Mój piękny ogród - anulka 2008 r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Mój piękny ogród - anulka 2008 r.

Post »

Pierwsza część wątku "Mój piękny ogród - anulka" znajduje się pod adresem: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=5304


Myślę ,że już dość długo leniuchowałam - chociaż na forum jestem obecna tylko się nie udzielam :cry: Wynika to z mojego zimowego lenistwa . :wink:
Całe szczęście, że jest już styczeń i coraz blizej do wiosny a co za tym idzie-wysiewu nasion i szaleństwa kupowania!!!
Juz przeglądam strony o roślinach przez co nastrój mi się poprawia. :D :D :D

U mnie po raz pierwszy spadł snieg i zrobiłam kilka fotek. Mam nadzieję, że to był ostatni snieg :twisted:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Aniu, takie bajkowe widoczki, a Ty liczysz, że to pierwszy i ostatni śnieg? :roll:
Ja też tęsknie za wiosną, za tetraniem i bólem kręgosłupa. :lol:
A teraz podglądam i notuję jakie nasionka kupić i czy jeszcze jakieś roślinki upchnę w swoim mini ogródku,
ale znając siebie i tak pójdę na żywioł. :D
Pozdrawiam.
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Aniu trochę wystraszyłaś mnie tym śniegiem.U mnie prawie wiosna, bo słoneczko ładnie błyszczy na niebie i tak ładnie pachnie w powietrzu.A ten śnieg u Ciebie trochę mnie straszy, bo może przyjść i do mnie.A ja podobnie jak Ty, mam nadzieję że nie zobaczę już większego śniegu.Chyba, że na zdjęciach.
Awatar użytkownika
gagawi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2446
Od: 20 gru 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Anulko, ale u Ciebie ślicznie !!!
Przebiegłam dzisiaj przez Twój ogród i jestem zauroczona.

Znajduję w Waszych pięknych ogrodach tyle inspiracji, że już sama nie wiem od czego mam zacząć, a przede mną dłuuuga droga.

Pozdrawiam,
Grażyna W
Mój ogródek
regulamin
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Nie martw się gagawi - wszyscy tak mamy ! :P
Anulko nareszcie się odezwałaś a brakuje tu Ciebie. Czy już coś wysiałaś ? Bo ja rukolę do kanapek. U mnie słonko dziś świeci tylko wiatr jest bardzo silny i szkoda nosa wychylić.
Czy kupiłaś już jakieś nasiona ?
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Dorotko -mam nadzieję ,ze juz snieg nie spadnie chociaz w zeszłym roku w lutym sporo go napadało.Muszę powiedzieć ,że bardzo cięzko przechodzę tę zimę,moze dlatego ,ze słonca jest tak mało.Do wiosny juz blisko :D i ja tez mam ten problem -co tu zrobić ,zeby wsadzic jeszcze kilka roslin?Mam ochotę na wszystkie lilie, liliowce ,dalie ,floksy.A moze załozę ogrodnictwo?

Elu - bądzmy dobrej myśli ,ze wiosna przyjdzie szybko.U mnie juz po śniegu więc nic się nie martw :D


Gagawi-cieszę się ,ze spodobał Ci się mój ogród.Szkoda ,ze tak daleko mieszkasz ,bo chętnie bym Ci pomogła zagospodarowac ogród.Bardzo lubię doradzać.Zrób sobie plan lub kilka planów a potem do dzieła.I tak będziesz wszystko zmieniała kilka razy.Najwazniesze to wypisz sobie ,jakie rosliny chcesz miec u siebie.To Ci pozwoli lepiej wszystko rozplanować.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Grazynko -jestem cały czas na forum ,ale ostatnio duzo czasu zajęła mi -nasza klasa i rozmowy przez skypa.Jak rozmawiam to nie mogę pisać :D
Usmiałam się do łez z tej Twojej rukoli.Widac ,ze nie mozesz juz wytrzymac i chociaz to wysiałaś.Ja ostatnio myslałam ,zeby posiac rzezuchę.U mnie ogrodniczy w styczniu ma przerwę i dopiero w lutym tam pojadę.Ogladam strony w internecie i zaznaczam co bym chciała mieć.Nastawiam się na godecję bo w zeszłym roku dostałam sadzonki i pięknie mi kwitły całe lato.Poza tym dalie ,lilie no i liliowce.Z nasion jeszcze obowiązkowo przypołudniki.
Nie byłam jeszcze na działce i nie wiem ,jak tam wszystko wygląda.Czekam do lutego :D
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

No cóż, chyba wszyscy mamy już ogrodnicze ciągoty i ciągnie nas do ogrodu jak wilka do lasu.
A rukolę możesz obejrzeć w moim wątku.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
gagawi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2446
Od: 20 gru 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Anulko i Grażynko (Kogro) - będę ogromnie wdzięczna za wszystkie rady, a będę ich potrzebowała już niedługo.

Pozdrawiam,
Grażyna W
Mój ogródek
regulamin
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Och, Anulko, żeby tak zawsze pierwszy snieg był ostatnim, a potem jeszcze trochę ...i wiosna!
Niestety, zima jest u nas najdłuższą porą roku. Jak przedwczoraj bodajże, pokazało się słońce, to przylepiłam się do okna łapiąc tak dawno nie widziane promienie, ze nie mogłam się odkleić :lol:
Chyba wszystkim najbardziej brakuje właśnie słońca.

Twoje ogniki wyglądają bardzo efektownie w białych ubrankach, ale przeciez nieubrane są nie mniej piękne ;)
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

A ja dzisiaj jak wyjrzało słońce zrobiłam takie wietrzenie w domu, że jeszcze teraz mam chłodno.Ale było super kiedy słonko przygrzewało twarz. Gdyby nie wiatr już bym wycinała stare pędy w ogrodzie.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Izo ,Grazynko własnie tego słońca najbadziej brakuje..U mnie takich słonecznych dni było kilka!!!!Nawet deszcz nie pada.Dawno nie pamiętam takiej zimy.

Izuniu pamietam o tygrysowce dla Ciebie i jak tylko będzie to zaraz Ci wysyłam :D
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Anulko, jesteś kochana ;:168 I jak ja Ci się odwdzięczę, co "zasadzę" w Twoim bogatym ogrodzie? ...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”