Mały ogródek basowej cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
basow@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3858
Od: 5 gru 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wrocław

Mały ogródek basowej cz.2

Post »

giza pisze:Jak zamarznie Twoje jeziorko, chcemy zdjątka "gwiazda na lodzie" /czyt.basówka :P
W mieście :wink: tez już nie prószy :twisted:
O kurczątko!
Stawik zamarznięty ,tylko łyżew niet! ;:112 ;:112 ;:112



Alu!
Jak mi bardzo zależy na jakich nasionach ,kupuję od L ,jeśli innych firm nie ma.I nieraz jestem zadowolona,bo ładnie wschodzą , ale w większej mierze to niestety niewypały!Bardzo możliwe,że ja jakieś błędy robię ,ale faktem jest ,że jeśli mam wybór - nasion od L nie biorę.
Teraz zostawiam opakowania i mogę sobie "kontrolować" jakość nasion z różnych firm. :lol:
Pozdrawiam,Małgorzata
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Post »

Małgosiu, dokładnie, ja tez jak zobaczę jakiś ciekawy okaz w postaci nasion, najpierw rozglądam się czy inne firmy też coś takiego oferują, jeśli nie to zostaje L ;)
Ale co Ty, my błędów nie robimy, to oni źle sortują nasiona i wciskają w te torebki nie zawsze odpowiedni towar :D
To udanych siewek w tym roku!
Awatar użytkownika
basow@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3858
Od: 5 gru 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wrocław

Post »

alana pisze: Ale co Ty, my błędów nie robimy, to oni źle sortują nasiona i wciskają w te torebki nie zawsze odpowiedni towar :D
To udanych siewek w tym roku!
;:112 ;:112 ;:112 Dobre Alu!
Ja również życzę Ci ,Alu 100 % wschodów nasion - będziemy cieszyć nasze oczy i serca pięknymi kwiatami!!!! :lol: :lol:
Pozdrawiam,Małgorzata
Awatar użytkownika
giza
1000p
1000p
Posty: 1718
Od: 1 paź 2007, o 00:40
Lokalizacja: Wrocław

Post »

basow@ pisze:Tak , Gizuniu, poprószyło może z 15 min i przestało!!!!
Strasznie się ,kurna , wysiliło!!
Bój sie Malgosiu, u nas samochody już pod wielkimi białymi czapami :D
Rano zaspiewaj mężowi "..wstan Zenek wstan...." :;230

Ale pięknie za oknem :shock:
Pozdrawiam, giza vel Gabryśka:)

Rewolta – 05.2007r. C.d. 2009
Awatar użytkownika
basow@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3858
Od: 5 gru 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Wow!Lecę patrzeć!
No coś tam niby prószy ,ale niewiele.... :cry: :cry: Może z centymetr śniegu spadło...
"Zenek" śpi cały dzień - sił do odśnieżania będzie miał jutro dużo !Mam zawsze taką pogodę jak we wrocku ,więc wierzę w to ,że jurto będzie pełno śniegu i u mnie :P
Pozdrawiam,Małgorzata
Grzegorz B

Post »

Małgosiu, jeszcze przed snem zajrzałem do Ciebie, życząc wszystkiego co najlepsze na nowy rok, niech się spełnią marzenia i zdrówko dopisuje, cóż więcej chcieć :D

Wiesz, jak zobaczyłem Twe nasienne zasoby na nowy rok, to padłem z wrażenia :shock: , wiem co to oznacza, sam szalałem z nasionami, teraz jestem zbyt leniwy, stara ogrodowa wyga się ze mnie zrobiła :oops: :lol:
Awatar użytkownika
basow@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3858
Od: 5 gru 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj Grzesiu!
Dziękuję za życzenia!
Twoje słowa mnie pocieszyły!Jest szansa,że kiedyś też się "rozleniwię" :lol: Tylko pytanie :kiedy?? :lol: :lol: :lol:
Dobrej nocy życzę!
Pozdrawiam,Małgorzata
Grzegorz B

Post »

Małgosiu, może nie będziesz długo czekać, mnie zajęło to tylko trzy lata :lol:

Również życzę Dobrej Nocy ;:41
Awatar użytkownika
giza
1000p
1000p
Posty: 1718
Od: 1 paź 2007, o 00:40
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Z tymi białymi,wielkimi czapami to przesadziłam, to tylko pierwsze wrażenie takie było :( , ale może rano... :wink: A jak teraz pokazałam u siebie :lol:

Z nasion ja szybko wyrosłam, poza małymi wyjątkami :( jestem zbyt niecierpliwa :oops: , ale w końcu od czego ma sie koleżanki :P
Pozdrawiam, giza vel Gabryśka:)

Rewolta – 05.2007r. C.d. 2009
Awatar użytkownika
ada.kj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5077
Od: 2 gru 2008, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Gosieńko. Właśnie z aparacikiem foto zrobiłam podobnie. Napisałam list do Św. Mikołaja i pod choinką znalazłam aparat, co prawda z dolnej półki jakości ale wydaje mi się, że jak na moje potrzeby na początek to wystarczy. Teraz się uczę jego obsługi, ale czytam instrukcję i "smotrit w knigu widit figu". Ale liczę, że kiedyś syn znajdzie czas aby mi pokazać wszystkie jego funkcje. Ważne, że jest funkcja makro, więc na potrzeby ogródkowe jest wystarczający.
Rozczuliła mnie Giza propozycją sesji zdjęciowej. Ale na działkę zapraszam serdecznie całą ekipę wrocławsko-forumową, a także wszystkich chętnych.
Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean.
Pozdrawiam cieplutko Ada vel Krysia
Księżycowe rabatki u Adki adolinki
grigori24
---
Posty: 1613
Od: 18 paź 2007, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Małgosiu przepraszam że w Twoim wątku ale Ado chętnie służę radą i pomocą w temacie aparatów . :D :D :D ;:100 ;:100 ;:100
Awatar użytkownika
basow@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3858
Od: 5 gru 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Grzesiu Ty zamiast spać ...... :lol:
Ja zawsze biję się z myślami - nasiona czy sadzonki...Z jednej strony z torebeczki nasion jest dużo sadzonek , ale nie zawsze wschodzą , a z drugiej strony sadzonek dużo się nie kupi ,bo przy naszych chciejstwach - bankructwo murowane...

Gizuniu- byłam u Ciebie i zdjęcia widziałam.Rzeczywiście trochę przesadziłaś z tymi czapami :lol: :lol: :lol:
A co do nasion i koleżanek.....Siewki czarnego fiołka zarosną mi niedługo całą działkę :lol: :lol: :lol:

Ado Ten Mikołaj to dobry wynalazek :lol: :lol: Takie aparaty to nic trudnego do rozklinienia,na pewno dasz radę!
A pomysł z wizytą (wizytacją)na Twojej działeczce - podoba mi się :lol:


Grzesiu nic nie szkodzi.... :P
Pozdrawiam,Małgorzata
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

No i jak tam śnieżek ?
U mnie sypie drobniutki ale za to od wczoraj.
I to coraz gęściejszy.
Dzień na lenistwo trzeba będzie przeznaczyć, bo do wiosny daleko. :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”