Majka w ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Dzięki Maju za podpowiedź, też kleję rozcieńczonym vicolem. Pierwsze moje wydmuszki kleiłam bezbarwnym lakierem d/paznokci ;:306 i na ciemnych skorupkach. W tym roku już malowałam farba akrylową, później serwetka itd. Muszę się rozejrzeć za Vidaronem akrylowym, tym bardziej, że jak piszesz, jest bezzapachowy.

Ogród masz piękny, szkoda, że tak długo chowałaś go przed nami, tyle tu inspiracji ;:224
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Dziś u mnie najpierw burza potem śnieg , deszcz a na końcu słoneczko i mgła nad lasem sąsiada pewnie duża różnica temperatur powstała
te biało różowe tulipanki są cudne ;:138
Obrazek


Obrazek

a tak tulipany od drogi witają gości


Obrazek
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Majka tulipany przy wjeździe wspaniale wyglądają. ;:oj Pogoda nas nastraja pesymistycznie. ;:222 Ciepła i słońca życzę. :wit
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju pojawiam się i ja w twoim ogrodzie :wit
Jestem pod ogromnym wrażeniem twojego ogrodu,jest cudny a ty masz tyle fajnych pomysłów ,które przenosisz do ogrodu .Te kule ,jestem w szoku jak można zrobić samemu takie cudeńka,szkoda,że ja mam dwie lewe ręce do takich rzeczy ;:223
Ta rabatka okrągła z pergolą ,mega cudna a jak już będzie cała w roślinkach to dopiero będzie szał.Będę z przyjemnością zaglądać i podziwiać :)Super ;:215
Awatar użytkownika
zara
500p
500p
Posty: 512
Od: 6 maja 2015, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju rabaty tulipanowe profesjonalne masz jak u holenderskiego ogrodnika ;:333
Pięknie wyglądają te skąpane w kroplach poranku. Dla oka czysta przyjemność oglądania.
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Witaj Maju, przybiegłam z rewizytą i gały wywaliłam ;:oj śliczny ogród ;:63 Ilość róż imponująca, widzę że u Ciebie różyczka o wiele bardziej zaawansowana niż u mnie :;230

Pergola mnie urzekła. I te kule ;:167 Masz pomysły, nie ma co. Będę zaglądać i podglądać. A nóż coś z papuguję ;:224
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
chmielakowo
200p
200p
Posty: 376
Od: 11 mar 2015, o 20:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju pergola marzenie, lubie klimatyczne zakątki :)
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

:wit Przyszłam obejrzeć Twoje królestwo :)
Ilość róż imponująca. Widzę, że 'różyczka' u Ciebie w bardzo zaawansowanym stadium :;230 I tak trzymaj! Podpora do róż prześliczna, a tulipanowe rzędy robią niesamowite wrażenie ;:138 .
Już nie mogę się doczekać czerwca, żeby wreszcie zacząć się cieszyć kwitnącymi różami ;:65
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

cyma2704 ;:3 ;:196
beacia0088 :wit ;:215
zara ;:196
wagabunga123 :wit ;:63
chmielakowo :wit :D
dorotka350 :wit ;:65
;:162 witam was i od razu napisze że bardzo mi miło za wszystkie odwiedziny i miłe słowa jest ich tyle, że aż nie wiem co odpisać bo chyba nie jestem przyzwyczajona do chwalenia :tan
tak więc wstawię kolejne zdjęcia
jak napisała dorotka350 też nie mogę się czerwca doczekać by podziwiać róże mam nadzieję, ze będzie co podziwiać bo kolejna róża zmarzła wczoraj było -4 ale wcześniej była burza i ulewa więc wszytko było pokryte lodem i róze na pniu chyba tego nie przetrwają ale i rabatowe zmrożone i liście skręcone a we wczorajszym słońcu dosłownie w oczach uschły ;:174
na pniu cieszyły w zeszłym roku a w tym ,,,,,,,,,,,,,,,, masakra


Obrazek

SUPER EXCELSA stoi jaki zaklęta nic nie puszcza


Obrazek

jeszcze trochę i pojawią się czosnki w zeszłym roku były dwa a w tym 6 :tan może to dzięki zmianie miejsca bo w tym wcześniej była sama różowa kaszka i róża a teraz iglaczki, hiacynty, czosnki, kaszka różowa i biała będzie i chyba jeżówka bo na razie oznak jej życia brak :twisted:

Obrazek

a tak bylo wcześniej tzn rok temu gipsówka (kaszka) została i już rusza a róża no cóż nie przetrwała i już wykopana :?

Obrazek
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

a to moja pierwsza spirala w życiu przesadziłam tuje szmaragdową i odrazy przyciełam w zeszłe lato i w tym roku już sie ładnie zagęściła choć przez chwilę myślałam, że takiej ekstremalnej zmiany nie przetrwa ale jak już kiedyś pisałam ja strasznie niecierpliwa jestem ;:65

Obrazek

a róże mam nawet metalowe :heja na skrzynce pocztowej i w bramie wjazdowej i furtce ;:138
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Super spiralka, w takim wydaniu tuje podobają mi się najbardziej :)
Bardzo też oprócz "żywych" róż urzekła mnie ta na skrzynce pocztowej... :)
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Przykro czytać o stratach różanych, ale może nie będzie tak źle i jeszcze róże zdołają się odbudować. Trzeba mieć nadzieję. Pięknie te sztamówki wyglądały, ale z nimi taka loteria właśnie. Dużo pracy z zabezpieczaniem a i tak nie wiadomo jak przetrwają.
Przepiękny łan tulipanów ;:167
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju, ja na działkę wybieram się jutro i zobaczę, czy i u mnie mróz strat nie poczynił. Excelsa ślicznie Ci kwitła, mam nadzieję, że Ci odbije jeszcze.
Nieźle Ci wyszła ta tuja, ja totalnie boję się ciąć iglaki, zielonego pojęcia nie mam o cięciu a bardzo podobają mi się takie przystrzyżone krzaczki ;:333
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”