleko,ale może mogłabyś zostać do drugiego dnia ,bo na jeden dzień to za daleko,dalie jeszcze inne będą kwitły,sama nie mogę się doczekać. :wit

teraz fotki ze spotkania ,nie mam czasu zapytać dziewczynek z osobna ,czy mogę ,najwyżej usunę ,bo tak myśle ,że jakaś pamiątka musi być
Obrazek

Obrazek

Obrazek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

no proszę, "przysnęłam" zaledwie cztery dni, a tu już trzecia strona ;:oj Ale nic dziwnego skoro tyle śliczności w ogrodzie czeka na pokazanie ;:333 Śliczna kolekcja dalii.
Awatar użytkownika
mymysteryy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2363
Od: 6 sie 2014, o 07:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jaworzno

Re: OGRÓD MARTY -CZ . X

Post »

Martuniu ja też wstawiłam nas u siebie bez pytania. ;:131 Ale wyszłam z założenia, że skoro niedawno była zgoda na wystawienie z poprzedniego spotkania, to przecież aż tak się nie zestarzałyśmy od tamtego czasu, by ewentualnie któraś chciała się kryć ze swoim wyglądem. :wink:
:wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”