Moje storczyki i ...masa pytań

ODPOWIEDZ
Orchideomaniak
500p
500p
Posty: 981
Od: 19 sie 2008, o 21:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Post »

Na stronce: http://mozillapl.org/pobierz ściągasz program mozilla Firefox i instalujesz na komputerze, a potem kozystasz jak z normalnej przeglądarki
Awatar użytkownika
m81
50p
50p
Posty: 95
Od: 27 sie 2008, o 12:44

Post »

Dzięki bardzo!jutro sie pobawie,a teraz znikam do łóżka bo jutro do pracy :(
MoNiKa
Orchideomaniak
500p
500p
Posty: 981
Od: 19 sie 2008, o 21:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Post »

Dobranoc :) Storczykowych snów :)
rozagaik
50p
50p
Posty: 54
Od: 8 wrz 2008, o 10:25
Lokalizacja: Łódzkie

Post »

Witam! jestem fanką storczyków :D ,witam wszystkich!
Awatar użytkownika
Wanda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1703
Od: 29 mar 2008, o 11:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Sulejówek

Post »

Moniko, jak ściągniesz i zainstalujesz Firefoxa, to wywal Opere. W Firefoxie będziesz miala Adblocka i spokoj z reklamami latającymi po ekranie.

Witaj Rozagaik!
Orchideomaniak
500p
500p
Posty: 981
Od: 19 sie 2008, o 21:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Post »

Witaj rozagaik mogłabyś podać swoje imię i napisać coś o swoim zainteresowaniu storczykami :) Jeżeli masz w domu jakies storczyki :) to polecam założyć własny wątek i wklejać tam zdjęcia swoich storczyków, a także aktualne informacje o swoich skarbach :) A gdy masz jakieś pytania to chętnie posłużymy pomocą :)
Awatar użytkownika
m81
50p
50p
Posty: 95
Od: 27 sie 2008, o 12:44

Post »

Witam Cię rozagaik :D
MoNiKa
Awatar użytkownika
m81
50p
50p
Posty: 95
Od: 27 sie 2008, o 12:44

Post »

dziekuje Wadno za rade, jak będe w domu to poprobuje ( a raczej męża poprosze)
bo tyle zdjęć porobiłam i nawet nie moge ich pokazac :(
byłam wczorak w praktikerze i ani keramzytu nie mieli ani dobrej ziemi do storczyków,sama kora tez była taka drobna,także musiałam moje storczyki z wyciętymi podgniłymi korzonkami wsadzic do tego starego podsuszonego podłoza, bo juz lezały bez ziemi ponad 24 godziny
teraz te kwiatki takie padniete... mam nadzieje ze odzyja,nie podlewałam na razie ich tylko zwilzylam spryskiwaczem podłoze przed wsadzeniem
MoNiKa
Awatar użytkownika
Adiana
200p
200p
Posty: 259
Od: 28 lip 2008, o 12:45
Lokalizacja: Przecław k. Szczecina

Post »

Witaj ;)

Keramzyt kupiłam ostatnio w Realu, na dziale zielonym - te sklepy chyba są wszędzie ?
Awatar użytkownika
m81
50p
50p
Posty: 95
Od: 27 sie 2008, o 12:44

Post »

jak sie w realu pytałam czy maja,to koles wogole nie wiedzial co to jest keramzyt,a jak mu w koncu wytłumaczyłam to powiedział ze nie maja :evil:
chyba przejde sie do zwykłej kwiaciarni,zwłaszcza ze wczoraj przez szybke widziałam 2 piekne storczyki (no chyba ze były sztuczne)
oj cos czuje ze dzis troche pieniązków mi ubędzie w portfelu 8)
MoNiKa
marta83
100p
100p
Posty: 160
Od: 23 kwie 2008, o 10:41
Lokalizacja: woj.łódzkie

Witaj

Post »

Bardzo ładna kolekcja się szykuje
jesteś kolejną osoba która nie może powstrzymać się przed nimi:)) prześliczna mućka.... właśnie na taką poluje powodzenia jakby coś pytaj. p.s. ja niestety nie mam możliwości wstawienia foto na forum brak aparatu ale może za niedługo założę swój wątek. pozdrawiam
martuś
Awatar użytkownika
m81
50p
50p
Posty: 95
Od: 27 sie 2008, o 12:44

Post »

marta83ja specjalnie pozyczyłam aparat od brata :) (swojego sie jeszcze nie dorobiłam,no i jak tak dalej będę powiekszac swoja kolekcje to na pewno go prędko nie kupie :wink:
"mućke" to upolowałam w kwiaciarni,bo tylko tam są ciekawsze odmiany, reszte kwiatkow mam z reala,no i jak widac sa to czesto spotykane kolorki,no ale roznica cenowa jest (reala20 zl , kwiaciarnia 52 zl)
MoNiKa
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

storczyki, które nazywasz niepoprawnie "mućkami", można też na wystawach spotkać. tam są trochę tańsze, ale ogólnie Phalaenopsisy ever spring i podobne są droższe od normalnych hybryd. W realu nigdy nie kupowałam. większość mam z wystawy, kilka z kwiaciarni, parę było ze sklepów typu obi. W kwiaciarni zwykle są hybrydy, ale kiedyś spotkałam Phalaenopsisy białe w bordowe łaty, bardzo piękne i kupiłam jednego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”