Działeczka Eliszki

Zdjęcia naszych ogrodów.
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4979
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Jakie piękne widzoczki ;:oj To różowe to wiazowka? Ja mam, ale białą. I liatra ci już tak pieknie kwitnie ;:333 A co to za cudne psisko pilnuje porzeczek? :D Jak ci się sprawuje katalpa? Długo już ją masz?
Awatar użytkownika
eliszka60
200p
200p
Posty: 275
Od: 3 paź 2011, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny Ślask-Zgorzelec

Re: Działeczka Eliszki

Post »

katalpe mam kilka lat ale dopiero w tym roku miała trzy kwiaty.To różowe cudo kupiłam chyba dwa lata temu na forum ale zakwitło w tym roku pierwszy raz...chyba tylko dlatego,że nie rośnie na drodze tego czarnego niszczyciela Marsa.Liatra kupiona w biedronce na wyprzedaży kwitnie co roku obficiej.Wczoraj za to kiedy byliśmy pod wieczór na działce zobaczyłam ku swej rozpaczy mnóstwo brązowych wielkich ślimorów z którymi Bóg wie co robić.Żeby je wytruć niebieskimi granulkami potrzeba siewnika i tony trutki.....Muszę kończyć bo mój T.się pruje,że mamy gdzieś jechać. :tan :tan :tan
Lato,lato wszędzie...
Działeczka Eliszki
Awatar użytkownika
Kriss1515
1000p
1000p
Posty: 2203
Od: 15 cze 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Piwonia ma bardzo ładny kolor! ;:173 Wszystko pięknie Ci kwitnie. :)
Awatar użytkownika
eliszka60
200p
200p
Posty: 275
Od: 3 paź 2011, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny Ślask-Zgorzelec

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Dzięki staram się.... ;:1
Lato,lato wszędzie...
Działeczka Eliszki
Awatar użytkownika
eliszka60
200p
200p
Posty: 275
Od: 3 paź 2011, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny Ślask-Zgorzelec

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Ale mnie tu dawno nie było!!!!Tzn.zaglądałam ale jakoś te upały nie wpływały korzystnie na moją kondycję.od 1.10 zmieniłam pracę i po 35 latach pracy najpierw na tzw.R-chirurgicznej a od 16-nastu lat na OIOM-ie przeszłam na oddział rehabilitacji.Praca pewnie nie dużo lżejsza ale na pewno spokojna.Już nie drżę na dźwięk sygnału karetki,nie bedzie szalonych nocnych przyjęć i całej reszty smutnej otoczki związanej z tym oddziałem.Chwilowo zaczynam jarzyć o co w tym wszystkim chodzi i myślę,że dotrwam tam do emerytury.Wczoraj było zebranie u nas w ogrodzie związane z założeniem monitoringu na działkach.jeżeli to wypali to może wreszcie przestaną kraść i dewastować altany.Koszt za cały rok przy jednorazowej wpłacie to około 100zł.Pewnie gdybym chciała ubezpieczyć działkę sama to było by dużo więcej.U mnie od kilku dni pada i nie bardzo jest jak wziąć się za porządki jesienne ale może jeszcze przyjdzie złota polska jesień i da się posiedzieć przy kominku w altance.Pozdrawiam Was dziewczynki serdecznie. :wit
Lato,lato wszędzie...
Działeczka Eliszki
Awatar użytkownika
Dorota71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6554
Od: 2 cze 2011, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Działeczka Eliszki

Post »

To gratuluję spokojniejszej pracy. ;:196
A monitoring faktycznie się przyda.
Pozdrawiam cieplutko -Dorota
Zapraszam serdecznie- Spis moich wątków.
Aktualne: Ogród Dom Hobby
Awatar użytkownika
eliszka60
200p
200p
Posty: 275
Od: 3 paź 2011, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny Ślask-Zgorzelec

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Dorotko,praca rzeczywiście bez porównania spokojniejsza a i ja przy tym mniej nerwowa.Myślę,ze nie będę żałowała tej decyzji.Ciężko było bo żal rozstania z koleżankami...tyle lat razem ale w końcu to nie koniec świata tylko parę ulic dalej i spotykać się pewnie będziemy nadal.Miałam zamiar wziąć się za jesienne porządki na działce ale u nas bez przerwy pada i zimno.Byliśmy w poniedziałek w Świeradowie i przejazdem przez Szklarską Porębę i w górach już jest śnieg.Tylko patrzeć jak zima przyjdzie do nas.
Lato,lato wszędzie...
Działeczka Eliszki
Awatar użytkownika
Dorota71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6554
Od: 2 cze 2011, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Ja ogarniam ogród od jakiegoś czasu a jeszcze sporo przede mną. Może zdążę. Pod warunkiem, że przestanie siąpić.
Pozdrawiam cieplutko -Dorota
Zapraszam serdecznie- Spis moich wątków.
Aktualne: Ogród Dom Hobby
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4979
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Działeczka Eliszki

Post »

O nie, śniegu to ja jeszcze wcale nie potrzebuję ;:185 Dopiero się ruszyły u nas grzyby, wystarczy że muszę ich szukać wśród liści, pod śniegiem nie zamierzam ;:306 A gdzie zdjęcia po tak długiej nieobecności? ;:224
Awatar użytkownika
eliszka60
200p
200p
Posty: 275
Od: 3 paź 2011, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny Ślask-Zgorzelec

Re: Działeczka Eliszki

Post »

;:138 ;:138 ;:138 witajcie moje kochane forumowiczki!!!!!!wróciliśmy właśnie z działki bo jak wiecie ciągnie wilka do lasu!!!Kupiłam dzisiaj jabłoń lobo i brzoskwinie madison-już posadzone i tak zaczęłam nowy sezon działkowy. ;:cm
Lato,lato wszędzie...
Działeczka Eliszki
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Witaj , widzę że sezon masz już otwarty. Pokazuj nowe zdjęcia i pisz co tam u ciebie słychać ;:7
Awatar użytkownika
eliszka60
200p
200p
Posty: 275
Od: 3 paź 2011, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny Ślask-Zgorzelec

Re: Działeczka Eliszki

Post »

Sezon na razie zawieszony bo pogoda jest jaka jest czyli zimno,pochmurnie i bardziej jesiennie niż wiosennie.Dawno nie byłam na działce ale jest po prostu za zimno.posadziłam tylko jakieś ziółka,posiałam bazylię,śmierdziuszki i do donic niskie nasturcje.Czekam na ciepełko.
Lato,lato wszędzie...
Działeczka Eliszki
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4979
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Działeczka Eliszki

Post »

U mnie bardziej zimowo niż wiosennie, więc jeszcze nie masz tak źle :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”