W.o. Psach cz.10

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aquaforta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1105
Od: 26 cze 2012, o 16:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Jest sporo pseudohodowli, które zrzeszają się w "klubach" czy innych "związkach".Sami sobie wypisują rodowody albo najczęściej mówią, że rodowód kosztuje, że to zbyteczny drogi papierek, albo podają cenę z rodowodem o wiele większą niż ten sam psiak bez rodowodu. Dla informacji- rodowód kosztuje ok 40 zł. W przypadku kotów otrzymuje je każdy kociak z miotu (kolejna wymówka, że tylko pierwsze trzy kocięta mają rodowód :;230 ) itp itd
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
SandraABC
1000p
1000p
Posty: 1242
Od: 28 kwie 2011, o 23:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Wiem,wiem jestem na bieżąco :) .. po ustawie ,która miała chronić zwierzaki niestety namnożyło się pseudo, pomijając wątpliwą rasowość i pochodzenie - ceny niektórych zwalają z nóg :;230
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Przysmak moich psiaków :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Ginka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4351
Od: 21 wrz 2014, o 16:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

O matko i córko ;:oj , a moja toleruje jedynie warzywa pochodzenia zwierzęcego ;:306
"Rolnik sam w dolinie"...a na imię mu Kasia.
"Śpieszmy się kochać ludzi...tak szybko odchodzą"
Awatar użytkownika
Ginka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4351
Od: 21 wrz 2014, o 16:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Mam wspaniałą wiadomość, jest szczęśliwe rozwiązanie historii porzuconego staruszka, okazało się że trafił do schronu (jakoś nie spieszyli się z informacją na kwarantannie, dlatego zrezygnowałam z obserwacji ich strony), wszyscy go polubili i dostał nowy dom na święta :tan .
A oto Persi: https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=58EE2855
"Rolnik sam w dolinie"...a na imię mu Kasia.
"Śpieszmy się kochać ludzi...tak szybko odchodzą"
Awatar użytkownika
Kroma
100p
100p
Posty: 128
Od: 16 mar 2012, o 16:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

A u mnie sporo psich zmian.

11 września po ponad piętnastu wspólnych latach musiałam pomóc odejść mojej Romci.

Obrazek

Najpierw standardowo nie chciałam kolejnego psa, ale rodzina zaczęła marudzić i w efekcie 10 listopada adoptowaliśmy Lizę

Obrazek

W nocy z 2 na 3 grudnia wpakowała nam się na podwórko Julka, niestety nikt się do niej nie przyznał, więc albo nie przejął się jej zaginięciem, albo pomógł jej zaginąć. Na razie plan jest taki, że szukamy dziewczynie domu, ale jak się nikt nie znajdzie to wiadomo.

Obrazek

Generalnie zrobiło się wesoło w domu. :wink:
Awatar użytkownika
MORANGO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2414
Od: 4 sie 2011, o 00:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Biedna śliczna mordulka, niech biega sobie za tęczowym mostem ;:167

Kroma- nowi podopieczni ;:167 ja myśle, że cała 2 zostanie już u Ciebie na stałe ;:108

A jak tam Wasi podopieczni, czują już Święta, moja Majka leniuszek się zrobił, na spacerki nie chce chodzić tylko by jadła i kimała, teraz jak widać nawet na siedząco spi ;:306 Pozdrawiamy z Majką wszystkie czworonogi i ich właścicieli ;:138


Obrazek
Awatar użytkownika
ivonar
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1129
Od: 25 lut 2016, o 01:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Skoobi czuje Święta, oj czuje. Najdotkliwiej (dla niego) czuje kiełbaskę suszącą się na kijaszku. Całe szczęście, że kiełbaska wysoko, a on wzrostu niskiego raczej. Pozdrawiam świątecznie.
Awatar użytkownika
Ginka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4351
Od: 21 wrz 2014, o 16:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Moją zobaczę w piątek, na pewno czuje że idą święta...a tym bardziej sylwester bo już przed moim wyjazdem robili próby generalne, także mogę tylko się domyślać jakie ma teraz ciężkie chwile.
"Rolnik sam w dolinie"...a na imię mu Kasia.
"Śpieszmy się kochać ludzi...tak szybko odchodzą"
Awatar użytkownika
Kroma
100p
100p
Posty: 128
Od: 16 mar 2012, o 16:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Zobaczymy co zadecyduje los, jak nikt sensowny się nie zgłosi to będzie znaczyło, że tak miało być. Ale sajgon to bywa niezły, obie dziewczyny są w podobnym wieku ok. roku, są jeszcze trochę głupiutkie i niestety jedna drugą nakręca, a im większa głupota tym zaangażowanie większe z ich strony. Moje głównie kotłują się albo drą paszcze, tym drugim doprowadzając mnie do szału. Śpią rzadko, ale wiadomo młodość musi się wyszaleć. :wink: Co do jedzenia to już dobrze wiedzą kiedy kuchnia wydaje, ale jest postęp, bo po dzisiaj Ruda po raz pierwszy zjadła swoje śniadanie, a nie wchłonęła razem z miską i podłogą.

Moje obie z odzysku dokładnego wieku nie znamy, więc nie wiem czy to ich pierwsze Święta czy nie. Zakładam jednak, że pierwsze, więc raczej nie przeczuwają jeszcze, że np dzisiaj będzie kąpiel :twisted:

Ze względu na tą hołotę rezygnujemy w tym roku z choinki i nie będzie gdzie położyć prezentów, tudzież rózg dla panienek.
Awatar użytkownika
kochampalmy
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 12
Od: 16 paź 2016, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Ja uwielbiam goldeny. Dla mnie to najprzytulaśniejsze pieskie. Ale dogi niemieckie też fajne. Lubię duże psy :)
Awatar użytkownika
SandraABC
1000p
1000p
Posty: 1242
Od: 28 kwie 2011, o 23:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Przedstawiamy się i tu :)
Od kilku dni w rodzinie - jeszcze jest na etapie przyzwyczajania się do wszystkiego :P
Główny śpioch - Eli (9 tygodni)


Obrazek
Awatar użytkownika
MORANGO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2414
Od: 4 sie 2011, o 00:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Śliczności Sandra ;:167 a ja z takim zapytaniem, robicie swoim zwierzakom prezenciki pod choinkę, bo moja boksia od zawsze dostaje, i teraz już przy choince waruje ;:306
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”