Ogródek Gosi 13

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

wpisuję się :wit
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Gosiu, pozdrawiam Cię serdecznie! :wit

Zmiany - widać je u Ciebie gołym okiem. Tak trzymaj - wciąż doskonalisz swój ogród!
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25128
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Tylu gości, a gospodyni w lesie. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że do mnie zaglądacie. Jesteście lekiem na całe zło ;:3

Aniu, masz rację. Ogród to całe moje życie. Pozwala mi zapomnieć o troskach, odprężyć się po ciężkim dniu. Nie potrzeba żadnych lekarstw antydepresyjnych :D

Maju, jak miło, że zajrzałaś Dawno Cię nie było.

Edytko, sama się zdziwiłam jak ogród się zmienił. Patrząc na niego codziennie nie widać co uległo zmianie. Warto robić zdjęcia. Trochę człowiek jest podbudowany tym widokiem, chociaż wiadomo, że nadal będę dążyła do zmian, bo ciągle mam nowe pomysły, ciągle coś mi nie pasuje.

Małgosiu, jak się cieszę, że jesteś ;:196 . Myślisz, że kokorycz zawędrowała z rannikami? Wiesz jak się cieszę?
Bardzo chciałam mieć ją u siebie, no ale ona nie chciała. Może teraz zostanie, jeśli sama wyrosła?

Marto, cieszę się, że będziesz ze mną przeżywać ogrodową przygodę :D

Weroniko, miło mi, że podoba Ci się mój ogródek. Ale czy jest on zadbany? Myślę, że jeszcze dużo mu brakuje do tego określenia. Róża o którą pytasz to Eden

Asia, a ja już się bałam, że mnie po prostu znielubiłaś. ;:306
No dobrze, wiem, że czasu brak

Alu, mam nadzieje, że w końcu przyjedziesz do mnie w czasie kiedy róże będą kwitły a nie jesienią

Marylko, ja dopiero teraz widzę zmiany. Nie zaglądam do starych zdjęć. Teraz nadarzyła się okazja. Przede wszystkim to efekt robi masa roslin, może zbyt duża ;:173

Aniu, dozorca ostatnio rozrabia. Tak go wychwaliłam, że nie kopie, nie niszczy, a on jak na złość w tym roku zaczął podkopywać wszystkie większe krzaczki. Podejrzewam, że tam chowały się jeże. Wstręciuch pewnie je wygonił :evil:

Małgosiu, witaj :wit

Aga, witaj u mnie :wit
Roślinka o którą pytasz to szałwia omszona

Łukasz, pamiętam Twoje początki. Zaczynałeś rok później. Podziwiałam zawsze że mimo młodego wieku masz swoją pasję

Maju, wiem, że teraz jesteś bardzo zapracowana, dlatego jeszcze bardziej się cieszę, że jesteś ;:196

Aniu, na razie Eden przetrwał bardzo dobrze. Jestem zdziwiona, bo podobno u nas nie chce być pnący, a tu proszę przezimował lepiej niż Pilgrim. Także liczę w tym roku na jeszcze większe kwitnienie :tan

Aniu, zatem muszę częściej schodki wstawiać ;:306

Marto, zawsze jak to czytam to się aż zaczerwienię :oops: . Bardzo mi miło, że tak uważasz. ;:196

Justyś, ja chyba zmiany będę miała zawsze, bo ogród robię po kawałku. Wiesz o tym. W tym roku poprawa jednej rabatki. Trawnik, przynajmniej w połowie. W przyszłym roku może uda się zrobić ścieżkę do schodków przy okazji robienia trawnika. Może w końcu zrobię skrzyniowy warzywnik? A może zaokrąglę te ostre kąty na ostatnim zdjęciu?

Justynko, cieszę, że będziesz mi towarzyszyć :D

Aniu, Asiu, Kasiu, Monia ;:196 witajcie.
Będziecie śledzić moją walkę z trawnikiem?

Paulinko
, tu już wielu zmian nie będzie, bo jest ograniczona przestrzeń. Najwyżej róże będą coraz większe.
Natomiast może kiedyś zdecyduję się jeszcze na obsadzenie tego rogu na ostatnim zdjęciu, taki sam jest po drugiej stronie chodnika

Wandziu, ;:168 ja mam porobione katalogi z poszczególnymi latami, także wiem co gdzie jest. Każdy rok jest podzielony na poszczególne miesiące. A Ty jak przechowujesz swoje zdjęcia?

Aga, bardzo się cieszę, że chcesz mi towarzyszyć. ;:196
Trawnik jak na razie żółknie. Bardzo powoli, ale jednak. Już myślałam, że trzeba go jeszcze raz opryskać

Aniu, ja niby nie jestem przesądna, ale jednak.. ;:224
Dobrze, że Wy nie jesteście i zaglądacie do mnie

Agunia, staram się doskonalić, ale sama wiesz, że żeby ogród był doskonały powinien być od początku do końca zaplanowany. Ja idę na żywioł. Co mi wpadnie do głowy staram się realizować. Największym problemem są pieniądze. Gdybym je miałam mogłabym zrobić więcej od razu, i nie ulegać emocjom. Chociaż chyba lubię te chwile zapomnienia ;:173

Basiu, jak widać wszystko powoli da się zrobić. Ty masz już bardzo dużo zrobione. Powoli będziesz urządzała rabatki. Najważniejsze, żeby domek wykończyć

http://images62.fotosik.pl/835/1858543257e3c947.jpg

Kamienie zostały już całkowicie zasłonięte. Będę musiała je odsłonić
http://images62.fotosik.pl/835/f822ee06f4e6f901.jpg

http://images64.fotosik.pl/836/34c7221a34cce6e0.jpg

Rabata została poszerzona oczywiście
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i zrobiłam ognisko
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Ognisko, palenisko zwał jak zwał by mi się przydało, jednak miejsca brak i ciągle w głowie siedzi mi pomysł na murowany kominek ogrodowy.
Oprysk na pewno poskutkował, ja bym jeszcze chwilę zaczekała i prysnęła jeszcze raz.
Serdecznie pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Steasi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3181
Od: 2 wrz 2010, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Soczewka/ Płock

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Margo2 pisze: Obrazek
Co to w roli głównej? Śliczny pokrój i w ogóle ;:oj
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Hej! Jestem i ja, chociaż ostatnio rzadko się wpisuję, to zaglądam w miarę regularnie.
Mam nadzieję że niedługo czas pozwoli mi na aktywniejsze uczestnictwo :wit
Awatar użytkownika
Mufka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2401
Od: 11 lut 2009, o 20:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i Wilkowyja

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Gosiu ;:196
I mnie nie może zabraknąć w Twoim nowym, wiosennym wątku :wit
Z przyjemnością melduję się i podziwiam zmiany, jakie udało Ci się wprowadzić wokół domu ;:138
Prawdziwa kobieta potrafi zrobić wszystko, zaś prawdziwy mężczyzna to ten, który jej na to nie pozwoli ;)
Moja Wizytówka Mufka - ogrodowe marzenia...cz.1 cz.2 cz.3 cz.4
Awatar użytkownika
JSZFRED
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2842
Od: 1 lut 2008, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Gosia :wit :wit ,
jestem i ja, jak zwykle w tyle i podziwiam "restrukturyzację ogrodu" w większości przypadków jest ona do końca życia ;:306 , ale to jest fajne że zawsze wypada na PLUS więc tak trzymaj, ja juz u siebie niestety niewiele mogę zrobić,
dużo ;:3
Pozdrawiam Asiorek

Asiorlinki
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25128
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Aga, może jutro uda mi się zrobić zdjęcie trawnika. Coraz bardziej widać, że oprysk działa. Jest wyraźna różnica pomiędzy częścią opryskaną, a nieopryskaną.
Palenisko fajna sprawa. Przynajmniej niektóre rzeczy mogę spalić. No i posiedzieć można przy ognisku :D

Paulinko, to cyprysik filifera. Bardzo fajny iglaczek. Niestety mój Flesz coś się na niego ostanio uwziął. Podkopuje go systematycznie

Jolu, wiem, że u Ciebie zawsze kiepsko z czasem. A jeszcze teraz doszedł ogród. Liczę jednak, że mimo wszystko dasz radę nas odwiedzać, no i że w końcu otworzysz swoje podwoje

Marysiu, bardzo się cieszę, że do mnie zaglądasz.
Zmiany to u mnie chyba będą zawsze. Uwielbiam sadzenie, przesadzanie i kupowanie roślin.
Na tej ostatniej rabatce rozsiałam ostnice od Ciebie, ciekawe, czy wzejdą

Asiu, u mnie jak widać miejsca jest jeszcze sporo. Tylko czekam na pozwolenie zmniejszenia trawnika. Niestety nie wiem kiedy to nastąpi :roll:


Chciałam Wam pokazać jeszcze jakieś zmiany, ale za bardzo już nie ma co pokazywać


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Widzę Gosiuże ostro pracujesz, ja już nic nie przerabiam tylko pielę , na przesadzanie i zmiany nie mam już siły .
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Gosiu,takie miejsce na ognisko fajna rzecz.Też myślałam u siebie,ale jakoś szkoda mi trawnika.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Witaj Gosiu,poszerzaj ciut ciut i zawsze coś się zmieści nowego i będzie znowu pięknie i troszkę inaczej pozdrawiam :wit ;:168
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2339
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Ogródek Gosi 13

Post »

Witaj Gosiu w wiosennej odsłonie. Z przyjemnością oglądam Twoje bujne rabaty, bardzo lubię to miejsce ze schodkami. Trzymam kciuki za nowy trawnik.
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”