Kostka brukowa. Jaka?Jak ułożyć?

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

Lady-r pisze:W moim najbliższym mieście nie ma grysu :cry: (zresztą kupiłam już kostkę) jedyne co znalazłam to piaskowiec po 90 groszy za kilo czy to dużo czy mało?
Moim zdaniem bardzo drogo :roll: .Widziałam po 50 gr/kg.
Najtaniej maja w Łodzi ,opłaca się przy większych zamówieniach bo dochodzi koszt transportu ale ceny bez porównania niższe.
Lady-r pisze:Jestem w ciężkim szoku opaskę już mam ale i kaca moralnego jak ja mogłam dać za nią 600 zł?Nie wiem jak ten pan to policzył chyba doliczył sporo za dojazd i za to ,że w ogóle się pojawił ;:103 ;:104 ;:223 Targają mną sprzeczne uczucia.
Teraz to się ciesz ,zrobione,zapłacone ,koniec i kropka :D .
Pokaż zdjęcia :D
lotnik
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 18 cze 2007, o 16:44

Post »

Lady-r pisze:Jestem w ciężkim szoku opaskę już mam ale i kaca moralnego jak ja mogłam dać za nią 600 zł?Nie wiem jak ten pan to policzył chyba doliczył sporo za dojazd i za to ,że w ogóle się pojawił ;:103 ;:104 ;:223 Targają mną sprzeczne uczucia.
19zł/m to jak za darmo. Obecnie w Warszawie cena ułożenia kostki wraz z materiałem to około 200zł/m kwadratowy
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Hmm miało być 19 ale wyszło jakoś dziwnie więcej ,bo za 13,5 i około 47 metrów opaski wyszło te 600 zł Obrazeka tak to wygląda.
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Olga1111
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 27 mar 2012, o 13:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Kostka brukowa do ogrodu

Post »

Witam,

Jestem tu pierwszy raz nie bardzo wiem jeszcze co i jak, ale mam pytanie... Chciałabym kupić kostkę brukową taką zwykłą prostokątną szarą ale niestety niewiele. I mam problem z tego powodu bo wszędzie sprzedają w paletach orientujecie się może czy można kupić taką kostkę w m2...? Ja potrzebuję dosłownie 3 m2 także całe nic, przeszukałam w internecie mnóstwo ofert i nic nie znalazłam.
Dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2518
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Post »

Jedź prosto do producenta lub jakiegoś marketu bądź składu. Kostkę sprzedają na metry kwadratowe a w niektórych przypadkach nawet na sztuki.
gryngol
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 2 cze 2009, o 12:23

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Post »

Ja kupowałem na sztuki w Leroy'u.
A czy ktoś wie gdzie w Poznaniu można kupić kostkę granitową na sztuki? Chce zrobić obrzeża wokoło 4 drzewek. Myślę że 150szt styknie.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2518
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Post »

A nie lepiej kupić Ci odpady? dostaniesz je za kilka zł. Szukaj w miejscach gdzie kostkę granitową produkują
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”