Mój ci on część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci on część 3

Post »

Miruś piękny busz u Ciebie się zrobił.
Tak jak u mnie nie przymierzając. ;:306
Ale obie kochamy te klimaty, prawda ?
Wszystko wysprzątane, deszczyk podlał, nowości posadzone.......czas na leżakowanie na hamaczku. ;:215
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ci on część 3

Post »

Ależ potwornie wielkie rośliny! Tak jak Grażynka mówi, piękny busz już masz ;:108
Wisterie w donicach to od Karolinki?
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mirko przepiękny widok. ;:oj

Obrazek

Masz rację, że ogród musi pachnieć i cieszyć kolorem. ;:108 Nawet jak próbuję swój uładzić, to i tak upycham w nim dużą liczbę przeróżnych roślin. :D Dziesięć minut leżenia, to wyjątkowo dużo. Ja dziś usiadłam pierwszy na tarasie ;:306 dlatego, że wnusia pilnowałam. ;:173
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mirko, może Twoja teściowa doczeka sie mojego ogrodu u Mai. W środę robią ostatnią dokrętkę , nakrecą jeszcze trochę materiału, głównie chodzi o Gizelke i będzie emisja. Tylko kiedy , Bóg jedyny wie ;:306 bo to może być nawet zima ;:306 Ale będe rozgłaszała na prawo i lewo :;230
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Karolinko,niech będzie i zima,wtedy jeszcze bardziej będzie nas,wygłodniałych ogrodników zachwycał :D
Soniu,ta rabata zrobiła się sama,to zaniedbane miejsce,do którego rzadko docieram.Wysadzam tam nadwyżki i wszystko samo się prowadzi.Ja bawiłam wnusia pięć dni prawie,na wyjeździe i gdy spał,wyskakiwałam do powstającego,zaniedbanego ogrodu młodych.Dziwili się ,że mi się chce,ale robiłam to z przyjemnością,tym większą,że efekt był łał ;:oj Wreszcie,po wypieleniu, widać było zamysł ogrodnika :D
Tak Mateuszu,od Karolinki ;:108 Jak podskoczyły przez tydzień ;:oj
Grażynko do efektu kogrobuszu ciągle zmierzam,ale miło mi,że już zauważasz namiastki :D Deszczu u mnie za mało,ostatnio nadawali,ale nie spadła nawet kropla.Po powrocie zaczęłam podlewać te najbardziej potrzebujące,mam deszczówkę w beczkach,ale ze względu na sianokosy czasu mało.
Kupiłam dzisiaj ostrokrzew w Biedronce,drugi raz,bo w tamtym roku zasuszyłam :(
Ewuniu żarnowców u mnie dostatek,sieją się same,ale część wypada,nie wiem czemu.Na deszcz czekam,ale na taki normalny,bo dzisiaj pani sprzedająca truskawki opowiadała mi o dwuminutowym gradzie,który zniszczył wiele plantacji truskawek :(
Po powrocie nie robiłam jeszcze zdjęć,ale ogród przez tydzień zmienił się,buchnął kwitnieniami ;:oj Może jutro zrobię.
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mirko, wybrałam wg mnie najpiękniejszą ;:306 chińską , ale piękną , kremowo-morelową, tak bym określiła. Nie spotykany kolor. Widziałam ją tam a potem w sklepie kupiłam . Zobaczymy tylko jaka urośnie, bo na razie jest malutka :wink:

Obrazek

chyba coś w tym guście , tylko bardziej morelowa, przynajmniej na zdjęciu ;:306
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Piękna ;:oj Też muszę taką dokupić.Oj,dzisiaj zakwitła biała jednym kwiatkiem,zapomniałam zrobić jej zdjęcie.Przeżyłam dzisiaj chwile grozy.Poprosiłam męża,żeby podkaszarką wykosił mi przy murkach,bo kosiarka tam nie dochodzi,więc zwykle robię to nożyczkami.Jak się rozochocił to obleciał mi wszystkie rabaty dookoła,a ja tylko obserwowałam ,jak co chwila pada jakiś kwiatek :( Leży naparstnica,to nic,mam ich dużo,widzę leżący liliowiec,och,one tak szybko i tak przekwitają,trzykrotka,no trudno,sama się wysiała.Nie miałam odwagi wkraczać,bo byłaby obraza majestatu a drugi raz nie miałabym co liczyć na pomoc ;:219 Mam zaległe zdjęcia,właściwie są aktualne,no może peonie już nie wszystkie kwitną.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Wszystkie naparstnice mają kwiaty z jednej strony,ta ma naokoło.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Niestety,koty w ogrodzie nie współpracują :( Upodobały sobie trawy w tym roku i mierzwią je jedna po drugiej :(


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ci on część 3

Post »

Ci mężowie już tak mają - mój w tym roku skosił już dwie nowo posadzone porzeczki i pigwę...
Muszę powiedzieć, ze busz Ci się już zrobił :D Śliczna ta różyczka przy murze. Ta co skrzynkę zasłania. Ciekawe czy pan inkasent tak samo myśli ;:306
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci on część 3

Post »

Miruś a ja się cieszę, że mój busz dla kogoś stał się inspiracją. ;:196
Pięknie wyglądają twoje rabatki i taka różnorodność odmian, jest czym oczy nacieszyć. :uszy
Ja swojego ostrokrzewa dawno wywaliłam ze względu na kolce, stale się na nich nadziewałam co do przyjemności raczej nie należy. :wink:
Grażyna.
kogro-linki
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Boże mój,Grażynko,przypomniałaś mi o ostrokrzewie,dawno go nie podlewałam ;:202 A tak się skupiam,żeby podlać nowo posadzone krzewy.Mam nadzieję,że żyje.Dzisiaj popadało ładnie,nie za długo,ale i tak więcej da,niż podlewanie.W okolicy padało wcześniej,ale u nas jakiś zaczarowany rewir ;:131 Ale i tak nie jest źle.
Kasiu ja wcale bym się nie zdziwiła,gdyby inkasent przyszedł z sekatorem ;:306 Chyba położę tam grube rękawice na wszelki wypadek ;:306 To Perennial Blue,bardzo dobrze zimująca,zdrowa róża.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Żylistek przekwitł a ja mu nie zdążyłam zrobić zdjęcia ;:124


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Z takich to deseczek powstały dwie wygodne ławki ;:215


Obrazek


Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7671
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mirka witaj kochana, myślę że zdrowko się układa po Twojej myśli.....ławeczka na to wskazuje, ja wiem że M to złota rączka ale jeszcze musi być główka ;:108
Też pójdę jutro zobaczyć swój ostrokrzew bo mam niefortunnie posadzonego, wluliłam go miedzy krzaki gdzie wszystko chce wody a z tą z nieba różnie bywa.
U mnie ma gożdzików i chyba jeszcze wysieję ...będą na przyszły rok.

pozdrawiam ;:196
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Dziękuję,uspokoiło się,czuwam.Ale sił ubyło,dziwię się,jak ja jeszcze w tamtym sezonie szalałam na trzech etatach.Teraz dałam sobie na wstrzymanie,cieszę się ogrodem,mam wreszcie wypielone,truskawki w tym roku miałam czyste,w warzywniku też ścieżki widać :wink:
Mąż zdolny,dokładny i na ogół chętny :D Ale zawsze się kłócimy przy robieniu kolejnych rzeczy ;:204 To już chyba taka tradycja :lol:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci on część 3

Post »

Miruś, takie kłótnie to normalne.
U mnie jest tak samo. ;:306
My chcemy żeby było ładnie i zadbanie a nasi M-kowie wręcz odwrotnie.
U mnie kwituje się wszystko zdaniem -palca nie ma gdzie wsadzić a Ty znowu coś kupiłaś i sadzisz, znowu Ci mało ?
Grażyna.
kogro-linki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”