Pod Dębem ;)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16588
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Witaj, Asiu! :wit
Widzę, że macie dalekosiężne plany zarówno w renowacji domu, jak też aranżacji ogrodu, życzę Wam więc, by 2021 rok był Wam przychylny również pod względem zdrowotnym, byście mogli zrobić wszystko, co sobie zaplanowaliście. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Asiu, na słowo "remont" robi mi się słabo a czeka mnie to w łazience. Może ta niechęć przychodzi z wiekiem, nie wiem, kiedyś lubiłam 8-) .
Pokoje fajnie wyszły, takie czyściutkie, nowiutkie. W moim mieście na takim metrażu jak Twój jeden pokój, mieści się przedpokój i salon z kuchnią a właściwie kuchnia z kanapą i telewizorem i to się nazywa "apartament" :lol: .
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Jak miło Asiu, że nie zapomniałaś o nas ;:196 Zdjęcia jak zwykle fantastyczne ;:138 Sama nie wiem czy bardziej podobają mi się te z lata, czy te jesienne z mchami i grzybami... Chylę czoła ;:180
Podobnie jak Kasia nie przepadam za remontami. Tym bardziej podziwiam Wasz entuzjazm i zapał oraz to ile już zrobiliście. Brawo ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Joasiu pamiętam Twoje początki, a tu proszę prac wykonanych sporo, nie tylko w domku pięknieje, ogród też zmienia w swoim tempie wygląd. Dobrze, że wróciłaś i nam pokazujesz zmiany.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4200
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Ładnie kwitnąco,kolorowo w Twoim ogrodzie-kusi,żeby do niego wejść i napawać się zapachami kwiatów ;:108
Pozdrawiam :wit i miłego weekendu życzę ;:3
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25128
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Widzę, że wszystko idzie do przodu
Pokój jest olbrzymi. Wyszedł super
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4326
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Jak Joanno masz już ciekawe plany ogrodowe, to na pewno będzie ciekawie.
Aż się nie mogę doczekać :)
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
DzonaK
200p
200p
Posty: 434
Od: 15 maja 2018, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielawy łódzkie

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Witajcie ogrodnicy .
Jak tam Wasze palny tegoroczne . Wysialiście już coś no ja nie próżnuje póki co. U mnie jak zawsze ogrom pracy. Dużo planów w ogrodzie ciekawe czy uda mi się je wszystkie zrealizować. Na pewno będą to grządki podwyższone . Będę również przerabiała wszystkie rabaty . Rośliny musze uporządkować. Wyższe pójdą na tył mniejsze na przód i trochę zaprowadzić porządek . Powstanie nowa rabata, ale na ten rok póki co zostanie na niej wysiana facelia. Będzie dobra dla pszczół i użyźni trochę glebę.
Wysiałam już paprykę ostrą i półostrą , bazylię, trawy ozdobne takie jak kostrzewa sina miskant chiński i ostnicę . Byliny jeżówkę lawendę, ratybidę i liatry.
Z jednorocznych werbena zwieszająca , patagońska, lobelie , żeniszek i wiele innych. Z warzyw por, seler, cebula. I zaraz pójdą pomidory koktajlowe , sałaty, sałata pak choi , brokuły i kapusty pekińskie :;230

stasia_ogrod bardzo dziękuję Wam również dużo zdrówka i mnóstwo ogrodowych radości ;:196


plocczanka Lucynko bardzo dziękuję i wzajemnie ;:196

kania my kiedyś mieszkaliśmy w blokach. Dla nas to była udręka z powodu metrażu również ale i z powodu braku tzw. wolności , ciszy i spokoju. Teraz czuję że żyję. Remont czasami potrzebny, nam też się nie uśmiecha bo jest tyle ciekawych rzeczy które można zrobić. Ale jak się skończy to będzie już z górki. ;:196

tu.ja o Was pamiętam cały czas, żałuję tylko że mam zbyt mało czasu na wszystko, ale będę tu czasami zaglądać. Dziękuję bardzo za miłe słowa ;:196


korzo_m to fakt. Jak oglądam zdjęcia z przed kilku lat to widzę duże zmiany i czasami sami nie dowierzamy, że już tyle zrobiliśmy. Pozdrawiam Kochana ;:196

Arkadius121 dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej ;:196

Margo2 Bardzo dziękuję za miłe słowa ;:196

any57 Planów jest bardzo dużo , oby tylko udało się wszystkie zrealizować :D ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Joanna
Pod dębem
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16588
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Wow! Asiu! ;:111 Ależ się rozpędziłaś z wysiewami! :shock:
Ja na razie malutko zasiałam, jutro mam zamiar trochę dosiać, trochę przepikować, ale ponieważ w tym roku straszą późną wiosną, to trochę bardziej przystopowałam niż przed laty w obawie przed ewentualnym brakiem miejsca na parapetach. ;:108 Wprawdzie już wstawiłam na jedno z okien regalik, jednak mam takie plany siewu, że i tak miejsca może być mało. ;:131 Muszę poczekać na cieplejsze noce, by moc część siewek wstawić do foliaka na balkonie.

Zdrówka Wam życzę ;:167 ;:167 ;:167 i słonecznego weekendu. ;:3 ;:3 ;:3
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4200
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Piękny zachód słońca-ciekawe ujęcia ;:138
Pozdrawiam :wit i miłego weekendu życzę ;:3
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Joasiu plany ogrodowe imponujące. ;:138 Nawet jak nie wszystko uda się wykonać, to przynajmniej masz w głowie wygląd ogrodu, jaki chciałabyś uzyskać. ;:215
Warzywnik będzie zapełniony ciekawymi roślinami. ;:oj
Życzę dużo siły i ciepła na prace w ogrodzie. ;:196
Awatar użytkownika
DzonaK
200p
200p
Posty: 434
Od: 15 maja 2018, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielawy łódzkie

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Witajcie na szybko przed snem pokaże Wam trochę moich siewek oczywiście wszystko macie u mnie na kanale W ogrodzie pod Dębem. Tam pokazuję co wysiałam i również będzie o planach i realizacjach.

plocczanka no powiem Ci ze chyba przesadziłam , ale mam komu podarować w okolicy więc na pewno ucieszą się z roszad ;) ;:196

Arkadius121 dziękuję za wizytę w moim ogrodzie oczywiście postaram się zajrzeć i do Ciebie ;)

cyma2704 to fakt planów sporo do tego dalsze remonty w domu. Najważniejsze , żeby zrealizować plan odnośnie grządek podwyższonych. Niestety u mnie przez wielkość dębu nie chce za zbytnio nic rosnąc więc najlepszym rozwiązaniem będą grządki. Rabaty również będę przerabiać jedna będzie trawiasta. Druga bylinowa, trzecia w miejscu zacienionym z Żurawkami i hostami. Pracy dużo , ale może z sukcesem ;:196


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Joanna
Pod dębem
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Tak ładnych zdjęć wysiewów nie widziałam nigdzie! Łany o zachodzie słońca, sama poezja! :D
Czy dobrze widzę, że masz malutkie poziomki? Te powycinane listki bardzo mi je przypominają.
Życzę realizacji wszystkich planów, niech rabaty wyjdą piękne i bujne! :heja
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”